Logo small

TAG: kancelaria

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 447
1.    Adwokat z Wrocławia Kamila Łukowicz - Kancelaria adwokacka

adwokat-lukowicz.pl to kancelaria adwokacka działająca na terenie Wrocławia. Nasze biuro znajduje się na ulicy Krupniczej 13 w przepięknej galerii Platon. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego i szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego. Ponadto wspomagamy pod kątem prawnym przedsiębiorców w prowadzeniu ich działalności, oferując stałą współpracę w ramach obsługi prawnej lub doradztwo w sprawach bieżących. Przy wykonywaniu naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do sprawy, co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pomaga nam znaleźć najlepsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.

  adwokat-lukowicz.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17620

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prawo spadkowe Wrocław

Kancelaria prawna (prawo spadkowe jako główna specjalizacja) pomaga klientom indywidualnym we Wrocławiu. Adwokat doradza w planowaniu testamentu i odpowiada na pytania dotyczące zachowku, sukcesji przedsiębiorstwa, odrzucenia spadku. Kancelaria odpowiada za zarządzanie masą spadkową i reprezentuje klientów w sporach sądowych łącznie z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji.

  prawo-spadkowe-wroclaw.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.rejentszczecin.com

Akty notarialne, m.in.: umowy sprzedaży, umowy darowizny czy ustanowienia odrębnej własności lokalu, akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia własnoręczności podpisu oraz protokoły zgromadzeń spółek kapitałowych czy członków wspólnot mieszkaniowych oferuje Kancelaria notarialna notariusz Joanna Maszorek i notariusz Angelika Wojniak w Szczecinie. Oprócz zbywania nieruchomości i praw do nich, nasz zakres czynności obejmuje również umowy o podział majątku wspólnego, umowy majątkowe małżeńskie a sprawy spadkowe. Zapraszamy na stronę naszej kancelarii i w razie pytań, pozostajemy w kontakcie.

  www.rejentszczecin.com

katalog >> Usługi >> inne >> 17523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.nikoniuk.com

Odszkodowania, prawo spółek i gospodarcze, windykacja, a także wsparcie w nawiązaniu, zmianie i rozwiązaniu umów o pracę oferuje Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Nikoniuk w Lublinie. W naszej ofercie znajduje się również prawo spadkowe, prawo pracy, prawo rodzinne oraz spory sądowe. Świadczymy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach, zarówno w procesach cywilnych jak i karnych. Każdą sprawę prowadzimy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz przypadku. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  nikoniuk.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 17514

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Kancelaria Białystok - lexkancelaria.eu

Kancelaria Lex działa na terenie województwa podlaskiego, gdzie jest w stanie zapewnić profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Kancelaria zajmuje się sprawami w takich dziedzinach prawnych jak prawo cywilne, gospodarcze, nieruchomości. Zapoznaj się ze szczegółami na stronie!

  lexkancelaria.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17465

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    lukaszmikolajczyk-notariusz.pl

Kancelaria Notarialna Notariusz Łukasz Mikołajczyk w Katowicach świadczy usługi sporządzania aktów notarialnych obejmujących umowy sprzedaży, zamiany, darowizny, przeniesienia własności, zniesienia współwłasności, ustanowienia odrębnej własności lokalu czy przedwstępnej służebności. Oferta usług obejmuje też umowy deweloperskie. Notariusz Łukasz Mikołajczyk swoją praktykę notarialną realizuje od 2014 roku w szerokim zakresie, m.in. świadczenie usług w postaci sporządzania, aktów notarialnych obejmujących umowy, spadki, rodzinę i małżeństwo, spółki, depozyt, protokoły, zabezpieczenie i pełnomocnictwa. Zapraszamy!

  www.lukaszmikolajczyk-notariusz.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 17444

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Bartosz Nadwodny - Adwokat

Nasza Kancelaria Adwokacka Nadwodny oferuje kompleksowe usługi dotyczące spraw związanych z prawem karnym czy cywilnym. Jednocześnie w kancelarii prawnej zapewniamy reprezentowanie klientów na każdym etapie postępowań, czyli począwszy od postępowań przygotowawczych realizowanych przez policję i prokuraturę, poprzez postępowanie sądowe, aż po postępowania odwoławcze w ramach etapu apelacji. Realizujemy również analizy prawne.

  adwokat-nadwodny.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.adwokat-wojciechowski.pl adwokat Toruń

Potrzebujesz prawnego doradztwa w kwestiach rodzinnych, majątkowych czy pracowniczych? Kancelaria adwokacka Wojciecha Wojciechowskiego w Toruniu oferuje fachowe i doświadczone wsparcie w sprawach prawnych czy zabezpieczenia interesów klienckich. Zapewniamy wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną firm. Prowadzimy sprawy cywilne i karne, sporządzamy opinie prawne i sporządzamy pisma procesowe. Również reprezentujemy obsługiwane przez nas podmioty gospodarcze przed sądami i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  adwokat-wojciechowski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.adwokatregulski.pl

Jeśli szukacie porad prawnych w Legnicy w zakresie prawa rodzinnego czy rozwodowego, chcecie, aby wybrana kancelaria lub adwokat reprezentowali Wasze interesy podczas rozpraw alimentacyjnych, opiekuńczych czy spadkowych, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Michał Regulski w Legnicy. Jako członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wraz zespołem ekspertów w zakresie wielu dziedzin prawa oferujemy biegłe wsparcie prawne, fachową wiedzę oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą naszych usług i do kontaktu!

  adwokatregulski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Radca Prawny Białystok - lexkancelaria.eu

Gdy potrzebujesz pomocy prawnej, to jako Kancelaria Radcy Prawnego LEX zajmujemy się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami z zakresu prawa handlowego, cywilnego, rodzinnego, pracy, czy budowlanego. Wspomagamy również przedsiębiorstwa pod względem ich obsługi prawnej. Więcej informacji podajemy na naszej stronie internetowej kancelarii.

  lexkancelaria.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 17288

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 447