Logo small

TAG: kolonie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28
1.    SPDiM.pl/Turystyka

SPDiM w Rucianem-Nidzie jest organizacją pozarządową. Powstało w 2005 r. Zajmuje się pomocą potrzebującym, organizacją wypoczynku letniego i zimowego, kolonie i obozy, szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne

  www.spdim.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> turystyka >> 21600

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Kolonie dla dzieci - alphacamp.pl

Zapoznaj się z ofertą firmy Alphacamp. Od lat Specjalizujemy się w organizowaniu letnich obozów naukowych dla dzieci, a także dla młodzieży. Dysponujemy zespołem doświadczonych edukatorów. Proponujemy również obozy programistyczne dla dzieci. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Oferujemy naukę poprzez zabawę.Wejdź na naszą stronę www.

  www.alphacamp.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> obozy i kolonie >> 19800

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Półkolonie Kraków

Półkolonie tenisowe posiadają wiele zalet. Dziecko podczas tego rodzaju aktywnego spędzania wolnego czasu nabywa nowych umiejętności. Dzieci z przyjemnościom uczestniczą w takich zajęciach. Dzięki temu poszerzają horyzonty, uczą się nowych rzeczy, pogłębiają oraz utrwalają zdobytą wcześniej wiedzę. Podczas takich kolonii dziecko uczy się panowania nad własnymi emocjami. Podczas takich półkolonii dziecko staje się bardziej samodzielne. Uczy się życia z daleka od bliskich. Wie, że jest zdane tylko na siebie. Półkolonie tenisowe to zarówno doskonała zabawa jak i nauka.

  proteniskrakow.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 17988

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.scat.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Szkoleniowego SCAT, w którym zrzeszeni są najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy. Praca dla tych ludzi to pasja, ale i ogromna odpowiedzialność. Na kursy realizowane przez naszą firmę w Centrum Szkoleniowym przyjeżdżają ludzie z całego świata - osoby chcące dostać się do wojska albo znaleźć pracę w jednym z sektorów ochrony. Ponadto przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne czy pracujące przy ochronie statków w krajach zwiększonego ryzyka. Mamy jedynie najlepszy sprzęt i wszelkie pozwolenia oraz certyfikaty jako jedyni w Polsce.

  www.scat.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    noclegi-harnas.pl

Zapraszamy do Kościeliska! Dom Wczasowy Harnaś II to wypoczynkowy kompleks, który zapewni szereg atrakcji. Zarządzamy różnorodnymi pokojami w ramach 180 miejsc wypoczynkowych. 2-4-osobowe, z łazienką, TV LCD i bezprzewodowym internetem wifi. Zapraszamy turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane na wakacje, wycieczki, wczasy, weekendy, święta i zimowiska. Na indywidualne życzenie klientów organizujemy pieczenie barana, grillowanie i imprezy okazjonalne. Zapraszamy serdecznie!

  www.noclegi-harnas.pl

katalog >> Turystyka >> noclegi >> 19528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    sportteam.pl Eventy dla firm

Zajęcia i treningi dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych oferuje Klub Sportowy Sportteam w Warszawie. Proponujemy szkolenia w grupach 2-6 osobowych lub indywidualnie na każdym poziomie zaawansowania w obszarach sekcji tenisowej, pływackiej i ratownictwa wodnego. Poza poprawą sprawności fizycznej, modelujemy umiejętność współdziałania w grupie oraz rozwijamy poczucie odpowiedzialności i niezależności. Mamy certyfikaty i rekomendacje polskich związków sportowych. Zapraszamy!

  sportteam.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 19065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Zielone szkoły Łódź, wycieczki szkolne, kolonie i obozy

Biuro Podróży UNITRAVEL organizuje tanie wycieczki dla firm i szkół, kolonie i obozy, wczasy, wyjazdy integracyjne na narty, długie weekendy. Zapraszamy.

  www.unitravel.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 12605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Camp Mazury - obozy na lato

Jeśli szukają państwo wakacji dla swoich Pociech Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Organizacją takich imprez zajmujemy się już od 14 lat, dlatego też mamy bardzo duże doświadczenie. Gwarantujemy że najmłodsi będą aktywnie wypoczywac bawiąc się i regenerować przy tym. Wakacyjna przygoda to niezapomnianych wrażeńia dla waszych Pociech. Zachęcamy do rezerwacji pobytu.

  campmazury.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> obozy i kolonie >> 18073

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.sktszczecin.pl

Szczeciński Klub Tenisowy swoją działalność rozpoczął po wojnie, w 1946 r., kontynuując przedwojenną tradycję. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, dziś umożliwiamy najwyższą efektywność szkolenia tenisowego, najlepsze korty w mieście, największe imprezy tenisowe. Oferujemy treningi indywidualne w bezpośredniej wersji „jeden na jeden”, naukę tenisa dla dorosłych w trzech dowolnych pakietach intensywności oraz szkółki dla dzieci i młodzieży: 4-6 lat oraz 7-18 lat. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach 4-8 osobowych, dwa razy w tygodniu. Zapraszamy!

  www.sktszczecin.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 17026

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Nauka squasha

Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo Poznań. Specjalizacja naszego ośrodka to głównie tenis, badminton, squash oraz fitness. Posiadamy również w swojej ofercie tenis dla dzieci - nauka tenisa, badmintona i squasha, amatorska liga tenisowa (turnieje tenisowe). W ofercie też siłownia, półkolonie, zajęcia dla dzieci i wakacje dla dzieci - Poznań. Trener fitness oraz trener personalny zaprasza na wyjątkowe zajęcia do siłowni na trening osobisty.

  www.fabianowo.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 8494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28