Logo small

TAG: koparko-ładowarki

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    www.arrowhead.com.pl młot Arrowhead

Autoryzowany dystrybutor Arrowhead Rockdrill swoją siedzibę ma w Jankowicach w województwie śląskim. Firma od wielu lat zajmuje się sprzedażą młotów wyburzeniowych tej cenionej marki. W swojej ofercie posiada niezawodne, solidne i nowoczesne młoty wyposażone w pytę adaptacyjną, zestaw przewodów oraz grot. Urządzenia te znajdują zastosowanie na budowie, przy wbijaniu pali, remontach kanalizacji jak również brukowaniu i w wielu innych miejscach. Firma zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalne doradztwo i sympatyczną obsługę oraz konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

  arrowhead.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18349

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.kopbud.com Koparko-ładowarka

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy KOPBUD. Nasza siedziba mieści się w Warszawie a działalność w branży budowlanej prowadzimy już od 1993 roku. świadczymy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się budową sieci ciepłowniczych, wykopami, kopaniem stawów, wyburzeniami oraz rozbiórkami, robotami ziemnymi, niwelacją terenu, rekultywacją, wywozem oraz transportem materiałów czy też pracami koparką i koparko-ładowarką. Gwarantujemy fachową i miłą obsługę, konkurencyjne ceny i szybką realizację zlecenia. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć na temat pełnej oferty, zapraszamy na stronę.

  kopbud.com

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 14173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wynajem maszyn budowlanych - patyra.pl

Świadczymy usługi budowlane od ponad 28 lat na terenie całego kraju i utrzymujemy dział wynajmu. To pozwala na kompleksowe wsparcie inwestorów. Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych gwarantuje sprzęt solidny powiązany z opieką operatora. Podejmujemy się transportu materiałów budowlanych. W naszym katalogu wyróżniają się zestawy do stabilizacji, koparko-ładowarki, spycharki gąsienicowe. Mamy wiele potwierdzonych realizacji, doświadczenie i zaufanie klientów w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z marką Patyra.pl.

  patyra.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 20358

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    omel-kop.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy OMEL-KOP z Starych Babic w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym szeroki zakres usług z branży budowlanej. Proponujemy roboty ziemne, wyburzeniowe, wynajem maszyn budowlanych a także usuwanie i recykling gruzu. Dysponujemy flotą nowoczesnych maszyn takich jak koparki, koparko-ładowarki, koparki gąsienicowe oraz kruszarki szczękowe. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, korzystne warunki współpracy i miłą obsługę. W celu uzyskania szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

  omel-kop.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 18680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.wyburzeniakoscian.com prace ziemne wielkopolskie

P.H.U.T. KRZYSZTOF NADOBNIK w Kiełczewie to firma, która od 1990 r. świadczy profesjonalne i wszechstronne usługi budowlane w zakresie robót ziemnych i niwelacji terenu pod budownictwo. Dysponujemy własnym sprzętem ciężkim tj. koparki kołowe, wyposażone do skarpowania i do wykopów, koparko-ładowarki, ładowarki wyposażone w widły do palet i łyżki do materiałów sypkich, a poza tym równiarki drogowe i walce. Dzięki temu możemy zaoferować fachowe utwardzanie placów, parkingu, pobocza i dróg, wykonanie wykopów pod fundamenty bądź roboty rozbiórkowe. Zapraszamy do współpracy!

  www.wyburzeniakoscian.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16081

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.mobilserwis.com.pl

Planujesz inwestycję i szukasz firmy, która zapewni Ci sprzęt budowlany najwyższej jakości na każdym etapie prac? Mobil Serwis to kompleksowe i profesjonalne wsparcie, które uwzględnia nie tylko sprzęt czołowych producentów maszyn budowlanych, ale również doradztwo i wynajem maszyn. W naszej ofercie znajdują się m. in. agregaty prądotwórcze, koparko-ładowarki, minikoparki, odkurzacze przemysłowe, ogrodzenia tymczasowe czy sprzęt do betonowania. Dbając o jakość usług, dla Państwa wygody jesteśmy dostępni 24h. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy szczegóły naszej oferty!

  www.mobilserwis.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15833

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Wynajem koparek - Togaj

Nasza firma remontowo-budowlana to doskonała jakość projektów, budowy oraz wykończenia twojego wnętrza. Oferujemy również usługi koparko-ładowarki, brukarskie, tynki maszynowe, wynajem sprzętu budowlanego i sprzedaż kostki brukowej, betonu, materiałów sypkich lub tynków. Zapoznaj się z naszą ofertą i wypróbuj naszą firmę.

  togaj.pl

katalog >> Usługi >> wypożyczalnia >> 12930

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Kop-art.pl usługi ziemne, prace ziemne, koparka

Prace ziemne i wyburzeniowe dla budownictwa. Koparki, koparko-ładowarki, młoty pneumatyczne i walce Wykopy stawów, pod fundamenty, kanalizacje, wodociągi.

  kop-art.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 12651

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8