Logo small

TAG: konsultacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    podologgorzow.pl konsultacja podologiczna gorzów

Nazywam się Tatiana Waluk i serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu Podologicznego w Gorzowie Wielkopolskim. Jestem specjalistką podologiem oraz od lat dbam o zdrowie stóp swoich pacjentów. Przez cały czas polepszam swoje zdolności poprzez uczestnictwo w konferencjach, sympozjach oraz warsztatach. Poza leczeniem i pielęgnacją stóp, wykonuję również specjalistyczny pediciure. W swojej propozycji posiadam także usługę dezynfekcji obuwia oraz akcesoriów kosmetycznych. Używam wyłącznie specjalistycznego oraz niezawodnego sprzętu. Osoby zainteresowane przedstawioną propozycją, zapraszam na stronę internetową.

  www.podologgorzow.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    OKW SP. Z O.O.

Na stronie internetowej MojaRecepta.com.pl działa poradnia medyczna online, w której skorzystać można z konsultacji lekarskich poprzez telemedycynę. Rozmowa ze specjalistą odbywa się zdalnie, bez potrzeby opuszczania domu przez pacjenta. W zależności od potrzeb, z lekarzem omówić można problem zdrowotny, zdiagnozować chorobę czy otrzymać receptę elektroniczną. Usługi poradni internetowej przeznaczone są dla osób, które nie mogą osobiście stawić się w przychodni. Pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji internistycznej, ginekologicznej i pediatrycznej.

  mojarecepta.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

Przychodnia lekarska online pod adresem szybkarecepta.eu oferuje pomoc medyczną w formie telemedycyny. Usługi realizowane w takim systemie bazują na nowoczesnym narzędziu do komunikacji służby zdrowia z pacjentem, znacząco ułatwiając diagnostykę problemów zdrowotnych, wypisywanie zwolnień lekarskich czy wystawianie e-recept. Działalność e-poradni kierowana jest do osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą udać się do tradycyjnej placówki lekarskiej. Pacjenci mogą skonsultować się z specjalistami z różnych dziedzin medycyny, uzyskując szybką pomoc.

  szybkarecepta.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.provobis.com.pl

Dostęp do poradnictwa psychologicznego, pedagogicznego, logopedycznego i psychoedukacji dzieciom i młodzieży zapewnia Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna PRO VOBIS w Starogardzie Gdańskim. Prowadzimy diagnozę i terapię dzieci z autyzmem, wspomagamy rozwój dziecka oraz placówki oświatowe w zakresie dydaktyki oraz pracy z dziećmi z wadami rozwoju. Do zadań naszej Poradni należy także edukacja rodziców i nauczycieli zw. z wiedzą na temat m. in. dysleksji i wspomagania rozwoju dzieci. Prowadzimy także szkolenia, kursy i warsztaty. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą i do wspólpracy!

  www.provobis.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.psychologgarwolin.pl

Gabinet Psychologiczny RÓWNOWAGA odnajdą Państwo w Gąsowie pod Garwolinem. Firma została założona poprzez wykwalifikowaną psycholog oraz psychoterapeutkę - Emilię Gałązka, upoważnioną poprzez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego do prowadzenia psychoterapii. Gabinet oferuje duży zakres usług terapeutycznych polegający na znalezieniu spokoju i równowagi psychicznej, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania człowieka w każdym społeczeństwie. Osoby zaciekawione pozyskaniem szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych terapii oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  psychologgarwolin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 15289

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    psychologpoznan.pl

Dr n. med. Marta Czarnecka-Iwańczuk to biegły psycholog, psychotterapeuta, który oferuje swoje usługi w zakresie terapii par, rodzin oraz osób indywidualnych. Swoją praktykę realizuje w ramach Gabinetu Pomocy Psychologicznej MedArt, gdzie skupia się na problematyce i psychoedukacji ginekologiczno-położniczej oraz interwencjach kryzysowych. W ramach rehabilitacji psychologicznej, wspomaga ofiarom wypadków, osobom po operacjach czy traumach. Dysponuje umiejętności w zakresie m. in. psychoterapii systemowej oraz terapii gestalt. Swoje usługi realizuje w Poznaniu.

  psychologpoznan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Szczecin Dietetyk

Strona internetowa dietetykwszczecinie.pl prowadzona jest przez wykwalifikowanego dietetyka, pana Jakuba Piotrowskiego. Posiada on niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w układaniu planów treningowych oraz dietetycznych dla tych osób, które chcą schudnąć bądź też poszukują dietetyka, który ułoży im prawidłowy plan do ćwiczeń na masę ciała na siłowni. Dietetyk na swojej stronie www udostępnia również cennik usług.

  www.dietetykwszczecinie.pl

katalog >> Aktualności >> uroda >> 5026

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Komornik Mokotów - komornikmokotow.com

Kancelaria komornika sądowego Karola Gołębiewskiego z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła Woronicza 31/73. Kancelaria dysponuje dostępem do elektronicznych baz, co umożliwia prawidłowe przeprowadzenie czynności i wykrycie majątku dłużnika. Kancelaria podejmuje czynności zgodnie z aktualnymi przepisami i dzieli się wiedzą na bezpłatnych konsultacjach.

  www.komornikmokotow.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 22066

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kancelaria rozwodowa

Sprawyrozwodowe.com.pl to oficjalna strona firmowa kancelarii adwokackiej prowadzonej przez adwokata Jana Frątczaka. Kancelaria specjalizuje się w sprawach prawa rodzinnego. Oferuje pomoc na wstępnym etapie problemów małżeńskich - konsultacja prawna wraz z terapeutą lub mediatorem sądowym. Adwokaci mają bardzo duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów podczas rozpraw sądowych. Na stronie kancelarii można znaleźć informacje dotyczące współpracujących z nią specjalistów, a także ciekawe artykuły pisane przez specjalistów, które wyjaśniają wiele kwestii związanych z rozwodem.

  sprawyrozwodowe.com.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 21707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Drewno konstrukcyjne - hurtownia-drewna.com.pl

Prowadzimy hurtownię drewna z intuicyjnym panelem wyboru asortymentu. Polecamy głównie drewno konstrukcyjne do składów budowlanych. Poza drewnem KVH dysponujemy chemią, wkrętami, akcesoriami przydatnymi na budowach. Ułatwiamy Państwu dopasowanie listw wykończeniowych drewnianych zapewniających większe właściwości aranżacyjne w nieruchomości. Charakteryzujemy się konkurencyjnymi cenami, doświadczeniem, bazą wiedzy, bezpłatnymi konsultacjami. Zachęcamy do przejrzenia naszego katalogu drewna konstrukcyjnego potwierdzonego pod kątem wytrzymałości.

  www.hurtownia-drewna.com.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 21181

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23