Logo small

TAG: krakowskim

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Kriolipoliza Zeltiq w krakowskim Dermed - krakow.dermed.pl

DER-MED oferuje oddział w Krakowie, który cieszy się sporym zaufaniem i dużym zainteresowaniem wśród pacjentów. Wybierając DER-MED stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie, które pozwoli nam uzyskać najlepsze wartości. DER-MED to profesjonalna obsługa kosmetyczna, oferująca w pełni bezpieczne i jakościowe zabiegi kosmetyczne.

  krakow.dermed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinety kosmetyczne >> 17558

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Hotel Estera

Wśród wielu różnego rodzaju hoteli, hotel Estera na Kazimierzu w Krakowie na pewno się wyróżnia. Jest to wyjątkowe miejsce, położone w równie wyjątkowej dzielnicy, w której nie brakuje historii i zabytków. Dlatego też szukając noclegu na krakowskim Kazimierzu, większość osób powinna udać się do hotelu Estera. Oferuje on szeroki wachlarz pokoi, dostępnych zarówno dla jednej osoby, jak i całych rodzin. Wszystkie urządzone są w bardzo elegancki sposób i utrzymane w nienagannej czystości. Dzięki temu każdy gość tego hotelu ma pewność, że jego nocleg będzie odbywał się w świetnych warunkach. Dużą zaletą hotelu Estera jest także jego obsługa. Pracują tam bowiem osoby z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie. Znają zatem wiele sposobów na to aby zapewnić, że goście zawsze dostaną wszystko czego potrzebują aby czuć się komfortowo i wygodnie podczas swojego pobytu. Hotel Estera ma także swoją własną autorską restaurację Esterante, gdzie serwuje polską kuchnię wzbogaconą przez żydowskie akcenty kulinarne. Dzięki doświadczeniu i pasji kucharzy, każda wizyta w tej restauracji to niezapomniane przeżycie dla podniebienia. Po udanej kolacji, każdy gość może wrócić do swojego pokoju, nasycony i zadowolony z wieczoru. Uzupełnia to całe doświadczenie jakim jest pobyt w tym hotelu i zapewnia, że każdy kto kiedykolwiek miał okazję zatrzymać się w jednym z pokoi w hotelu Estera na pewno poleci to miejsce innym. Hotel Estera Estery 6 31-056 Kraków woj. małopolskie Tel: 12 354 37 77

  hotelestera.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 21328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.terapia-w-krakowie.pl

Konsultacje i porady, sesje psychoterapii indywidualnej lub par oferuje Gabinet Psychoterapeutyczny w Krakowie, jaki prowadzą: Anna Małyga, psychoterapeuta i Aneta Samborska, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień. Współpracujemy z krakowskimi poradniami leczenia uzależnień, jak i z poradnią zdrowia psychicznego. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją profesję oddajemy regularnej superwizji. Leczymy depresje, lęki i zaburzenia osobowości, syndrom DDA oraz uzależnienia i współuzależnienia. Jeśli chcesz odzyskać kontrolę nad życiem, skontaktuj się znami!

  www.terapia-w-krakowie.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 16728

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Astris - powierzchnie biurowe w Krakowie

Wynajmujemy powierzchnię biurową w krakowskim biurowcu Astris. Udostępniamy Państwu 169 miejsc parkingowych, wydzielone miejsca dla rowerów, biura w systemie open space, gabinetowym i mieszanym, liczne udoskonalenia na czele z całodobową ochroną. Biurowiec charakteryzuje się maksymalnym dostępem do światła dziennego, zielonym tarasem dla najemców, nowoczesnym systemem zarządzania BMS.

  astris.pl

katalog >> Nieruchomości >> różne >> 14029

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Kancelaria adwokacka LSW - dobry adwokat/prawnik Kraków

Szukasz dobrego adwokata/prawnika w Krakowie? Zapraszamy do kancelarii LSW. Pewna obsługa prawna dla firm i osób prywatnych. Najlepsze ceny. Jedną z naszych profesji jest pomoc w sprawie alimentów, pomagamy naszym klientom wygrać sprawy w Krakowskim sądzie. W naszej grupie prawników znajdziesz nie tylko dobrych adwokatów, lecz najlepszych w Krakowie. Profesjonalne podejście do każdej sprawy, oraz stała obsługa dla firm.

