Logo small

TAG: kurs

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 403
1.    liberandum.pl

Firma LIBERANDUM Ratownictwo Medyczne działa w zakresie zabezpieczeń medycznych imprez masowych i firmowych od 2015 r., oferując całościowe wsparcie w zależności od potrzeb Klienta, z uwzględnieniem transportu medycznego a wizyt domowych. Proponujemy zabezpieczenia medyczne również wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz organizację kursów podstawowych i specjalistycznych z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Świadczymy oprócz tego sprzedaż wyrobów medycznych i środków leczniczych pierwszej pomocy. Działamy na obszarze całego kraju - zapraszamy do poznania się z naszą ofertą!

  liberandum.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 16557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Szkoła tańca Wrocław - klubtanca.pl

Prowadzimy rozbudowany i bardzo popularny klub tańca we Wrocławiu. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowana. Dysponujemy nie tylko zapleczem do nauki tańca towarzyskiego, weselnego, użytkowego, ale również siłownią, czy zapleczem do odnowy biologicznej. Organizujemy ponadto kursy instruktorskie i zapraszamy na ciekawe obozy taneczne. Charakteryzujemy się maksymalnymi ocenami od dotychczasowych klientów.

  www.klubtanca.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> taniec >> 16398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.bartosztrabka.pl

Trening osobisty dla jednej lub dwóch osób z planem dobieranym do indywidualnych potrzeb - może to być jeden trening lub pakiet 10 - oferuje Bartosz Trąbka, gdyński trener personalny, oficjalny, certyfikowany trener Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Trener w kulturystyce i fitness (międzynarodowe uprawnienia IFBB oraz EBFF), członek komisji egzaminacyjnej specjalizacji trenerskiej i instruktorskiej w kulturystyce na AWFiS. Organizator kursów trenerskich i instruktorskich także twórca nowatorskich programów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. Zapraszamy do kontaktu!

  bartosztrabka.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 16367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.kantorecu.pl Kantor Kłodzko

Sprzedażą oraz skupem walut trudni się kantor wymiany walut Ecu z Kłodzka. W swojej ofercie ma międzynarodowe waluty, jak euro oraz dolar, ale też mniej popularne, dostępna również jest na przykład także korona szwedzka, korona duńska, lewa bułgarska. Kantor prezentuje bieżące kursy poszczególnych walut, dba również o to, aby były one oferowane w odpowiednio niskich cenach. Kantor zapewnia profesjonalną obsługę, a także wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji, dzięki zawieraniu ich w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej kantoru.

  kantorecu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    mmpasja.edu.pl

MM Kosmetyka Profesjonalna to profesjonalne kursy z zakresu stylizacji paznokci, podologii, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, a także wizażu i makijażu permanentnego. W naszej ofercie znajdą Państwo także szkolenia z zakresu zabiegów na ciało i twarz. Dzięki nim uzyskają Państwo praktyczne i teoretyczne przygotowanie do świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza kadra trenerska i sale dydaktyczne w Szczecinie są również zaadaptowane do organizacji szkoleń dla osób niepełnosprawnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu!

  mmpasja.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Ogólnopolskie Centrum Techniki Jazdy octj.pl

Prowadzimy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Starych Kosinach. Przyjmujemy Państwa na kursy prawa jazdy kategorii A, B, C, D, C+, E. Realizujemy kursy jazdy defensywnej, co zwiększa realnie bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczymy kierowców, w jaki sposób jeździć ekonomicznie. Dysponujemy ponadto szkoleniami dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych.

  www.octj.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 16075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.akademia-spa.pl

Akademia Spa to szkoła masażu, która oferuje Państwu szereg specjalistycznych kursów masażu. Tajski masaż stóp z elementami refleksologii lub stemplami, Lomi Lomi Nui, a ponadto kurs Japońskiego Masażu Twarzy, Terapeuty Spa - 4 techniki masażu oraz kurs Terapeuty Ayurvedyjskiego. Zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku firm szkoleniowych. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami Spa w Polsce m. in. Hotel Łeba, Hotel Bonifacio czy Radisson Blue. Naszym atutem są trenerzy - doświadczeni, z wieloletnią praktyką, dzięki którym możemy zagwarantować wysokie standardy edukacji. Zapraszamy!

  www.akademia-spa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> salon spa >> 16006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    www.beautyexpert.edu.pl kurs makijaż permanentny

Centrum Szkoleniowe Beauty Expert w Zielonej Górze to oferta profesjonalnych kursów i warsztatów dla wszystkich, którzy chcą się doskonalić w branży kosmetycznej. U nas będziesz uczyć się od najlepszych! Cały czas podążamy za trendami w branży, dlatego możemy zagwarantować Wam najświeższe style i najlepsze szkolenia z kosmetologii, wizażu, masaży oraz manicure i przedłużania rzęs. Pod okiem ekspertów i doświadczonych instruktorów podniesiecie swoje umiejętności lub zdobędziecie nową profesję. Zapraszamy na naszą stronę - zapoznajcie naszą ofertę i zapiszcie się już dziś!

  beautyexpert.edu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.biurokadrmed.pl kurs pierwszej pomocy Katowice

Biuro Kadr Medycznych znajdujące się w Katowicach zaprasza do korzystania z rozległej oferty kursów, ćwiczeń oraz seminariów z obszaru medycyny ratunkowej oraz postępowania z pacjentem w warunkach przedszpitalnych. Angażujemy doświadczonych szkoleniowców posiadających międzynarodowe uprawnienia oraz certyfikaty. Poza tym zajmujemy się zabezpieczeniem medycznym imprez kulturalno-sportowych. Zachęcamy do korzystania z oferty biura oraz rozpoczęcia stałej współpracy. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mieści się więcej istotnych wiadomości.

  www.biurokadrmed.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 403