Logo small

TAG: karne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 96
1.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Mil-Jankowska Pręda to spółka partnerska powstała w wyniku połączenia sił zawodowych doświadczonych adwokatów. Adwokat Głogów jest do Państwa dyspozycji. W kancelarii prowadzone są sprawy o każdym poziomie trudności i skomplikowania. Klienci mają zapewnioną pełną dyspozycyjność, życzliwy kontakt i oddanie. Kancelaria Głogów prowadzi sprawy karne, o odszkodowania, spadkowe, rodzinne. Dla firm przygotowano pełną obsługę prawną, doradztwo podatkowe czy doradztwo kryzysowe.

  mjpadwokaci.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl

Pod adresem www.AdwokatWieckowska.pl znajdziecie Państwo wszelkie informacje na temat Kancelarii Adwokackiej Gabriela Więckowska, która znajduje się w samym centrum Krakowa. Bardzo profesjonalna obsługa, szeroka oferta, doskonały kontakt - to sprawia, że jeżeli szukacie Państwo specjalistów od prawa cywilnego, medycznego, karnego czy wieczystoksięgowego, jesteśmy naturalnym wyborem.

  www.adwokatwieckowska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 14941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kancelaria prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl

Kancelaria adwokacka prowadzona przez Wojciecha Woźniackiego, Małgorzatę Woźniacką, Piotra Pawlonkę oferuje porady prawne o bardzo szerokim zakresie. Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa karnego, cywilnego, medycznego, gospodarczego, rodzinnego czy nieruchomości. Prawnicy, posiadający duże doświadczenie, reprezentują przed sądami zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa.

  kancelaria-wwp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13897

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    JACEK MOTYKA Adwokat szczecin prawo karne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Firma prowadzona jest przez adwokata Jacka Motykę - prawnika z dużym doświadczeniem zawodowym. W ramach świadczonych usług kancelaria oferuje obsługę z zakresu prawa karnego i wykroczeń, rodzinnego i opiekuńczego jak również cywilnego oraz gospodarczego. Można jej powierzyć reprezentowanie przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości, prowadzenie spraw rozwodowych, separacyjnych lub spadkowych, postępowanie odszkodowawcze, egzekucyjne, tworzenie i obsługę podmiotów gospodarczych jak i wiele innych czynności. Zapraszamy na stronę.

  adwokatmotyka.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 13368

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    TOMASZ KOWALCZYK obsługa prawna przedsiębiorstw zabrze

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Działalność głównie opiera się na opiera się na udzielaniu pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Sporządza pisma prawnicze, w tym apelacje oraz pozwy. Adwokat reprezentuje Klientów na różnych etapach postępowania w sądzie, a również w organach administracyjnych. Najczęściej prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, separacje, podział majątku małżonków, przydzielenie alimentów, a również sprawy o ubezpieczenia, zadośćuczynienie, podziały spadku. Więcej wiadomości na temat kancelarii zostało opublikowane na stronie internetowej.

  adwokatkowalczyk.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 13129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Adwokat specjalizacja prawo karne w Katowicach

W ramach oferty naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie spraw karnych dla klientów związanych z przestępstwami karnymi. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom sprawne prowadzenie spraw a także indywidualne dopasowanie poszczególnych rozwiązań prawnych przy każdej sprawie. Nasz kancelaria posiada swoje biura na terenie Warszawy oraz Gliwic.

  www.prawo-karne-adwokat.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 12840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Adwokat apelacja Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się postępowaniami odwoławczymi w sprawach cywilnych, karnych, a w szczególności apelacjami w sprawie o rozwód, podział majątku i alimenty. Zakres usług obejmuje także kasacje karne, skargi kasacyjne cywilne i skargi kasacyjne w sprawach podatkowych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, a Klienci reprezentowani są na terenie całego kraju.

  www.apelacje.info

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 12667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Adwokat sprawy spadkowe Głogów

Zadanie witryny www Kancelarii Adwokackiej mieszczącej się w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju udzielanej pomocy prawnej. W gronie omówionych na witrynie www Kancelarii pól praktyki zobaczyć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo wykroczeń, prawo nowych technologii, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały opisane w dość przystępny sposób. W razie pytań lub wątpliwości istnieje sposobność otrzymania dodatkowych danych o usługach kancelarii za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

  www.adwokatpreda.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 11776

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Drabot Gaweł kancelaria adwokacka bytom

Mamy okazję przedstawić Państwu Kancelarię Drabot Gaweł Adwokaci z Bytomia, zatrudniającą prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego, a także pracy. Świadczona przez nas pomoc prawna obejmuje także przygotowywanie umów, pozwów, skarg kasacyjnych, wniosków i pism procesowych, a także reprezentowanie przed sądami i innymi instytucjami. Zapraszamy na wizyty po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu spotkania. Dodatkowe informacje o naszej kancelarii odnajdą Państwo na stronie www.

  drabotgawel-adwokaci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 11416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 96