Logo small

TAG: kosztorys

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47
1.    Kosztorysowanie robót budowlanych

Gdy planujesz inwestycję budowlaną, istotne jest by zadbać o szczegóły już od pierwszej chwili sporządzania projektu inwestycji. Niezależnie od skali Państwa inwestycji, prawidłowe opracowania kosztorysowe to zasadniczy element, stanowiący podstawę sukcesu. Nasza firma - Oppidum pomoże każdemu w tym istotnym etapie. Wymierne oszczędności finansowe zależą od właściwie wykonanych kosztorysów, pozwalających na uściślenie kosztów poszczególnych robót lub elementów robót, na każdym etapie inwestycji. Niezależnie od tego czy jesteście Państwo przedstawicielami instytucji, czy właścicielami firmy lub też jesteście prywatnymi inwestorami, na pewno z Oppidum poczujecie się bezpiecznie. Sporządzamy kosztorysy inwestorskie, ofertowe, uproszczone i dla banku. Zadbamy również o przedmiar i obmiar robót oraz dokumentację przetargową. Wszystkie nasze usługi są przeprowadzane według polskich przepisów i norm oraz w oparciu o profesjonalne programy komputerowe uwzględniając aktualne Katalogi Nakładów Rzeczowych (KNR) oraz aktualnych cenników (Secocenbud). Z pasją i oddaniem podchodzimy do każdej zleconej pracy, gdyż dobro klienta stawiamy na pierwszym planie. Na stronie http://kosztorysy.oppidum.pl znajdziecie Państwo naszą ofertę, kierowaną dla inwestorów z każdej branży.

  kosztorysy.oppidum.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika

Treelektryk to firma elektryczna z ponad 25 letnim doświadczeniem. Zatrudniani przez nas fachowcy wiedzą, jak obniżyć rachunki za prąd. Stosujemy najnowsze i najbardziej efektywne technologie, dzięki czemu tworzone przez nas instalacje elektryczne pozwalają na optymalizację kosztów za energie. Oferujemy takie usługi jak: budowa rozdzielni elektrycznej oraz kompensacja mocy biernej. Ponadto zajmujemy się tworzeniem stacji TRAFO dla zakładów produkcyjnych. Wykonujemy profesjonalne projekty instalacji elektrycznych. W razie konieczności nasi specjaliści zajmują się budową przyłączy elektroenergetycznych. Elektryk w Olkuszu obsługuje przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami dla instytucji państwowych i prywatnych działalności. Niezależnie od tego czy jest to budowa linii kablowych czy pomiary ochronne budynków, do wszystkich czynności podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów na terenie Małopolski i Śląska. TRE-ELEKTRYK - instalacje elektryczne, fotowoltaika, kompensacja mocy biernej ul. Kluczewska 2 32-300 Olkusz Tel: 602322921

  www.treelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    esinvest.pl

Firma ESINVEST Sp. z o.o. Sp.k. w Opocznie to generalny wykonawca lub podwykonawca, który swoje usługi realizuje w zakresie budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego, ekologicznego, pasywnego i specjalistycznego w obiektach mieszkalnych, biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Oferujemy nowoczesne technologie i materiały, zapewniając wysoką jakość świadczonych usług. Nasza firma odznacza się terminowością oraz konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do współpracy.

  www.esinvest.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 22213

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    esinvest.pl

Wykonawstwo i podwykonawstwo budowlane oraz całościowa obsługa przedsięwzięć inwestycyjnych to oferta firmy ESINVEST Sp. z o.o. Sp.k. w Opocznie. Prowadzimy działalność w zakresie inżynierii i architektury oraz doradztwa technicznego z obszaru nowoczesnych rozwiązań i materiałów w procesie inwestorskim, jaki dotyczy m.in. budownictwa kubaturowego, infrastrukturalnego i specjalistycznego w obiektach mieszkalnych, biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Gwarantujemy kompetentną obsługę, praktyka i zapraszamy do współpracy.

  www.esinvest.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 21062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    LARGO HALE projektowanie hal stalowych

jeżeli poszukują Państwo fachowców w zakresie planowania i realizacji hal stalowych, wówczas wybór firmy LARGO HALE z siedzibą w Gdańsku, będzie jednym z najlepszych. bogate doświadczenie, kadra doświadczonych fachowców i dobrej jakości sprzęt predysponują nas do tego, żeby określić się mianem dobrego partnera w realizacji tego typu inwestycji. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie prowadzonej inwestycji - rozpocząwszy od projektu, na oddaniu kluczy do hali skończywszy. Działamy w obszarze budownictwa opartego na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych. Nasze hale mogą zostać zaadoptowane na centra logistyczne, magazyny, sale sportowe, a także zakłady produkcyjne. Zapewniamy fachowe generalne wykonawstwo inwestycji, montaż hal, kosztorysowanie oraz doradztwo inwestycyjne. Więcej na naszej stronie internetowej.

  www.largohale.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 13225

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    JKJ PROJEKT kosztorysy budowlane Toruń

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy JKJ Projekt, której siedziba mieści się w Bydgoszczy. Świadczymy usługi z zakresu nadzoru budowlanego, wykonywania kosztorysów inwestorskich, podwykonawczych oraz ofertowych, inwentaryzacji budynków, odbiorów deweloperskich, okresowych przeglądów budynków jak również sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. W pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu komputerowego oraz technicznego jak również wiedzy i doświadczenia naszych fachowców. Zapewniamy terminowe usługi najwyższej jakości. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy odwiedzić naszą stronę.

  jkj-projekt.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 12918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.rzeczoznawcyap.pl

Doradztwo prawne w zakresie inżynierii samochodowej i ruchu drogowego, wszechstronna likwidacja szkód komunikacyjnych dla towarzystw ubezpieczeniowych a wycena maszyn, urządzeń, linii i ciągów technologicznych, jak również wycena dla pojazdów zabytkowych oraz kolekcjonerskich to tylko częściowy zakres oferty, jaką dysponuje Zespół Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu. Zajmujemy się szeroko rozumianą oceną stanu technicznego i wycenami wartości pojazdów. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż nalepek uprawniających do poruszania się pojazdem w strefach „Umweltzone” w Niemczech. Zapraszamy!

  rzeczoznawcyap.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18433

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Kosztorysowanie szczecin

Arens to usługi, z których korzystają inwestorzy komercyjni, zarządcy nieruchomości, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe oraz wiele innych podmiotów. Krótkie terminy realizacji usług budowlanych oraz konkurencyjne ceny zapewniły nam zaufanie klientów oraz solidną pozycję na rynku lokalnym, czyli w województwie zachodniopomorskim.

  arens.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 11636

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    asuma.pl

Wymagają Państwo operatu szacunkowego dla banku pod kredyt hipoteczny czy też negocjujecie cenę kupna lub sprzedaży nieruchomości? Zachęcamy do współpracy z Martą Wojciechowską, która w ramach swojej firmy Asuma zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości. Oferta obejmuje obiekty niezabudowane o różnym przeznaczeniu planistycznym, budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne, obiekty handlowe, magazynowe, jak również projekty deweloperskie. Zapraszam do zapoznania z ofertą klientów indywidualnych, inwestorów i przedsiębiorców, a także banki. Swoje usługi świadczę we Wrocławiu.

  asuma.pl

katalog >> Nieruchomości >> wycena nieruchomości >> 16401

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47