Logo small

TAG: karne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 143
1.      Aneta Sośnicka

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA Lublin. Nieruchomości, rozwód, alimenty, rodzinne, cywilne, karne, podział majątku, zasiedzenie, odszkodowania, spadek. tel. 605 675 875

  www.anetasosnicka.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 20258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Aneta Sośnicka

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA Lublin. Nieruchomości, rozwód, alimenty, rodzinne, cywilne, karne, podział majątku, zasiedzenie, odszkodowania, spadek. tel. 605 675 875

  www.anetasosnicka.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adwokat Głogów

Adwokaci z Głogowa, pracujący w Kancelarii Mil-Jankowska Pręda, specjalizują się w prawie karnym. Świadczona pomoc jest realizowana wobec osób prywatnych, jak i posiadających działalność gospodarczą. Kancelaria prowadzi również bloga, poświęconego sprawom karnym i szeroko rozumianego prawa karnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie sprawykarneglogow.pl.

  sprawykarneglogow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 20119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    opalinski.eu adwokaci wrocław porady prawne

Rzetelną pomoc prawną we Wrocławiu oferuje KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI we Wrocławiu, jaka zapewnia szerokie doradztwo prawne, pomagając rozwiązać problemy osób indywidualnych, przedsiębiorców i państwowych lub samorządowych jednostek organizacyjnych. Swoje usługi świadczymy w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego, prawa rolnego. Zapraszamy do kontaktu.

  www.opalinski.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 19727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.adwokatmarkiewicz.pl prawo wojskowe

Nazywam się Monika Markiewicz i serdecznie zachęcam Państwa do skorzystania z usług mojej Kancelarii Adwokackiej, która znajduje się w Krakowie. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw powiązanych w szczególności z prawem rodzinnym i wojskowym. Z powodzeniem zajmuje się też problemami Klientów w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego czy też prawa spadkowego. Przykładam ogromną wagę do relacji z Klientem. Przeznaczam mu wiele czasu i gruntownie wyjaśniam wszystkie jego wątpliwości. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat istnienia Kancelarii zapraszamy na stronę internetową.

  adwokatmarkiewicz.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kancelaria Adwokacka Sprawy Karne, Adwokat Sprawa Karna

Adwokat Agnieszka Prętczyńska udziela pomocy prawnej w sprawach karnych. Prawo karne w kancelarii Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka stanowi jeden z dwóch jej filarów działalności. W tematyce karnej kancelaria specjalizuje się od wielu lat, pomagając w sprawach karnych z obszarów prawa karnego, procedury karnej oraz prawa karnego wykonawczego. Adwokat Agnieszka Prętczyńska prowadzi działalność w m.st. Warszawa. W kancelarii adwokackiej Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej pomoc prawna udzielana jest w sprawach karnych następującego rodzaju: -tymczasowe aresztowanie, zatrzymanie- adwokat areszt warszawa, -karne postępowanie przygotowawcze- akt oskarżenia, -karne postępowanie sądowe, -apelacja karna, -postępowanie o odroczenie wykonania kary, przerwę w karze, warunkowe zwolnienie. Zainteresowanych pomoc adwokata specjalizującego się w sprawa karna zapraszamy do kontaktu oraz na stronę: http://kancelaria-adwokata.pl/uslugi1/prawokarne

  kancelaria-adwokata.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego z Częstochowy posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu swoich Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami. Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego prowadzi zarówno sprawy cywilne jak i karne. Kancelaria skutecznie prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, odszkodowawcze. Każdy Klient ma bezpośredni kontakt z adwokatem Adrianem Nowickim.

  adriannowicki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 19197

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.      Kancelaria Adwokacka Wrocław - Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mateusz Jankowski. Kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu. W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy usługi głównie na ternie Wrocławia oraz w innych miastach w województwie dolnośląskim oraz opolskim. Świadczymy usługi prawne w następujących dziedzinach prawa: - prawo cywilne (pozwy o zapłatę, oddłużanie, zniesienie współwłasności, walka z przeterminowanymi długami i inne) - sprawy rodzinne (głównie sprawy rozwodowe, o kontakty z dziećmi oraz o naruszanie władzy rodzicielskiej) - sprawy karne (obrona w sprawach karnych, uzyskiwanie warunkowego przedterminowego zwolnienia, uzyskiwanie dozoru elektronicznego); Zajmujemy się zarówno reprezentacją w sądach i innych organach wymiaru sprawiedliwości, jak i udzielaniem porad prawnych i analizą umów).

  www.adwokatwroc.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 18910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.kancelariaadwokackalublin.pl

Adw. Agnieszka Cioch i adw. Kamila Iłenda-Janicka prowadzą w Lublinie kancelarię adwokacką. Istnieje ona już od 2013 roku a swoje usługi świadczy na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców i jednostek organizacyjnych. W zakres świadczonych usług wchodzi doradztwo, reprezentowanie klienta przed właściwymi organami a oprócz tego pomoc z dziedziny prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Firma świadczy także usługi w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Więcej szczegółów na stronie.

  www.kancelariaadwokackalublin.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 18777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    adwokatrajpertzory.pl adwokat rozwód żory

Kancelaria adwokacka Jerzy Rajpert zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani adwokaci proponują wszechstronną pomoc prawną m.in. z zakresu prawa karnego, administracyjnego, cywilnego czy spadkowego. Zajmujemy się także sprawami o rozwód, przyznawaniem alimentów na dzieci czy też kwestiami związanymi z określeniem praw rodzicielskich. Zatrudniamy także tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego. Osoby zainteresowane informacjami na temat aktywności kancelarii zapraszamy na stronę internetową, gdzie wnikliwie przedstawiliśmy naszą ofertę.

  adwokatrajpertzory.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 143