Logo small

TAG: kowalczyk

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    Damian kowalczyk pis

Damian Kowalczyk jest młodym politykiem, który obecnie należy do Prawa i Sprawiedliwości. Jego celem jest poprawa życia mieszkańców Siedlec, skąd pochodzi, ale i reszty Polek oraz Polaków. To młoda osoba spoza systemu, która zupełnie inaczej patrzy na świat niż politycy, którzy o losach państwa decydują od dziesiątek lat.

  damianarturkowalczyk.eu

katalog >> Komputery i internet >> strony prywatne >> 18618

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Damian kowalczyk pis

Damian Kowalczyk to młody polityk z Siedlec. Jego specjalizacją jest marketing. Poza tym dobrze czuje się on w dziedzinie PR-u oraz ekonomii. Nie przez przypadek ma doświadczenie w sektorze bankowym. To jednak przede wszystkim polityk młodego pokolenia, który należy do Prawa i Sprawiedliwości i chce rozwiązywać problemy Polaków.

  damianarturkowalczyk.com

katalog >> Komputery i internet >> strony prywatne >> 18617

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Damian kowalczyk pis

Damianarturkowalczykblog.com.pl to strona internetowa Damiana Kowalczyka. Jestem politykiem związanym z PIS. Zawodowo zajmuję się marketingiem i PR. Ukończyłem studia na zarządzaniu specjalizacja: innowacje i przedsiębiorczość. W planach mam również studiowanie ekonomii. Polityka jest moją życiową pasją. Interesuję się również literaturą faktu i ekonomią.

  damianarturkowalczykblog.com.pl

katalog >> Komputery i internet >> strony prywatne >> 18600

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Damian kowalczyk

Damian Kowalczyk jest politykiem młodego pokolenia, który może być nadzieją dla młodych Polaków. To szansa na zerwanie z jednostkami, które w polityce są na tyle długo, że nie dążą do poprawy Polski na arenie międzynarodowej. Warto dać szansę młodym ludziom, którzy są z innego pokolenia i zupełnie inaczej widzą nasz kraj.

  damianarturkowalczykblog.com

katalog >> Komputery i internet >> strony prywatne >> 18592

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Damian kowalczyk

Pasjonujesz się polityką? Lubisz wiedzieć co się dzieje na świecie? Co wpływa na nasze codzienne życie? Ta samo jak ja! Nazywam się Damian Kowalczyk pis i zapraszam do śledzenia mojego bloga. Znajdziecie tam wszelkie najważniejsze informacje ze świata polityki krajowej i zagranicznej! Serdecznie zapraszam!

  damianarturkowalczykblog.eu

katalog >> Komputery i internet >> strony prywatne >> 18589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    dobryadwokat.org.pl

Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Propozycja obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się również reprezentowaniem ich w sądach powszechnych i innych instytucjach. Informujemy klientów o wszystkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych i gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

  www.dobryadwokat.org.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15894

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    TOMASZ KOWALCZYK obsługa prawna przedsiębiorstw zabrze

Kancelaria Adwokacka Tomasz Kowalczyk znajduje się w Zabrzu. Działalność głównie opiera się na opiera się na udzielaniu pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, karnego oraz rodzinnego. Sporządza pisma prawnicze, w tym apelacje oraz pozwy. Adwokat reprezentuje Klientów na różnych etapach postępowania w sądzie, a również w organach administracyjnych. Najczęściej prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, separacje, podział majątku małżonków, przydzielenie alimentów, a również sprawy o ubezpieczenia, zadośćuczynienie, podziały spadku. Więcej wiadomości na temat kancelarii zostało opublikowane na stronie internetowej.

  adwokatkowalczyk.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 13129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    BEATA ZAWADZKA-KOWALCZYK

Prezentujemy Państwu kancelarię adwokacką Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk z Tczewa, świadczącą usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy i celnego. W zakresie działalności kancelarii znajduje się udzielanie porad prawnych oraz reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i innymi instytucjami. Nasi klienci są świadomi wszystkich czynności prawnych, które wykonujemy, i mają zagwarantowaną anonimowość oraz bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy. Więcej informacji dotyczących działalności naszej kancelarii odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  www.dobryadwokat.org.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 8503

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Prawo bankowe

Dobryadwokat.org.pl prezentuje ofertę kancelarii adwokackiej, której miejscem działania jest Tczew. To kancelaria należąca do adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk. Klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym proponuje porady prawne, a także usługi z zakresu reprezentacji klientów przed sądami, organami ścigania, administracji państwowej i samorządowej. Kancelaria zapewnia komfortową współpracę, pełną anonimowość i indywidualne podejście do każdej sprawy.

  www.dobryadwokat.org.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 6691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9