Logo small

TAG: kancelaria

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 397
1.    www.kancelarialuczak.p

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Michała Łuczaka z Warszawy. Nasza działalność polega na świadczeniu usług prawnych. U nas otrzymają Państwo pomoc w sprawach związanych z wieloma różnymi gałęziami prawa. W naszej ofercie znajduje się m.in. reprezentacja Klienta przed Sądami wszystkich instancji w postępowaniu cywilnym, opracowanie i opiniowanie umów spółek, doradztwo prawne w zakresie prawa pracy dla pracodawców, jak również pracowników, bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców. Z pełną ofertą naszej Kancelarii mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.kancelarialuczak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria radcy prawnego >> 16454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    kancelaria-zielonagora.pl

Kancelaria Adwokacka Dominik Baranowski mieści się w Zielonej Górze. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Nasze usługi realizujemy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Reprezentujemy klientów w sprawach sądowych oraz pozasądowych. Prowadzimy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych. Oferujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie bądź mailowo. Więcej wiadomości na temat Kancelarii Adwokackiej zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  kancelaria-zielonagora.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 16387

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    HANNA ŻOŁNOWSKA Komornik

Kancelaria komornicza Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Hanny Żołnowskiej mieści się w Ostródzie. W zakres świadczonych przez firmę usług wchodzi wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia i zabezpieczenie roszczeń, wykonywanie tytułów wykonawczych na podstawie odrębnych przepisów, sporządzanie protokołu stanu faktycznego, doręczanie zawiadomień sądowych czy innych dokumentów, sprawowanie urzędowego nadzoru nad licytacjami, weryfikację istnienia oraz treści tytułów wykonawczych jak też inne czynności określone w ustawie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  komorniksadowyostroda.pl

katalog >> Usługi >> komornik >> 16325

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.notariuszcebulski.pl

Kancelaria Notarialna Mariusza Cebulskiego z siedzibą w Gliwicach zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Proponujemy wszelkie czynności leżące w gestii notariusza. Czynności takie jak poświadczanie zgodności odpisów z okazanymi dokumentami, własnoręczności podpisów czy też daty okazania dokumentów dokonuje się na bieżąco zaś pozostałe czynności po uprzednim umówieniu. W naszej firmie dbamy o jakość świadczonych usług i o komfort naszego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  www.notariuszcebulski.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 16312

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Misselling getback

Zapraszamy serdecznie do przyjrzenia się naszej stronie, gdzie zajmujemy się działaniem pomagającym w odzyskaniu środków ulokowanych w getback obligacje adwokat. Zapraszamy serdecznie do dokładnego zapoznania się z zawartością naszej strony intenretowej. To jest oczywiste, że będziemy tu mieli do czynienia z konkretnymi rozwiązaniami.

  www.kancelariaobligatariuszy.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 16309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.komorniknowysacz.pl kancelaria komornicza Nowy Sącz

Fachowe egzekucje sądowe w Nowym Sączu mogą Państwo powierzyć Kancelarii Komornika, którą od 1995 r. prowadzi Robert Lorek. Kancelaria posiada wiele możliwości sprawdzenia dłużnika, m. in. dzięki elektronicznemu dostępowi do systemu Ognivo, oraz także współpracy z KIR, która pozwala na sprawdzenie 20 banków. W ramach praktyki, korzystamy także z EPU oraz elektronicznych zapytań do ZUS-u. Działamy na obszarze właściwości miejscowej Sądu Rejonowego w Nowym Sączu zgodnie z przepisami prawa, zasadami etyki zawodowej i złożonym ślubowaniem. Dochowujemy tajemnicy państwowej i zawodowej. Zapraszamy!

  komorniknowysacz.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Adwokat Łódź: Kancelaria Adwokacka BGB

Kancelaria adwokacka BGB specjalizuje się w prawie karnym, w tym karnym wykonawczym, a także w prawie cywilnym, m.in. spadkowym, rodzinnym, opiekuńczym. Kancelaria zajmuje się również windykacją należności pieniężnych oraz dochodzeniem odszkodowań. Kancelaria w sposób rzetelny i profesjonalny reprezentuje interesy zarówno w sporach sądowych jak i pozasądowych. Założycielem kancelarii jest adwokat Filip Błoński - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki swojej długoletniej współpracy z adwokatami na terenie całego kraju posiada imponującą wiedzę i doświadczenie.

  kancelariabgb.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.radcaprawnyoborniki.pl

Conseil Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Płoszczyca w Obornikach proponuje pomoc z obszaru przeróżnych dyscyplin prawa. Zakres świadczonych usług zawiera m.in. doradztwo prawne w obszarze prawa cywilnego, administracyjnego, gospodarczego oraz prawa samorządowego, przygotowywanie umów i pism procesowych, zastępstwo procesowe przed sądami czy sporządzanie opinii prawno-podatkowych. Co więcej prowadzimy obsługą prawną przedsiębiorstw. Kancelaria zapewnia rzetelną obsługę prawną, pełne zaangażowanie oraz dyskrecję i lojalność. Dokładne informacje na stronie internetowej.

  www.radcaprawnyoborniki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 16236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź, KDK adwokat, pomaga ludziom rozwiązywać trudne problemy prawne. Do zadań prawnika z kancelarii KDK należy pomaganie podczas spraw o spadek, rozwód, odszkodowanie w Łodzi.

  kdkadwokat.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 16112

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kancelaria Adwokacka Mariusz Janiga

Adwokat Mariusz Janiga prowadzi kancelarię adwokacką z siedzibą w Lublinie. Kancelaria zajmuje się zagadnieniami o szerokim spektrum tematycznym. Oferujemy usługi obejmujące; prawo karne, cywilne, rodzinne, spadkowe, administracyjne, gospodarcze. Jesteśmy znani szerokiej grupie klientów z jasnych warunków współpracy i transparentnych rozliczeń. Obsługujemy osoby prywatne i podmioty gospodarcze.

  adwokatjaniga.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 16086

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 397