  kancelarialsw.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 12052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Filtr cząstek stałych - usuwanie-dpf-fap.pl

Zajmujemy się usuwaniem problemów z niesprawnym filtrem cząstek stałych, praktycznie we wszystkich samochodach z silnikiem diesla. Usuwanie DPF/ FAP to nasza najważniejsza specjalizacja. Otrzymujecie Państwo w naszym krakowskim auto centrum trzyletnią gwarancję satysfakcji, a dodatkowo uczciwe ubezpieczenie. Usługa nie wpływa na przeglądy okresowe czy na normy emisji spalin EU.

  usuwanie-dpf-fap.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 11779

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Chirurgia stomatologiczna La Dentica w Krakowie

La Dentica to wysoka jakość usług. Tutaj trafiasz do specjalistów w swojej dziedzinie. To jedyne takie centrum stomatologii. Nawet po zakończonym leczeniu, nie zostajesz sam. Co 6 miesięcy odbywają się jeszcze wizyty kontrolne oraz otrzymujesz dwuletnią gwarancję na wykonywane w centrum leczenie. Masz pewność, że to najlepsze miejsce w jakie mogłeś trafić. Działa na rynku krakowskim od 2004 roku i zdobywa coraz to nowych klientów. To zgrany zespół fachowców z Kliniki Stomatologicznej Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium. Oni wiedzą jak podejść do pacjenta i jak dokładnie wykonywać swoją pracę.

  ladentica.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 9709

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Wirtualne Biuro Kraków - Siedziba firmy w centrum

Siedziba firmy w ścisłym centrum miasta to nie tylko oznaka renomy i wiarygodności danego przedsiębiorcy, ale także znaczne ułatwienie logistyczne. Klient może dowolnym środkiem transportu dotrzeć do firmy i przy okazji załatwić inne pilne sprawy na mieście. Taki adres firmy w sercu miasta- na krakowskim Rynku Głównym ma do dyspozycji wirtualne biuro Kraków. Nie trzeba przeznaczać bajońskich kwot, by zyskać prestiżowy adres firmy i wysokojakościową obsługę. Wirtualne biuro Kraków proponuje wygodne i elastyczne formy współpracy biznesowej. Można wynająć od nas wirtualny adres firmy na Rynku oraz skorzystać ze zdalnej obsługi biurowej, którą wykonuje dla Klientów wielojęzyczny wirtualny sekretariat. Dedykowani do obsługi firmy pracownicy są w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z Klientem, który może przebywać w dowolnym miejscu i mieć bieżący wgląd w bieżące sprawy firmowe. Nasz personel wysyła codziennie powiadomienia do Klientów drogą elektroniczną, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest ryzyko przeoczenia ważnego powiadomienia bądź pisma, na które należy niezwłocznie odpowiedzieć. Zaproponowane przez wirtualne biuro Kraków rozwiązania są szczególnie korzystne dla osób, które większość działań firmowych prowadzą w terenie lub mają tutaj jedynie filię Swojej działalności i wysokie koszty związane z wynajęciem drogiego lokalu w centrum są dla nich zbędnym wydatkiem. Wirtualne biuro Kraków zaprasza do współpracy zwolenników nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań dla biznesu.

  www.firmanarynku.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9556

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Salekbus.pl - Wypożyczalnia samochodów dostawczych

SALEKBUS jest to sprawdzona na krakowskim rynku transportowym wypożyczalnia aut dostawczych. Naszym klientom możemy zaproponować zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wynajem długoterminowy. Proponujemy również wynajem auta wraz z kierowcą gwarantujemy bezpieczeństwo, punktualność, profesjonalizm obsługi klienta. Nasze biuro oraz miejsce odbioru pojazdów mieści się w Krakowie przy ul. Ojcowskiej 166.

  salekbus.pl

katalog >> Usługi >> wypożyczalnia >> 8937

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Przeprowadzki Kraków

Nasza firma przeprowadzkowa Przeprowadzki Transfer działa na rynku Krakowskim od kilku lat, naszym priorytetem i główną misją firmy jest bezpieczny transport mienia naszych klientów z wniesieniem i zniesieniem. nasz kreatywny zespół jest w stanie wnieść i znieść meble niemalże z każdego miejsca.

  przeprowadzkitransfer.pl

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 8412

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11