Logo small

TAG: klimatyzacji

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 181
1.    Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Mało kto z użytkowników klimatyzacji w samochodach wie, że aby utrzymać jej sprawność należy uruchamiać układ chłodzący także zimą. Nie trzeba klimatyzacji używać ciągle, ale co jakiś czas musi ona zostać uruchomiona. Klimatyzacja samochodowa w układzie, oprócz czynnika chłodzącego R-134a lub R-1234yf, wypełniona jest substancją, która układ od wewnątrz konserwuje i zabezpiecza przed awarią. Długie nie używanie powoduje deficyt tej substancji w niektórych miejscach w układzie klimatyzacji co może spowodować jej awarię. Naprawy są kosztowne i czasochłonne. Zalecamy swoim klientom uruchamianie klimatyzacji w samochodzie co jakiś czas nawet zimą.

  serwis-klimatyzacji-samochodowej.bydgoszcz.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypozyczalnia autolawet >> 21426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


2.    Serwis klimatyzacji Warszawa - swiatklimatyzacji.pl

Firma Świat Klimatyzacji świadczy profesjonalne usługi w zakresie montażu, serwisu oraz czyszczenia klimatyzacji na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajdziesz klimatyzację obiektową, kanałową oraz klimatyzację typu MultiSplit. Nasze systemy montujemy w prywatnych domach, firmach oraz serwerowniach. Ponadto, oferujemy montaż systemów wentylacji oraz rekuperacji.

  swiatklimatyzacji.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 21373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Urządzenia klimatyzacyjne Lublin - klima-soft.pl

Niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne prosto do firmy Klima-Soft! Jeśli potrzebujesz aby w twoim domu lub firmie pojawił się niezawodny system klimatyzacji, to warto zastanowić się nad ich propozycją. Kompleksowo zajmują się montażem najlepszych rozwiązań dla najróżniejszych klientów. Przekonaj się o tym sam już teraz, korzystając ze strony internetowej klima-soft.pl.

  www.klima-soft.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 20869

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.      Konkret - Montaż klimatyzacji Kraków - Montaż klimatyzatorów

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w doborze, montażu i instalacji klimatyzacji. Zajmujemy się przede wszystkim realizacjami w mieszkaniach, domach, firmach, biurach, sklepach i serwerowniach. Montujemy urządzenia najlepszych marek. przew wszystkim LG, Samsung, Panasonic i Mitsubishi. Zapraszamy do kontaktu znami. Przyjedziemy na miesjce, wszystko pomierzymy i przygotujemy ofertę w kilku wariantach. Nie czekaj na upały. Dzwoń już dziś.

  klima-krakow.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 20843

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    associateinstalgroup.pl

Montaż klimatyzacji oraz i jej serwis oferuje firma ASSOCIATE FILIP GRZYBOWSKI z miejscowości Kąty Wrocławskie. Specjalizujemy się w układach klimatyzacji, gwarantując techniczne doradztwo w dobrze sprzętu, który jak najlepiej spełni oczekiwania klientów. Prowadzimy współpracę z czołowymi producentami układów klimatyzacji i gwarantujemy fachową obsługę w zakresie innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii. W ramach prowadzonejaktywności świadczymy przeglądy wentylacji i klimatyzacji oraz instalacje wentylacji i klimatyzacji. Zapraszamy!

  https://www.associateinstalgroup.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 20703

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


6.    cooltechekoenergia.com.pl

Wysokiej jakości usługi w zakresie montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych albo gazowych, pomp ciepła, klimatyzacji czy energooszczędnych rekuperatorów oferuje firma Cool-Tech Łukasz Głogowski z Wrocławia. Zakres naszej działalności obejmuje też instalacje ogrzewania podłogowego oraz instalacje centralnego odkurzacza. Zajmujemy się także automatyką i elektryką. Nasza firma gwarantuje też serwis, który obejmuje przegląd, konserwację, regulację i wszelkie niezbędne naprawy. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa.

  https://www.cooltechekoenergia.com.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 20559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.etserwis.com.pl Diagnostyka

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy ETSERWIS z siedzibą w Nowogrodzie Bobrzańskim w województwie lubuskim. Jesteśmy profesjonalnym serwisem aut ciężarowych, dostawczych i naczep i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży. Proponujemy kompleksowe naprawy, diagnostykę komputerową, wymianę części i podzespołów, wymianę olejów i płynów a ponadto serwis ogumienia i klimatyzacji. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych fachowców i dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami. Zapewniamy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Detale dostępne są na stronie.

  etserwis.com.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 20507

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Montaż wentylacji przemysłowej - klim-spaw.com.pl

Potrzebujesz serwisu klimatyzacji w Warszawie i co za tym idzie, szukasz fachowej pomocy? Jeżeli interesuje Cię profesjonalny serwis klimatyzacji, warto wiedzieć, że możesz na nas liczyć. Co by nie mówić, wielokrotnie udowodniliśmy, że znamy się na swoich obowiązkach. Jeśli myślisz, że serwis klimatyzacji to wszystko, jesteś w błędzie (cała oferta widnieje na klim-spaw.com.pl).

  klim-spaw.com.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 20075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    radiator-service.pl

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Radiator Service, na którą składają się specjalistyczne warsztaty, zajmujące się regeneracją oraz sprzedażą chłodnic. W naszym asortymencie znajdują się nowe oraz używane chłodnice cieczy, powietrza, ogrzewania, oleju, klimatyzacji, a dodatkowo elementy układu chłodzenia i klimatyzacji. Zakres naszych działań obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet maszyny budowlane i przemysłowe, pojazdy specjalistyczne i zabytkowe oraz wózki widłowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.radiator-service.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 19688

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    http://klima-kolo.pl

W branży urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych i osprzętu działa Biuro Techniczno-Handlowe KLIMA s.c. w Kole, które prowadzi sprzedaż wysokiej jakości systemów na potrzeby domów, mieszkań, biur oraz hal. Dostarczamy duży asortyment w korzystnych cenach. Poza sprzedażą oferujemy montaż klimatyzacji takich typów, jak kanałowa, ścienna, podstropowa, kasetonowa, przenośna. Świadczymy poza tym usługi projektowe oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy.

  klima-kolo.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 19561

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 181