Logo small

TAG: kontakty

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26
1.    Kancelaria prawa rodzinnego Olsztyn - adwokatszewczyk.eu

Kancelaria adwokacka, która działa w Olsztynie oraz Giżycku. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu rozwodów, obsłudze spadków oraz spraw karnych. Adwokat pomaga w zakresie podziału majątku rodzinnego, doradza w sporządzaniu testamentu i odwołuje się od niekorzystnych decyzji administracyjnych. Kancelaria doradza stacjonarnie lub online klientom indywidualnym, czy właścicielom firm.

  adwokatszewczyk.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 20207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Simon 54 - sklep Simone

Wszystko, co niezbędne do budowy instalacji elektrycznych w domach znajdziesz w sklepie internetowym Simone, który na przestrzeni wielu lat działalności wypracował bardzo ciekawa ofertę dla klientów. To, co je wyróżnia spośród innych to przede wszystkim wysoka jakość, a także bezpieczeństwo dla użytkowników. Dzięki zainteresowaniu naszych klientów stale wzbogacamy naszą ofertę, w której nie może zabraknąć gniazd elektrycznych Simon i włączników.

  simone.pl/

katalog >> Budownictwo >> adaptacja, remont, wykończenia >> 15084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    VIOLETTA E. CYLWIK prawo skarbowe Białystok

Kancelaria adwokacka Kłubowicz & Cylwik mieści się w Bydgoszczy. Zakres działalności Kancelarii to prawo cywilne, karne, gospodarcze, pracownicze, ubezpieczeń społecznych, spółek handlowych oraz bankowe. Usługi skierowane są do osób prywatnych oraz firm. Adwokat poza prowadzenie spraw, przygotowuje różnego rodzaju pisma oraz opinie prawne. Do tego prowadzi negocjacje. Reprezentuje swoich Klientów w sądach i innych instytucjach. Najczęściej prowadzi sprawy o odszkodowania, zadośćuczynienie, rozwody, separacje, alimenty, podziały majątku, nabycie oraz podział spadku, ubezpieczeniowe, mieszkaniowe oraz administracyjne. Więcej wiadomości o działalności kancelarii mieści się na stronie internetowej.

  www.twojakancelaria.eu

katalog >> Usługi >> prawo >> 10228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Oferty biznesowe

Składanie kluczowych ofert, jak również możliwość zawarcia nowych znajomości biznesowych umożliwia międzynarodowy Portal e-B2B.org. Za jego pomocą możesz dodawać do bazy bezpłatne ogłoszenia biznesowe, możesz również zamieszczać nielimitowaną ilość ofert i to zarówno w języku polskim, niemieckim, angielskim czy też rosyjskim. Ponadto, w każdym przypadku możesz skorzystać również z pomocy doświadczonych tłumaczy i powiększyć w ten sposób grono odbiorców ogłoszeń. Spróbuj, to nic nie kosztuje!

  www.e-b2b.org

katalog >> Marketing i Reklama >> kompleksowa obsługa reklamowa >> 3782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    ticalogistics.pl

Jeżeli poszukują Państwo firmy logistycznej, która zagwarantuje całościową obsługę ładunków poniżej 3,5t po wielkogabarytowe, zapraszamy do współpracy z firmą Tica-logistics w Poznaniu. Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy, organizując usługi w typie standard i mega, jakie obejmują przygotowanie stosownych dokumentów, załadunek towaru na poszczególne środki transportu oraz koordynację przewozu i dostarczenia w docelowe miejsce. Posiadamy doskonałe kontakty w branży transportowej, co pozwala zagwarantować Państwu profesjonalną realizację zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie oraz do kontaktu.

  www.ticalogistics.pl

katalog >> Transport >> inne >> 20068

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.      Kancelaria Adwokacka Wrocław - Adwokat Wrocław

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Mateusz Jankowski. Kancelaria ma siedzibę we Wrocławiu. W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy usługi głównie na ternie Wrocławia oraz w innych miastach w województwie dolnośląskim oraz opolskim. Świadczymy usługi prawne w następujących dziedzinach prawa: - prawo cywilne (pozwy o zapłatę, oddłużanie, zniesienie współwłasności, walka z przeterminowanymi długami i inne) - sprawy rodzinne (głównie sprawy rozwodowe, o kontakty z dziećmi oraz o naruszanie władzy rodzicielskiej) - sprawy karne (obrona w sprawach karnych, uzyskiwanie warunkowego przedterminowego zwolnienia, uzyskiwanie dozoru elektronicznego); Zajmujemy się zarówno reprezentacją w sądach i innych organach wymiaru sprawiedliwości, jak i udzielaniem porad prawnych i analizą umów).

  www.adwokatwroc.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 18910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.autopromelka.pl

AUTO PRO MELKA to dostawca i dystrybutor wyrobów tylko najwyższej jakości, oryginalnie zapakowanych części samochodowych. Pomijając stałą ofertą, w jakiej znajdziemy części silnikowe, eksploatacyjne, części do turbosprężarek oraz filtry, na życzenie klienta sprowadzimy taką, której chce. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji! Na rynku działamy od 8 lat, zdobywając w tym czasie nie tylko wiedzę i kontakty, ale także zaufanie klientów, którzy cenią nasz profesjonalizm. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie lub telefonicznie.

  www.autopromelka.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 17386

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Projektowanie wnętrz Gdańsk Trójmiasto Pruszcz Gdański

Projektowanie wnętrz Gdańsk - Oferujemy Państwu profesjonalne projekty i aranżacje wnętrz w atrakcyjnych cenach. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży, oraz liczne kontakty w sektorze budowlanym. Współpracując z nami otrzymujecie Państwo profesjonalizm, najwyższą jakość, oraz pełen obiektywizm w zakresie kompozycji wnętrz.

  versalkastudio.pl

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 15572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Praca Gdańsk

Praca w Gdańsku. Rynek pracy w Gdańsku. Czyli gdzie i jak szukać pracy..Aktualnie zdobycie dobrego pracownika to nie lada wyzwanie. Warto pozostawić te łowy specjalistom z zakresu HR. Wyspecjalizowani headhunterzy mają swoje źródła w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów do pracy. Pamiętaj jednak, że dobry kandydat ma swoje wymagania. Zwrócenie jego uwagi będzie wymagało bardzo dobrej oferty z twojej strony. Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami, a kandydaci do pracy są coraz bardziej świadomi swoich walorów. Profesjonalny headhunter wykorzystuje swoje kontakty zbudowane bardzo często w profesjonalnych sieciach zawodowych w internecie. Portale pracy Profesjonalne portale z ofertami pracy bardzo często dają możliwość kandydatom założenia własnego profilu, gdzie mogą dzielić się doświadczeniem zawodowym, jednocześnie pozostając otwartym na oferty rekruterów. To pozwala w łatwy sposób przeglądać pracodawcom kandydatów o poszukiwanych aktualnie kompetencjach.

  gdansk-praca.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 14935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Biura nieruchomości Mysłowice

Jako biuro nieruchomości ze sporym doświadczeniem oraz wieloma sukcesami na koncie, możemy obiecać Państwu, że jeżeli chodzi o nieruchomości i działki budowlane w Mysłowicach oraz okolicach, z całą pewnością będziemy w stanie Państwu we wszystkim pomóc. Remax Gold to doświadczenie, spora wiedza, kontakty, a co najbardziej istotne, bardzo fachowe i przyjazne podejście do każdego ze swoich klientów.

  nieruchomosci-myslowice.pl/

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 12963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26