Logo small

TAG: korników

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Fumigacja domu

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które mają problemy z kornikami w swoim mieszkaniu. Pod adresem internetowym fumigacja-domu.pl znajduje się profesjonalna firma, która świadczy swoje usługi od wielu lat. Oferowane przez nich gazowanie korników w domu gwarantuje odpowiedni efekt i bezpieczny powrót do domu wszystkim domownikom.

  fumigacja-domu.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 21431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.ochronadrewna.eu

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Mr Service z Gdańska. Zajmujemy się zwalczaniem szkodników i możemy się pochwalić wieloletnim, sięgającym 2007 roku doświadczeniem w branży. W zakres świadczonych usług wchodzi dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja a także fumigacja i likwidacja szkodników drewna. Można nam także zlecić zabezpieczenie obiektów przed ptakami, kretami, kleszczami czy też komarami. Współpracujemy z każdej wielkości firmami, gospodarstwami rolnymi czy produkcyjnymi jak również klientami indywidualnymi. Zapewniamy profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie.

  www.ochronadrewna.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 19967

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Szkodniki drewna - korniki.net

Firma Drevpol zajmuje się zwalczaniem różnych gatunków korników. Oferuje gazowanie poddaszy oraz usuwanie owadów metodą fumigacji. Profesjonalnie i z dużym doświadczeniem usuwa występujące w drewnie robaki, charakteryzując się skutecznością. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Zakres usług firmy dostępny jest w internecie pod adresem korniki.net

  www.korniki.net/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 21437

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Środek na korniki

Poszukując najlepszego preparatu na korniki nie sposób ominąć xilix żel. Jest to polecany wśród klientów produkt o bardzo wysokich właściwościach. Dzięki jego działaniu szybko pozbędziemy się szkodliwych korników, które niszczą nasze drewno. Dzięki temu preparatowi będziemy w stanie uratować dachy, czy podłogi drewniane które zaczynają zjadać korniki.

  www.xilix-gel.info/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5