Logo small

TAG: kurs

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 383
1.    www.ledwojade.pl Prawo jazdy warszawa

Ośrodek szkolenia kierowców LEDWO JADĘ w Warszawie, powstał z myślą o fachowym oraz efektywnym szkoleniu przyszłych kierowców. Specjalizujemy się w nauczaniu kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kat. B i A. Wszelkie zadania przewidziane do wykonania na egzaminie państwowym realizujemy na własnym, właściwie przygotowanym i wyposażonym placu manewrowym. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie publikujemy wszystkie wiadomości dotyczące kursów oraz dat ich rozpoczęcia, a także aktualnie obowiązujących promocji. Serdecznie zapraszamy!

  ledwojade.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    osmiornica.eu

Kursy nurkowania na różnych poziomach zaawansowania i największa ilość nurkowań! SZKOŁA NURKOWANIA OŚMIORNICA Wojciecha Nowaka w Gdańsku! Sprawdź naszą ofertę - nurkujemy cały rok, a kursy podstawowe organizujemy też zimą. Działamy, ponieważ naszą pasją nie jest jedynie nurkowanie, ale także kształcenie! Proponujemy kurs nurkowania, dla chętnych również kurs instruktora nurkowania i kurs pierwszej pomocy. Organizujemy podróże nurkowe, wyprawy i zagraniczne wyjazdy nurkowe, a na co dzień prowadzimy sklep nurkowy, zapewniając serwis sprzętu nurkowego. Odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

  www.osmiornica.eu

katalog >> Sport i rekreacja >> nurkowanie >> 15707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    superiq.pl

Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii oraz urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę i eksperymenty. Mamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy też kursy z robotyki, matematyki oraz laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  superiq.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> humor i rozrywka >> 15479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Microblading brwi Warszawa - permanentny.com

Pod adresem www.Permanentny.com będziecie mieli Państwo okazję dowiedzieć się więcej na temat Salonu Kosmetycznego NEWLOOKs, który znajduje się w centrum Warszawy. Można śmiało powiedzieć, że jeśli mówimy o makijażu permanentnym, jest on w naszym wykonaniu zawsze gwarancją doskonałego efektu. Polecamy również indywidualne kursy, a także różnego rodzaju akcesoria dla linergistek.

  permanentny.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> makijaż >> 15466

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    English Unlimited - Angielski Gdynia

English Unlimited to jakościowa szkoła językowa połączona z autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. Mamy oddziały w Gdańsku, Gdyni, czy Chojnicach. Zapewniamy kurs angielskiego dedykowany dzieciom, młodzieży, dorosłym. Wykorzystujemy metodę nauki poprzez działanie. Angażujemy słuchaczy w ciekawe dyskusje i kładziemy szczególny nacisk na komunikację.

  eu.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 15358

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Kurs trenera personalnego Warszawa - ams.edu.pl

Jeśli chciałbyś ukończyć kurs albo szkolenie o charakterze sportowym, między innymi chodzi o kursy trenerskie, powinieneś zajrzeć najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.AMS.edu.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować fantastyczny poziom szkoleń oraz kursów, zajęcia są organizowane w wielu miastach na terenie Polski - Warszawa, Rzeszów czy chociażby Katowice.

  www.ams.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15163

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Medycyna przeciwstarzeniowa - antiaging.edu.pl

Kurs estetyki lekarskiej od zawsze? Już teraz możesz z niego skorzystać w Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Naszym celem od lat pozostaje zadowolenie studenta i wysoka jakość proponowanych kierunków. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany w nim program edukacyjny zapewni dobre merytoryczne i praktyczne przygotowanie do pracy lekarza medycyny Anti-Aging. Zwłaszcza, że będą Cię uczyć i wspierać grono najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy.

  www.antiaging.edu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 15155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    studiourodysophia.pl

Fryzjer, zabiegi kosmetyczne i masaże to propozycje Studia Urody Sophia Zofia Sitarek z Warszawy. W naszej ofercie znajdziecie ponadto stylizację paznokci, wizaż, przedłużanie rzęs, a także makijaż permanentny. Osobom zmagającym się z niechcianym owłosieniem proponujemy laserową depilację. Poza ofertą zabiegową, filarem naszej działalności są również szkolenia i kursy, w tym m. in. kurs przedłużania włosów lub rzęs, kurs wizażu bądź makijażu permanentnego. Nauczymy Cię także jak stylizować paznokcie. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty!

  studiourodysophia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Callan online - www.speakingo.pl

W ofercie naszej firmy dostępnej za pośrednictwem strony internetowej Speakingo zapewniamy dostęp do bardzo skutecznego w zakresie nauczania języka angielskiego kursu. Nasz kurs skupia się na realizowaniu nauki mówienia po angielsku. Wykorzystanie opcji porozumiewania się z komputerem pozwala na znacznie szybsze przyswajanie angielskich słów, co w krótkim czasie pozwala na skuteczne porozumiewania się po angielsku.

  www.speakingo.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 14943

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 383