Logo small

TAG: kielich

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.      Kielichy do granity - sklep internetowy producenta icecup

Oficjalny sklep internetowy jednego z największych producentów kielichów do granity w Polsce. W sprzedaży dostępnych jest ponad 20 różnego rodzaju opakowań w formie kielichów i kubków. Przeznaczone są do zimnych napojów typu granita, sorbet, slushy, smoothie czy deserów: lody, sałatki owocowe. Do wyboru są kielichy w formie palmy, piłki, latarni, róży i standardowe płaskie wieczko. Oprócz kolorowych buteleczek, dostępnych jest również aż 16 smacznych syropów do granity, charakteryzujących się wysoką wydajnością. Z 5 litrowego opakowania otrzymamy aż 40 litrów granity, to aż 114 porcji 350 ml.

  sklepicecup.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 19772

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity

Produkty marki Icecup zostały stworzone do atrakcyjnej prezentacji zimnych napojów typu: granita, sorbet, slashy, smoothie, drinków alkoholowych. Dostępne w najpopularniejszych wzorach palmy, piłki, latarni czy róży. W 2 pojemnościach: 350 ml i 500 ml, pozwoli na sprzedaż Twoich wyborów w wersji małej dla dziecka i dużej dla rodzica. Kubki natomiast świetnie sprawdzą się w podawaniu zimnych deserów, jogurtów czy lodów. Dostępne w 2 rozmiarach 300/350 ml i 400 ml z opcją kopułki lub bez. Uzupełnieniem oferty Icecup są syropy do granity. Wraz z naszymi opakowaniami tworzą spójną całość w sprzedaży zimnej, słodkiej granity.

  icecup.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 19532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Kielicharka z ogranicznikiem - blackdiamond-tools.pl

Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów typu: kielicharki, giętarki, obcinarki czy roztłaczaki. U nas znaleźć można także artykuły serwisowe. Nasz sklep internetowy zapewnia krótkie terminy realizacji zamówień oraz fachową pomoc w zakresie doboru sprzętu. W naszym sklepie masz pewność, że kupujesz najlepsze produkty. W razie niezadowolenia istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru.

  blackdiamond-tools.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> narzędzia >> 13550

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Slushy Mega Ice Drink

Slushy Mega Ice Drink - mega kielichy , kubki , syropy , maszyny do zimnych napoi lodowych - siorbet/sorbet granita na upalne dni najlepsze orzeźwienie :)

  slushy.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> gastronomia >> 3487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Zestaw kolędowy - meritohurt.pl

Szukasz artykułów do celebracji mszy świętej? W ofercie sklepu internetowego meritohurt.pl nie brakuje artykułów potrzebnych podczas celebracji mszy świętej, które stanowią także wyśmienity pomysł na prezent dla kapłanów. Naczynia liturgiczne, bielizna kielichowa, ikony oraz kunsztownie wydane egzemplarze Pisma Świętego i książek religijnych to produkty towarzyszące kapłanom i osobom duchownym każdego dnia w pracy duszpasterskiej.

  www.meritohurt.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> dewocjonalia >> 14949

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Drzewce do sztandarów baldachimu chorągwi | Sacrum

Sklepik Sacrum oferuje rozmaity wybór asortymentu sakralnego, bez którego nie damy rady wyobrazić sobie eucharystii. Jeżeli poszukujesz tego typu punktu sprzedaży znalazłeś najlepsze miejsce. W naszej kolekcji możesz znaleźć pateny głębokie oraz relikwiarze, które stale towarzyszą w trakcie modlitw niedzielnych. W skutego naszego zdobywanego przez lata doświadczenia proponujemy najlepsze usługi w Polsce. W naszym sklepiku jesteś w stanie kupić różne pateny kielichowe i kustodia. Trudnimy się również naprawą zniszczonego asortymentu kościelnego.

  www.sacrum.com.pl/oferta/drzewce-do-baldachimu-choragwi-i-sztandarow/

katalog >> Religia i filozofia >> dewocjonalia >> 8671

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Apartament SPA & Hotelik MIDAS Strzyżów

Dlaczego warto? Szukasz pomysłu na noc poślubną, miejsce na zaręczyny ,romantyczną kolację przy świecach we własnym gronie a może po prostu WATERPARTY gdzie woda, światło, zapach i muzyka przenikają się w jedno tworząc niepowtarzalną atmosferę raczącą Cię intymnym klimatem. Prawdopodobnie jedyny apartament w Polsce który w przeciwieństwie do tradycyjnych ośrodków SPA ma możliwość w jedyny i nieskrępowany sposób cieszyć się intymnością do woli. Jacuzzi 6 osobowe w pokoju w tym 1500 L wody czekające na gości, stała temperatura przez całą dobę wymieniana dla każdego klienta Woda zdemineralizowana/ ozonowana Masaże perełkowe, 300 dysz hydromasażu, chromo terapia, ozonoterapia, muzykoterapia, aromaterapia. Kielichy paterowane srebrem dla bezpiecznego spożywania napojów lub alkoholi w kąpieli. Łóżko wodne dwuosobowe z podgrzewaniem strefowym w sypialni. Wielkość jacuzzi wyposażonego w fotele podwodne pozwala komfortowo spędzać czas nawet w 6 osób jednocześnie w wodzie delektując się drinkami, zapachem i dobrą muzyką wyłącznie we własnym towarzystwie nie wychodząc z pokoju 4 fotele podwodne o zróżnicowanym oddziaływaniu. Sauna sucha fińska nie wychodząc z pokoju. Fotele masujące rytmicznie. Posiłki serwowane do pokoju. Salon dzienny aranżowany na życzenie. Natrysk 2 osobowy termostatyczny. Tv Led, WiFi, czajnik, 2 lodówki.

  www.hotelikstrzyzow.pl

katalog >> Turystyka >> apartamenty >> 3903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7