Logo small

TAG: kursy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 359
1.    www.scat.pl

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Szkoleniowego SCAT, w którym zrzeszeni są najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy. Praca dla tych ludzi to pasja, ale i ogromna odpowiedzialność. Na kursy realizowane przez naszą firmę w Centrum Szkoleniowym przyjeżdżają ludzie z całego świata - osoby chcące dostać się do wojska albo znaleźć pracę w jednym z sektorów ochrony. Ponadto przedstawiciele organizacji państwowych, całe zespoły ochroniarskie, policyjne czy pracujące przy ochronie statków w krajach zwiększonego ryzyka. Mamy jedynie najlepszy sprzęt i wszelkie pozwolenia oraz certyfikaty jako jedyni w Polsce.

  www.scat.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    motorowodny.fun - kursy motorowodne & rejsy po Wiśle

Motorowodny.fun to centrum motorowodne, które zajmuje się szerokopojętym promowanie sportów motorowodnych jak i również żeglarstwa. Należymy do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego pod którego auspicjami organizujemy kursy i szkolenia motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz holowanie narciarza wodnego. Prowadzimy wynajem łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Przygotujemy dla Twojej firmy eventy na wodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego. Zorganizujemy rejs po Wiśle rodzinnie lub z przyjaciółmi. Marzysz o spędzeniu czasu na motorówce, zapraszamy!

  www.motorowodny.fun/kurs-patent-sternika-motorowodnego

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 20589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    great-online.pl

Szkoła Języków Obcych Great swoją siedzibę ma w Szczecinie. Firma oferuje profesjonalne i ciekawe kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz dzieci. Zapewniamy kursy mailowe, a także stacjonarne, które prowadzone są w kameralnych grupach i sympatycznej atmosferze. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych lektorów i oferujemy dostęp do materiałów i pomocy dydaktycznych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście, a także konkurencyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami bądź chcą się z nami skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.great-online.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    sztukakrawiecka.pl

Strefa sztuki krawieckiej w Poznaniu to pracowania utworzona przez krawców, konstruktorów i technologów odzieży. Projektujemy, opracowujemy szablony odzieży, odszywamy piękne kreacje i szkolimy fachowców równych sobie. Zapraszamy na szkolenia, które obejmują kursy szycia, kursy konstrukcji odzieży, kursy konstrukcji bielizny oraz warsztaty i kurs krawiectwa haute couture. Uczymy też stopniowania odzieży damskiej oraz szycia spersonalizowanego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  sztukakrawiecka.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 20439

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Szkoła Ochrony Skierniewice

Profesjonalne szkolenia ochrony, indywidualne podejście i doskonała współpraca z kursantami oraz przygotowany program nauczania są gwarancją idealnego wyszkolenia uczestników do pracy w agencjach ochrony. Kursy prowadzimy na terenie całego kraju. Terminy i harmonogramy szkoleń dostosowujemy do potrzeb kursantów po zebraniu grupy chętnych. W naszej ofercie znajdziecie kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony, kursy doskonalące (co 5 lat) , szkolenia na imprezy masowe, kursy na broń. Zadzwoń do nas już dziś.

  www.kursochrony.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 20064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Virtua Lingua - Kursy Językowe Online

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi lektorkami i lektorami online. Do wyboru jest szereg rodzajów kursów z sześciu najpopularniejszych języków europejskich czyli angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online oraz rosyjski online.

  www.virtualingua.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Aktyw BHP - Szkolenia ppoż

Szkolenia ppoż, pełen nadzór BHP, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń a także wiele innych usług oferuje firma z Warszawy o nazwie Aktyw BHP, woj. mazowieckie. Ten profesjonalny ośrodek szkoleniowy o nazwie Aktyw BHP świadczy usługi w zakresie przeprowadzania kursów i szkoleń: szkolenia ppoż, szkolenia z bhp, opracowanie instrukcji maszyn i urządzeń czy kursy pierwszej pomocy.

  aktyw-bhp.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 19643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    cku1.edu.pl kursy maturalne warszawa

Jeśli z przeróżnych powodów nie uzyskałeś do tej pory wykształcenia w normalnym trybie i chcesz skorzystać z edukacji, zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie. Nasze Centrum pełni istotną rolę w procesie kreowania szans edukacyjnych osobom dorosłym, oferując naukę w liceum ogólnokształcącym oraz szkole policealnej dla dorosłych. Oferujemy też kursy zawodowe. Zapraszamy osoby pracujące, uprawiające wyczynowo sport czy uczniów szkół muzycznych.

  cku1.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19632

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.akcjaserca.pl

Akcja Serca to firma z Nowego Targu, która zajmuje się organizacją różnego typu kursów, a także organizacją rejsów morskich. Prowadzimy kursy ratownicze oraz kursy pierwszej pomocy, kursy żeglarza jachtowego i kursy sternika motorowodnego. Dodatkowo za pośrednictwem naszej firmy zdołają Państwo pozyskać licencję na Holowanie Statków Powietrznych lub na Holowanie Narciarza Wodnego. Omówiony opis to jedynie część naszej obszernej oferty. Wybór naszej firmy to niezmierzone sposobności, wszystko zależy od Państwa pomysłowości. Po więcej wiadomości zapraszamy na nasza stronę internetową.

  www.akcjaserca.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 19584

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


10.    Zadania z matematyki - matematycznyswiat.pl

Oferujemy przeróżne kursy matematyczne dopasowane do wieku dzieci i młodzieży. Kurs dla szkoły podstawowej, liceum czy maturzystów to dla nas nic trudnego. Mamy również ofertę dla studentów. My wiemy, że nasz portal matematyczny jest na wszytko przygotowany, dlatego składamy wszystkim bardzo dobrze przygotowaną ofertę i zachęcamy do zagłębienia się w nią.

  matematycznyswiat.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 19236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 359