Logo small

TAG: kostki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73
1.    darbud.eu

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DARBUD. Nasza siedziba znajduje się w Rykach w województwie lubelskim. Jesteśmy profesjonalną firmą od 2009 roku działającą w branży budowlanej. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej oraz granitowej, budową tarasów, alejek oraz schodów, montażu odwodnień, pracach ziemnych, odśnieżaniu ręcznym bądź mechanicznym a także sprzedażą produktów takich jak kostka brukowa, galanteria betonowa, płyty tarasowe lub systemy ogrodzeniowe. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  darbud.eu

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 20184

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Układanie kostki brukowej brukarstwo - Bydgoszcz, Nakło

Jarbet specjalizuje się w układaniu kostki brukowej z betonu oraz z granitu. Używamy wysokiej jakości kostki Nostalit. Świadczone usługi brukarstwa realizujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu renomowanych marek. Układamy kostkę brukową zarówno na terenach wielkopowierzchniowych, jak i również na terenach prywatnych. Jarbet działa kompleksowo począwszy od doradztwa, doboru najlepszego rozwiązania dla konkretnej nawierzchni oraz lokalizacji, poprzez transport oraz dostarczenie kostki brukowej na miejsce świadczenia usługi. Usługi brukarstwa świadczymy na terenie Bydgoszczy, Nakła nad Notecią, Torunia oraz okolic. W ramach naszej oferty na brukarstwo wykonujemy prace między innymi w zakresie: układania kostki brukowej do dróg dojazdowych do posesji, budowy ścieżek, chodników, dróg prywatnych z kostki brukowej, układania powierzchni parkingów, placów, podjazdów. Firma Jarbet posiada wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, a dzięki rozbudowanemu zapleczu maszyn i specjalistów, jest w stanie sprostać bardzo wymagającym inwestycjom.

  jarbet.net

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 19314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 7


3.    www.jawor-bloch.pl układanie kostki brukowej mazowieckie

Firma JAWOR Barbara Bloch w Długosiodle działa na rynku budowlanym od 1998 roku, oferując profesjonalne usługi brukarstwa, drogownictwo i roboty ziemne. Wiele lat doświadczenia, jakie przekłada się na naszą wiedzę, pozwala na realizację zleceń dla wielu ważnych firm na rynku drogowym. Posiadamy nowoczesnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą. Realizujemy układanie kostki brukowej i granitowej, wykonywanie tarasów wraz ze schodami lub murkami oporowymi, wykonywanie parkingów, alejek i chodników. Działamy rzetelnie, wydajnie i terminowo. Zapraszamy do współpracy!

  www.jawor-bloch.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18036

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    alwil.com.pl

Interesuje Was elegancki, kamienny podjazd do garażu? A może chcecie płyty kamienne, bruk na schody w ogrodzie lub stworzyć unikalne i ponadczasowe patio? W układaniu kostki brukowej oraz granitowej od lat specjalizuje się firma ALWIL - Centrum Brukarskie w Dębem Wielkim. Jesteśmy partnerem firmy Libet, która to zapewnia szkolenia produktowe oraz techniczne naszym pracownikom, dlatego możemy zaoferować biegłą obsługę oraz fachowe doradztwo. Wykonujemy także ogrodzenia oraz prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną ogrodzeń systemowych, bram oraz przęseł we współpracy z firmą Wiśniowski. Zapraszamy!

  www.alwil.com.pl/

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 16397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.dom-bruk.pl

W Grębowie w województwie podkarpackim swoją siedzibę posiada firma Dom Bruk, która świadczy profesjonalne usługi brukarskie od przeszło 10 lat. W zakres świadczonych usług wchodzi projekt, wycena jak i układanie kostki brukowej na podjazdach, parkingach, chodnikach, placach czy w ogrodach. Zajmujemy się także sprzedażą kostki brukowej i granitowej, dostępnej w każdym kolorze, kształcie oraz grubości. Ponadto oferujemy wynajem maszyn do układania kostki oraz mini koparki i ładowarki. Gwarantujemy profesjonalizm, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

  www.dom-bruk.pl

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 16336

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


6.    Kado. Hurtownia Kostki Brukowej

Wysokiej klasy materiały brukarskie? Tylko z firmą KADO ze Stobna koło Szczecina! Przedsiębiorstwo już od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji produktów stosowanych przy aranżacji terenów. W jego ofercie handlowej odszukają Państwo przede wszystkim kostkę brukową, ogrodzenie, kruszywa i piach, kamienie ogrodowe oraz gabiony. Firma proponuje ponadto elementy drobnej architektury ogrodowej. Umiejętności oraz kompetencje doradców KADO pozwalają zapewnić Klientom profesjonalne doradztwo techniczne, a także przygotować projekt aranżacji terenu. Cała oferta firmy umieszczona jest na stronie internetowej.

  kado.szczecin.pl/

katalog >> Budownictwo >> ogrodzenia bramy >> 16333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    wromac.pl

Firma Wromac mająca swoją siedzibę w Zimniku proponuje Państwu rozmaitego rodzaju wyroby z kamienia naturalnego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Nasze wyroby to m.in. kostki brukowe, krawężniki, parapety, płyty, elementy architektury ulicznej i ogrodowej i wiele więcej. Nasze wyroby są zawsze najlepszej jakości, a na dodatek w konkurencyjnej cenie. Stale wzbogacamy i udoskonalamy naszą ofertę by jeszcze lepiej reagować na Państwa potrzeby i urozmaicić wybór. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

  wromac.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.mojabudowa.com.pl Skład budowlany opole

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych posiada firma PROTECT BUILDING ŁUKASZ MIKODA w Lędzinach. Oferujemy układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz w ramach składu budowlanego materiałów budowlanych i wykończeniowych, stosowanych do budowy fundamentów, ścian i stropów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo papy termozgrzewalne, tynki cienkowarstwowe do wykonywania elewacji w różnych technikach, farby elewacyjne czy systemy kominowe firmy Hoch. Praktyka i wiedza pozwalają nam na biegłe doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Zapraszamy!

  mojabudowa.com.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Rob-Mar wykończenia wnętrz

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Rob-Mar. Nasza siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, tutaj też świadczymy nasze usługi. Specjalizujemy się w pracach brukarskich, układaniu kostki brukowej (do kwietnia do grudnia), wykończeniami wnętrz, remontami, malowaniem czy też układaniem paneli oraz płytek. Oferujemy najwyższej jakości usługi świadczone przez wykwalifikowanych fachowców. Gwarantujemy szybkie wykonanie powierzonych prac, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę współpracy. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.robmar-brukarstwo.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 14720

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.kamien-luxmar.pl kamień ozdobny

Spory wybór płyt elewacyjnych z kamienia naturalnego posiada firma LUX-MAR w Radzyminie. Jesteśmy dostawcą elementów z kamienia naturalnego z różnych części świata. W ofercie posiadamy kamienie ogrodowe, grys, otoczaki, kamień nieregularny, marmur, andezyt, kwarcyt, granit, porfir oraz bazalt. Oferujemy też skały ozdobne do akwarium, terrarium, skalniaka i do ogrodu. Pełną ofertę prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  www.kamien-luxmar.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20148

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 73