Logo small

TAG: kielichy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.      Kielichy do granity - sklep internetowy producenta icecup

Oficjalny sklep internetowy jednego z największych producentów kielichów do granity w Polsce. W sprzedaży dostępnych jest ponad 20 różnego rodzaju opakowań w formie kielichów i kubków. Przeznaczone są do zimnych napojów typu granita, sorbet, slushy, smoothie czy deserów: lody, sałatki owocowe. Do wyboru są kielichy w formie palmy, piłki, latarni, róży i standardowe płaskie wieczko. Oprócz kolorowych buteleczek, dostępnych jest również aż 16 smacznych syropów do granity, charakteryzujących się wysoką wydajnością. Z 5 litrowego opakowania otrzymamy aż 40 litrów granity, to aż 114 porcji 350 ml.

  sklepicecup.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 19772

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      IceCup - producent kielichów, kubków, syropów do granity

Produkty marki Icecup zostały stworzone do atrakcyjnej prezentacji zimnych napojów typu: granita, sorbet, slashy, smoothie, drinków alkoholowych. Dostępne w najpopularniejszych wzorach palmy, piłki, latarni czy róży. W 2 pojemnościach: 350 ml i 500 ml, pozwoli na sprzedaż Twoich wyborów w wersji małej dla dziecka i dużej dla rodzica. Kubki natomiast świetnie sprawdzą się w podawaniu zimnych deserów, jogurtów czy lodów. Dostępne w 2 rozmiarach 300/350 ml i 400 ml z opcją kopułki lub bez. Uzupełnieniem oferty Icecup są syropy do granity. Wraz z naszymi opakowaniami tworzą spójną całość w sprzedaży zimnej, słodkiej granity.

  icecup.pl

katalog >> Gastronomia >> inne >> 19532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Apartament SPA & Hotelik MIDAS Strzyżów

Dlaczego warto? Szukasz pomysłu na noc poślubną, miejsce na zaręczyny ,romantyczną kolację przy świecach we własnym gronie a może po prostu WATERPARTY gdzie woda, światło, zapach i muzyka przenikają się w jedno tworząc niepowtarzalną atmosferę raczącą Cię intymnym klimatem. Prawdopodobnie jedyny apartament w Polsce który w przeciwieństwie do tradycyjnych ośrodków SPA ma możliwość w jedyny i nieskrępowany sposób cieszyć się intymnością do woli. Jacuzzi 6 osobowe w pokoju w tym 1500 L wody czekające na gości, stała temperatura przez całą dobę wymieniana dla każdego klienta Woda zdemineralizowana/ ozonowana Masaże perełkowe, 300 dysz hydromasażu, chromo terapia, ozonoterapia, muzykoterapia, aromaterapia. Kielichy paterowane srebrem dla bezpiecznego spożywania napojów lub alkoholi w kąpieli. Łóżko wodne dwuosobowe z podgrzewaniem strefowym w sypialni. Wielkość jacuzzi wyposażonego w fotele podwodne pozwala komfortowo spędzać czas nawet w 6 osób jednocześnie w wodzie delektując się drinkami, zapachem i dobrą muzyką wyłącznie we własnym towarzystwie nie wychodząc z pokoju 4 fotele podwodne o zróżnicowanym oddziaływaniu. Sauna sucha fińska nie wychodząc z pokoju. Fotele masujące rytmicznie. Posiłki serwowane do pokoju. Salon dzienny aranżowany na życzenie. Natrysk 2 osobowy termostatyczny. Tv Led, WiFi, czajnik, 2 lodówki.

  www.hotelikstrzyzow.pl

katalog >> Turystyka >> apartamenty >> 3903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Slushy Mega Ice Drink

Slushy Mega Ice Drink - mega kielichy , kubki , syropy , maszyny do zimnych napoi lodowych - siorbet/sorbet granita na upalne dni najlepsze orzeźwienie :)

  slushy.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> gastronomia >> 3487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4