Logo small

TAG: kancelaria

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 638
1.    Wojciech Skrzypiński | pomoc prawna Sieradz

Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz kompleksową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym firm i podmiotów gospodarczych na terenie całego państwa przed organami, urzędami, jak również sądami. Adwokat z miasta Sieradz postrzega zadowolenie Klientów jako główny cel współpracy. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat zajmuje się obroną oskarżonych i obwinionych w sprawach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak i wykonawczego (m.in. skazanych). Najważniejsze jest dla adwokata jak najlepsze zabezpieczenie interesów klientów oraz zapewnienie najwyższego stopnia ochrony prawnej. Pomoc prawna bazuje na następujących filarach: rzetelność, doświadczenie i zaangażowanie. Specjalizacje kancelarii obejmują prawo rodzinne, cywilne, karne czy pracy. Obszar działań obejmuje miasto Sieradz. W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej poza Polską nie jest wymagane, aby była obecna w państwie. Jeśli pomoc prawna jest pilna, adwokat jest do Państwa dyspozycji także w innych dogodnych dla Państwa godzinach, jak i w soboty. Kancelaria adwokacka (Sieradz) zachęca do kontaktu.

  adwokat-skrzypinski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kancelaria radcy prawnego Gdańsk - fortuna-krp.pl

W Gdańsku swoją siedzibę posiada Kancelaria Radcy Prawnego Fortuna. Prawnicy świadczą usługi zarówno osobom fizycznym jak i firmom. Aby umówić się na konsultacje, należy zadzwonić pod numer widoczny na stronie. Oferta usługowa obejmuje zarówno kompleksową obsługę prawną firm, windykację należności, doradztwo dla osób fizycznych jak i pomoc w zakładaniu spółek.

  www.fortuna-krp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 22590

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adwokat Pabianice - joanna-zielinska.pl

Joanna Zielińska to adwokat z Łodzi, która prowadzi własną kancelarię prawną przy ulicy Piotrkowskiej 82. Kancelaria istnieje od 2009 roku i od początku swej działalności skupia się na pomaganiu osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. Joanna Zielińska posiada odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie oraz udokumentowane doświadczenie w udzielaniu porad prawnych.

  www.joanna-zielinska.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22566

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Prawnik Katowice - bohosiewicz-adwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Bohosiewicz zajmuje się sprawami zarówno podmiotów gospodarczych jak i firm. Zespół kancelarii specjalizuje się sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, autorskiego, pracy i nie tylko. Kancelaria adwokacka Bohosiewicz prowadzi sprawy na terenie całej Polski i posiada wiele rekomendacji od dotychczasowych klientów.

  bohosiewicz-adwokaci.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22552

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    adwokat Żagań - kancelaria-zielonagora.pl

Kancelaria Adwokacka adwokata Dominika Baranowskiego w Zielonej Górze dostarcza wszechstronne usługi w zakresie różnorodnych gałęzi prawa. Udzielamy profesjonalnych porad prawnych m.in. w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, karno-skarbowego, rodzinnego, karnego i cywilnego. Reprezentujemy Klientami przed sądem oraz organami administracji publicznej. Prowadzimy postępowanie karne, cywilne i administracyjne przed sądami każdej instancji. Sporządzamy pisma procesowe i opinie prawne. Świadczymy także usługi mediacyjne. Szczegółowe informacje na temat naszej działalności wyszukają Państwo na naszej stronie internetowej.

  kancelaria-zielonagora.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    notariusz Poznań nowe miasto -notariusz-danecka.pl

Umiejscowiona w Poznaniu kancelaria notarialna Notariusz Monika Danecka-Białek zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Przeprowadzamy kompleksowe czynności notarialne na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz poza nim. Gwarantujemy sumienne podejście do każdej sprawy. Każdemu klientowi dedykujemy wiele czasu. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych notariuszy, którzy ochoczo udzielą Państwu porad w kwestiach notarialnych. Wszelkich zainteresowanych podjęciem współpracy z naszą kancelarią zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na nasz temat.

  https://notariusz-danecka.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22484

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Kancelaria adwokacka kraków - ttgroup.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii T&T Legal – G.L. Tyniec i Wspólnicy z siedzibą w Krakowie. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa prawnego oraz reprezentowania Klientów w procesach sądowych i administracyjnych. Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek. Zapewniamy usługi związane z prawem i postępowaniem cywilnym oraz karnym. Specjalizujemy się również w prawie gospodarczym oraz prawie obrotu nieruchomościami. Współpracujemy z Kancelarią Doradztwa podatkowego, Kancelariami notarialnymi oraz biurami tłumaczeń. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zapraszamy na stronę internetową.

  ttgroup.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Dobry adwokat Lublin-adwokat-dymek.pl

Kancelaria Adwokacka adwokat Piotr Dymek w Lublinie oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych z całego województwa lubelskiego. Gwarantujemy bieżące doradztwo prawne dla podmiotów gospodarczych. Oferujemy pomoc w negocjacjach i opiniujemy projekty umów. Udzielamy pomoc prawną w postępowaniach karnych oraz przy wykroczeniach. Zajmujemy się prowadzeniem m.in. spraw rozwodowych, alimentacyjnych i spadkowych. Reprezentujemy Klientów przed wszelkimi organami państwowymi. Wszystkich zainteresowanych szczegółowymi informacjami na temat działalności Kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

  https://adwokat-dymek.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22381

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Adwokat Gniezno Joanna GruchalskaSajdak

Strona internetowa kancelaria.gruchalska-sajdak.pl należy do Kancelarii Adwokackiej z Gniezna, świadczącej pomoc osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria poszukuje najskuteczniejsze rozwiązania prawne, reprezentuje klientów przed organami ścigania, sądami i urzędami, a także odpowiada na wszystkie pytania, tłumacząc zawiłe kwestie prawne.

  kancelaria.gruchalska-sajdak.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22354

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Unieważnianie kredytu frankowego

Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię ostateczne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa zajmuje się sporami dotyczącymi kredytów frankowych. Zapewniamy merytoryczną pomoc i indywidualne podejście do sprawy. Kancelaria frankowa z miasta Warszawa szczyci się bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym dzięki współpracy z instytucjami finansowymi oraz renomowanymi kancelariami prawniczymi. Wielokrotnie zajmowaliśmy się tematami takimi jak: unieważnianie kredytu frankowego i odpowiadaliśmy na zapytania, jak odfrankowić taki kredyt. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kpchf.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 638