Logo small

TAG: kancelaria

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 507
1.    kancelarianotarialna.wroc.pl

Czy wiesz, jakie czynności wykonuje notariusz? Składa wnioski o wpis w księdze wieczystej wraz z dokumentami stanowiącymi podstawę wpisu w księdze wieczystej. Przygotowuje także inne czynności wynikające z odrębnych przepisów, np. na żądanie stron przygotowuje projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Taki obszar działalności realizuje we Wrocławiu Kancelaria Notarialna notariusz Agnieszka Richter-Witosza i notariusz Dominik Sterc. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.kancelarianotarialna.wroc.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 19181

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.notariuszchorzow.com

Mieszcząca się w Chorzowie Kancelaria Notarialna Tomasz Zawadzki oferuje biegłą obsługę w zakresie dokonywania różnego rodzaju czynności urzędowych, obejmują sporządzanie różnego rodzaju aktów notarialnych, poświadczenia dziedziczenia, odpisów dokumentów, spisywanie protokołów ze zgromadzeń czy aukcji, jak też składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej. Przygotowujemy również testamenty i nadajemy im mocy urzędowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.notariuszchorzow.com

katalog >> Usługi >> notariusz >> 19176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Adwokat Szczecin

Kancelaria adwokacka w Szczecinie Ernest Karkosza świadczy pomoc prawną osobom posiadającym kredyt we frankach szwajcarskich CHF. Kancelaria prowadzi ponadto szereg spraw z takich dziedzin jak prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, zachowek, alimenty, odszkodowania.

  adwokat-karkosza.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    grudziadzadwokat.pl adwokaci Grudziądz

Kancelaria GJS w Grudziądzu to rodzinna firma, której tradycja sięga 1954 r. Obecnie tworzą ją licencjonowani prawnicy i trzech aplikantów współpracujących. Posiadamy doświadczenie w doradztwie i prowadzeniu spraw karnych, gospodarczych, rodzinnych i cywilnych. Obsługujemy klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych - nasi prawnicy biegle władają językiem niemieckim i angielskim. Współpracujemy z wieloma podmiotami tj. kancelarie komornicze, notarialne, firmy windykacyjne czy detektywistyczne. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie szczegółowo prezentujemy naszą ofertę!

  www.grudziadzadwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Snkancelaria.pl to szeroki zakres usługi i pomoc zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Snkancelaria.pl to także pomoc prawna oraz specjalistyczne doradztwo podatkowe. Kancelaria od ponad 10 lat zbiera doświadczenie dynamicznie się rozwijając. Kancelaria jest już rozpoznawalną marką na tym trudnym i wymagającym rynku, zbiera pozytywne recenzje i cieszy się ogromnym zaufaniem klientów.

  snkancelaria.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.kancelaria-zielonagora.pl

Kancelaria Adwokacka Dominik Baranowski znajduje się w Zielonej Górze. Działalność Kancelarii w głównej mierze jest ukierunkowana na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Nasze usługi realizujemy z zakresu: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Reprezentujemy klientów w sprawach sądowych i pozasądowych. Prowadzimy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Proponujemy bezpośredni kontakt w siedzibie naszej Kancelarii po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji na temat Kancelarii Adwokackiej zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  kancelaria-zielonagora.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.notariusz-danecka.pl

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Kancelarii Notarialnej Notariusz Monika Danecka-Białek. Nasza kancelaria umiejscowiona jest w Poznaniu. Dokonujemy wszystkich czynności notarialnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z dużym zaangażowaniem. Udzielamy bezpłatnych informacji dotyczących przebiegu czynności notarialnych. Współpracujemy z klientami w Poznaniu, na obszarze całego województwa wielkopolskiego, a także spoza niego. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej kancelarii, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  notariusz-danecka.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 19081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.walczak-kancelaria.pl

Szeroki zakres pomocy prawnej dobrany do indywidualnych potrzeb oferuje Kancelaria Radcy Prawnego Michała Walczaka w Łodzi. Nasza oferta zaprojektowana jest do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Kancelaria współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi firmami działającymi w różnych branżach, w tym m. in. motoryzacyjnej, transportowej, nieruchomości. Usługi realizujemy w języku polskim i angielskim. Długoletnia współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dobrej znajomości potrzeb Klientów to nasz cel. Zachęcamy do kontaktu.

  walczak-kancelaria.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 19060

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.domaradzka.com kancelaria adwokacka Wrocław

Jeśli szukasz adwokata we Wrocławiu do sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, jego podziału, który zna pozytywne i negatywne przesłanki rozwodu i potrafi je przenieść na grunt konkretnej już sprawy, zapraszamy do kontaktu!

  www.domaradzka.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19039

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Unieważnienie kredytu frankowego - kredytwefrankachpozew.pl

Blog o problemach frankowiczów. Na stronie zapoznacie się Państwo ze schematem walki z bankami detalicznymi. Określicie, w jakim momencie rozpoczynać procedurę reklamacyjną i czy to w ogóle możliwe w danych warunkach zadłużenia. Kancelaria związana z unieważnieniem kredytu frankowego publikuje wiele faktycznych historii ze świata zadłużenia w walutach obcych.

  www.kredytwefrankachpozew.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 18926

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 507