Logo small

TAG: kontenery

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57
1.    Kontenery na odpady Bielsko - ekostela.pl

Zapewniamy Państwu wytrzymałe kontenery na odpady o różnej pojemności, co umożliwia lepsze planowanie prac budowlanych, sprzątania. Wynajmujemy kontenery na odpady przemysłowe i zapewniamy profesjonalne konsultacje. Rozumiemy standardy prawne gospodarowania odpadami, dzięki temu współpraca z nami przekłada się na Państwa większe bezpieczeństwo utylizacji nieczystości.

  ekostela.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 22071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    ramal.pl budowa kawiarni

Nowoczesne i estetyczne pawilony modułowe oferuje firma RAMAL w Obornikach. Prowadzimy sprzedaż obiektów wykonanych z płyty warstwowej (płyty obornickiej), oferując Państwu funkcjonalne rozwiązania w postaci pawilonów, które mają szerokie zastosowanie. Polecamy pawilony gastronomiczne i handlowe, kontenery socjalne, garaże, hale magazynowe. Poza ich elegancją, dużym atutem jest możliwość szybkiego montażu i demontażu, a także możliwość rozbudowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i do kontaktu.

  www.ramal.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 21249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Worki na gruz Warszawa - gruz24.pl

Podczas remontu lub budowy niezbędny jest pozbywanie się odpadów takich jak gruz. Jeżeli poszukujecie państwo specjalistów, którzy zaoferują wam usługi takie jak wywóz gruzu i podstawiają szybko kontenery na gruz, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i szybką realizację.

  gruz24.pl/

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 20283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    kontener stróżówka - G-CON Sp. z o.o.

Szukasz kontenerów biurowych czy też sanitarnych wysokiej jakości? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z możliwościami naszej firmy. Standardowo produkujemy kontenery biurowe czy też kontenery sanitarne o wymiarach 2435x6055 milimetrów, jednak na specjalne zamówienie możemy wykonać kontenery o zupełnie innych wymiarach. Zapewniamy, że każdy kontener, który jest przez nas wykonywany, spełnia wszystkie standardy i może być dostosowany do wymagań konkretnego klienta. W ofercie posiadamy także kontener stróżówka. Wszystkie oferowane przez nas kontenery mogą być łatwo modyfikowane i dostosowywane do innych zadań. Warto zaznajomić się z pełną ofertą naszej firmy.

  g-con.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19896

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


5.    logico-kontenery.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją firmy LOGICO. Nasza siedziba mieści się w Sopocie a działamy już od 1991 roku. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem jak również transportem kontenerów morskich i nie tylko. Z naszych usług korzystają klienci krajowi oraz zagraniczni ceniący sobie wysoką jakość produktów, ich standaryzowane wymiary jak i możliwość modułowego zestawienia. Proponujemy szeroki wybór asortymentu a oprócz tego korzystne warunki współpracy, fachową obsługę i doradztwo. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.logico-kontenery.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 19759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Kontenery produkcja sprzedaż wynajem - MobilneKontenery.pl

Kontenery socjalne to jedna z kilku propozycji do stworzenia zapleczy budowy czy obiektów sportowych (boisk piłkarskich, basenów na świeżym powietrzu, bieżni, strzelnic, itp.). Kontener socjalny może zostać wyposażony w siedziska, szafki, wieszaki, sanitariaty, klimatyzacje, ogrzewanie elektryczne, wentylacje mechaniczną, itp. Najlepszym rozwiązaniem jest zestawienie przynajmniej dwóch modułów kontenerowych w celu stworzenia przestrzennego podziału np. na część szatni i sanitariatów. Zaletą kontenerów socjalnych w modułach kontenerowych jest ich duża mobilność - mogą być bezproblemowo z całym wyposażeniem przerzucane z miejsca na miejsce za pomocą auta z HDSem. Standardowo montowane są w układzie: drzwi i okno na bokach krótszych, pełne ściany na dłuższych lecz względnie od potrzeb Klienta możliwa jest inna wersja układu, np.: z większą ilością okien, dwoma parami drzwi i wydzielonymi osobnymi pomieszczeniami lub z sanitariatem. Dzięki solidnemu ociepleniu ścian i dachu kontenery socjalne zapewniają doskonałą izolacyjność, co pozwala na wygodne korzystanie z kontenera zarówno latem jak i zimą. Obsługujemy również miasta: Legnica, Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Zielona Góra, Poznań, Katowice, Gliwice, Świdnica, Kłodzko, Bolesławiec, Głogów, Leszno, Trzebnica, Brzeg, Oława, Oleśnica, Lubin Oferujemy kontenery socjalne używane oraz nowe Kontenery socjalne oferowane są w szerokim zakresie standardu wykończenia i cen. Większość oferowanych na sprzedaż kontenerów socjalnych jest dostępna również w wynajmie.

  mobilnekontenery.pl

katalog >> Budownictwo >> kontenery >> 18131

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    agencja celna gdynia gdańsk - helena-ts.pl

Firma Helena TS z Gdyni to licencjonowana agencja celna, która zapewnia transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Naszą specjalnością jest także spedycja morska do wszystkich portów na świecie. Poza tym, realizujemy wszechstronną obsługę formalną w portach gdańskich oraz gdyńskich, świadcząc też doradztwo ubezpieczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.helena-ts.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Wywóz gruzu i śmieci Poznań - odpady-san-eko.pl

W naszym kraju przetwórstwo odpadów nie zajmuje jeszcze czołowej pozycji. Większość śmieci trafia na składowiska i śmietniska. Niektóre firmy poddają śmieci recyklingowi, a jeszcze mniej odpadów jest spalanych. Ale każda metoda ma swoje własne cechy.. Firma odpady-san-eko.pl zajmuje się wywozem śmieci i pozostałych odpadów na terenie Poznania i okolic.

  www.odpady-san-eko.pl/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 22150

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kontenery na odpady Ekombud

EKOBUD to przedsiębiorstwo, które powstało w 1991 roku. Początkowo zajmowało się jedynie produkcją kontenerów. Z czasem, rozszerzyło swoją działalność także o gospodarowanie odpadami komunalnymi. 20-letnia obecność w branży sprawia, że kontenery hakowe czy kontenery otwarte oferowane przez EKOBUD mogą odznaczać się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu.

  ekombud.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 15531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    weychan.bytom.pl

Producent plandek Marta Czyż w Radzionkowie to firma, która zajmuje się naprawą, montażem i reklamą na plandekach. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co związane jest z plandekami - zajmujemy się całościową obsługą w tym zakresie samochodów dostawczych, ciężarowych, TIR-ów. Działając w branży od 1994 roku, staliśmy się jednym z liderów na Śląsku. Dostarczamy plandeki na wymiar z materiałów najwyższej jakości, oferując także osprzęt plandekowy. Poza produkcją, świadczymy też fachowe doradztwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z oferty.

  https://weychan.bytom.pl

katalog >> Motoryzacja >> plandeki >> 20897

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57