Logo small

TAG: kurs

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 415
1.    JAZDA NA MAX nauka jazdy nysa

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Jazda Na Max, której siedziba znajduje się w Nysie. Świadczymy profesjonalne krajowe oraz międzynarodowe usługi przewozowe. W branży działamy już od 15 lat. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym taborem, który na bieżąco poddawany jest badaniom technicznym. Naszym Klientami są głównie szkoły, biura turystyczne, wycieczki oraz pielgrzymki. Ponadto prowadzimy szkolenia kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy a także kursy ADR i HDS. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  www.jazdanamax.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Makra VBA Warszawa - vsqool.pl

VSQool to firma zajmująca się organizowaniem kursów i szkoleń w zakresie excela, vba i innych związanych z działalnością komputerową. Kursy organizowane są dla osób nieznających podstaw lub potrzebujących podnieść swoje umiejętności w tym zakresie. Kurs excel czy kurs vba to wiedza przekazywana w różnorodny sposób, w tym praca indywidualna z trenerem. Uczestnicy kursów otrzymują także bezpłatne materiały szkoleniowe. Tego typu profesjonalne zajęcia mają wpływ na przyspieszenie pracy excel i satysfakcjonujące wyniki, biorąc pod uwagę jakość i szybkość wykonywania powierzonych zadań.

  vsqool.pl/

katalog >> Komputery i internet >> biznes >> 16953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.centkantor.pl

Chcesz wymienić walutę po dobrej cenie? Skorzystaj z oferty kantora wymiany walut - CENT we Wrocławiu, który oferuje najkorzystniejsze ceny walut. W swojej ofercie posiadamy 37 walut, a oprócz funta, euro, korony norweskiej i dolara, w naszym kantorze znajdą Państwo nowe: z Tajlandii, Izraela, Nowej Zelandii czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich i inne, niedostępne w pozostałych wrocławskich kantorach. Zachęcamy również do telefonicznego umawiania terminów wymiany walut i rezerwacji kursów walut, jakie podajemy na stronie, a które są korzystniejsze od prezentowanych na tablicy.

  www.centkantor.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kantory >> 16850

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Szkoła językowa Metropolitan Language Professionals

Nasza szkoła języków obcych w Opolu powstała, aby ułatwić osobom zainteresowanym rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki różnych języków. Staramy się przekonać każdego, że dzisiaj jest to umiejętność bardzo przydatna - zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. Dlatego właśnie zatrudniamy nauczycieli z powołaniem, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dzięki nim już wielu naszych klientów przekonało się, że kursy i korepetycje bardzo ułatwiają zaznajomienie się z tajnikami języków obcych. Staramy się nauczać ciekawie i w sposób, który zapewni intuicję w posługiwaniu się konkretnym językiem. Staramy się ułatwić naukę także osobom, które podchodzić do tego niechętnie i bez wiary we własne siły. Przekonujemy ich, że w nauce obcego języka wszystko jest możliwe, jeżeli ktoś tylko naprawdę chce nauczyć się w nim mówić. Nasza szkoła językowa działa z pasją i wiarą w to, że każdy może nauczyć się danego języka obcego. Zapraszamy do nas wszystkich, niezależnie czy i na jakim poziomie znają dany język.

  mlp.opole.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    liberandum.pl

Firma LIBERANDUM Ratownictwo Medyczne działa w zakresie zabezpieczeń medycznych imprez masowych i firmowych od 2015 r., oferując całościowe wsparcie w zależności od potrzeb Klienta, z uwzględnieniem transportu medycznego a wizyt domowych. Proponujemy zabezpieczenia medyczne również wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz organizację kursów podstawowych i specjalistycznych z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Świadczymy oprócz tego sprzedaż wyrobów medycznych i środków leczniczych pierwszej pomocy. Działamy na obszarze całego kraju - zapraszamy do poznania się z naszą ofertą!

  liberandum.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 16557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Szkoła tańca Wrocław - klubtanca.pl

Prowadzimy rozbudowany i bardzo popularny klub tańca we Wrocławiu. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowana. Dysponujemy nie tylko zapleczem do nauki tańca towarzyskiego, weselnego, użytkowego, ale również siłownią, czy zapleczem do odnowy biologicznej. Organizujemy ponadto kursy instruktorskie i zapraszamy na ciekawe obozy taneczne. Charakteryzujemy się maksymalnymi ocenami od dotychczasowych klientów.

  www.klubtanca.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> taniec >> 16398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.bartosztrabka.pl

Trening osobisty dla jednej lub dwóch osób z planem dobieranym do indywidualnych potrzeb - może to być jeden trening lub pakiet 10 - oferuje Bartosz Trąbka, gdyński trener personalny, oficjalny, certyfikowany trener Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Trener w kulturystyce i fitness (międzynarodowe uprawnienia IFBB oraz EBFF), członek komisji egzaminacyjnej specjalizacji trenerskiej i instruktorskiej w kulturystyce na AWFiS. Organizator kursów trenerskich i instruktorskich także twórca nowatorskich programów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. Zapraszamy do kontaktu!

  bartosztrabka.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 16367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.kantorecu.pl Kantor Kłodzko

Sprzedażą oraz skupem walut trudni się kantor wymiany walut Ecu z Kłodzka. W swojej ofercie ma międzynarodowe waluty, jak euro oraz dolar, ale też mniej popularne, dostępna również jest na przykład także korona szwedzka, korona duńska, lewa bułgarska. Kantor prezentuje bieżące kursy poszczególnych walut, dba również o to, aby były one oferowane w odpowiednio niskich cenach. Kantor zapewnia profesjonalną obsługę, a także wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji, dzięki zawieraniu ich w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej kantoru.

  kantorecu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    mmpasja.edu.pl

MM Kosmetyka Profesjonalna to profesjonalne kursy z zakresu stylizacji paznokci, podologii, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, a także wizażu i makijażu permanentnego. W naszej ofercie znajdą Państwo także szkolenia z zakresu zabiegów na ciało i twarz. Dzięki nim uzyskają Państwo praktyczne i teoretyczne przygotowanie do świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza kadra trenerska i sale dydaktyczne w Szczecinie są również zaadaptowane do organizacji szkoleń dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu!

  mmpasja.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 415