Logo small

TAG: klasyczny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 71
1.    Małgorzata Małecka-Fabiś

Są różne techniki masażu. Wykonujemy masaż klasyczny, izometryczny, limfatyczny, twarzy, punktowy, sportowy, relaksacyjny oraz terapię terapię powięzi. Każdy masaż wykazuje korzystny wpływ na zdrowie psychosomatyczne. Ponad to masaż poprawia ukrwienie tkanek, przepływ chłonki oraz metabolizm komórkowy. Jeśli przytłaczają Cię trudy dnia codziennego to masaż jest doskonałą metodą na przezwyciężenie stresu. Niezgodnie ze sztuką wykonany masaż może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu dlatego warto zapisać się do kompetentnego specjalistę. Specjaliści świadczący usługi w naszym centrum medycznym posiadają skończony wydział fizjoterapii, liczne kursy oraz szkołę masażu. Masaż w naszym centrum medycznym jest wysokiej jakości za przystępną cenę.

  masazlodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    receinogi.pl

Zadbane i piękne dłonie oraz stopy są wizytówką każdej kobiety i mężczyzny. Profesjonalny manicure i pedicure dla kobiet oraz manicure męski oferuje Salon pielęgnacji i stylizacji paznokci Ręce i Nogi w Krakowie. Nasi wykwalifikowani styliści zadbają o kondycję Waszych płytek paznokci oraz skóry, oferując nie tylko zabiegi ich zdobienia (w przypadku pań), ale dodatkowo profesjonalne procedury SPA intensywnie regenerujące i ochronne dłonie i stopy. To także znakomita okazja na relaks, które zakończą stylizacje żelowe oraz zdobienia najmodniejszymi metodami i kolorami. Zapraszamy do kontaktu!

  receinogi.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    msmdesign.pl

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej pracowni architektonicznej oferującej usługi na najwyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy APA SM. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a posiadamy również oddział w Poznaniu. Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, apartamentach, rezydencjach lub szkołach, salonach spa, placówkach medycznych, hotelach lub biurach. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych architektów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem i zdobieniem mebli. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  www.msmdesign.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 18431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    FIZJO- MASAŻ Masaż klasyczny warszawa Ursynów

Gabinet fizjoterapii Fizjo-Masaż znajduje się w Warszawie i jest prowadzony przez Pawła Kamińskiego, wykwalifikowanego magistra fizjoterapii. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem bólów kręgosłupa oraz oferujemy szeroki wybór masaży: leczniczego, prenatalnego, klasycznego, Bańką Chińską jak również drenażu limfatycznego. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, miłą atmosferę a także konkurencyjne ceny. U nas można także nabyć imienny bon podarunkowy na serię bądź pojedynczy masaż. Zapraszamy do naszego nowoczesnego gabinetu a także do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

  fizjomasaz.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 12340

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Masaż Katowice Saboro

Najserdeczniej zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w salonie masaż w mieście Katowice przy ul. Dyrekcyjna 4/2. wykonujemy masaż klasyczny, relaksacyjny oraz leczniczy. Wszystkie dostępne wraz z opisem i cennikiem na naszej stronie internetowej. Polecamy również zabiegi kosmetyczne oraz kosmetologię estetyczną. Zapraszamy!

  masaz-katowice-saboro.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 11223

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Masaż Katowice Saboro

Serdecznie zapraszamy do salonu masaż Saboro Premium Massage w mieście Katowice przy ul. Dyrekcyjna 4/2. Wykonujemy wiele masaży ( masaż sportowy, klasyczny, relaksacyjny, klasyczny, hawajski lomi lomi, mięśniowo-powieziowy, gorące kamienie ) w mieście Katowice. Oraz zabiegów kosmetycznych i z kosmetologii estetycznej.

  masaz-katowice-saboro.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10993

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.polaszczykgefest.pl

Gabinet Medycyny Naturalnej i Urody - Edukacyjne Centrum Samodoskonalenia GEFEST zaistniał w 2000 roku. Tomasz Polaszczyk jest mentalistą - mistykiem, dyplomowanym bioenergoterapeutą klasy międzynarodowej, masażystą a także ezoterykiem. Na bazie posiadanej wiedzy przygotował rozliczne kursy oraz warsztaty, dzięki którym absolwenci potrafią radzić sobie w życiu osobistym, i zawodowym. Na stronie mogą Państwo znaleźć poradnik zielarza, w którym mieszczą się przepisy jak w naturalny sposób poradzić sobie z wieloma przypadłościami. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową i poznania pełnej oferty.

  www.polaszczykgefest.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Salon masażu Warszawa

Dotyk Orientu to doskonałe rozwiązane dla osób szukających masażu w Warszawie. Jest on u nas wykonywany przez dyplomowane masażystki i masażystów z wyspy Bali - Indonezja, którzy mają bardzo duże umiejętności oraz doświadczenie. Mówimy o orientalnych i egzotycznych masażach, zabiegach na ciało, naturalnej kosmetyce twarzy, a także pielęgnacji stóp i dłoni - manicure i pedicure. Więcej pod adresem www.Dotyk-Orientu.pl.

  www.dotyk-orientu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 12512

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Masaż Katowice Saboro

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu masaż Saboro Premium Massage w mieście Katowice przy ul .Dyrekcyna 4/2 . Oferujemy wiele profesjonalnych masaży w mieście Katowice, oraz zabiegów z zakresu kosmetologii.

  masaz-katowice-saboro.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10895

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Faktoring eksportowy

Pragma Faktoring SA Katowice, woj. śląskie - oferta w zakresie wierzytelności i windykacji. Pragma Faktoring SA rozbudowała oferte o usługi: faktoring klasyczny i faktoring eksportowy, uproszczony, odwrotny i zamówieniowy. Dostęp on-line, który umożliwi wyszukiwanie firm z interesujących ich branż przez 24h. Program monitorowania InfoPragma - we współpracy z renomowaną wywiadownią gospodarczą. Windykacja z zaliczkowym finansowaniem, należności wymagalne, finansowanie wierzytelności i faktoring. Serwis sprzedażowy - bezzwłoczna weryfikacja wypłacalności odbiorcy, szybki proces weryfikacji i decyzyjny oraz czytelność transakcji.

  www.pragmafaktoring.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> windykacja >> 2869

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 71