Logo small

TAG: kursy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 270
1.    osmiornica.eu

Kursy nurkowania na różnych poziomach zaawansowania i największa ilość nurkowań! SZKOŁA NURKOWANIA OŚMIORNICA Wojciecha Nowaka w Gdańsku! Sprawdź naszą ofertę - nurkujemy cały rok, a kursy podstawowe organizujemy też zimą. Działamy, ponieważ naszą pasją nie jest jedynie nurkowanie, ale także kształcenie! Proponujemy kurs nurkowania, dla chętnych również kurs instruktora nurkowania i kurs pierwszej pomocy. Organizujemy podróże nurkowe, wyprawy i zagraniczne wyjazdy nurkowe, a na co dzień prowadzimy sklep nurkowy, zapewniając serwis sprzętu nurkowego. Odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

  www.osmiornica.eu

katalog >> Sport i rekreacja >> nurkowanie >> 15707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    superiq.pl

Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii oraz urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę i eksperymenty. Mamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy też kursy z robotyki, matematyki oraz laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  superiq.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> humor i rozrywka >> 15479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Kurs trenera personalnego Warszawa - ams.edu.pl

Jeśli chciałbyś ukończyć kurs albo szkolenie o charakterze sportowym, między innymi chodzi o kursy trenerskie, powinieneś zajrzeć najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.AMS.edu.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować fantastyczny poziom szkoleń oraz kursów, zajęcia są organizowane w wielu miastach na terenie Polski - Warszawa, Rzeszów czy chociażby Katowice.

  www.ams.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15163

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kursy ortodontyczne - ortofan.pl

Firma handlowa ORTO-FAN dostarcza produkty, materiały i narzędzia niezbędne w pracy specjalistów ortodoncji. Firma wychodzi do nich z szeroką gamą produktów: m.in. zamków ortodontycznych, tub i pierścieni ortodontycznych, łuków, drutów, aparatów ruchomych, elastomerów, klejów i cementów oraz wielu innych narzędzi ortodontycznych. Z pełną ofertą produktów można zapoznać się na stronie.

  www.ortofan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14911

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    AUTO-MOTO szkoła jazdy Nowy Sącz

W Nowym Sączu znajduje się siedziba Auto-Moto Szkoły. Jest to placówka oferująca kursy na prawo jazdy, która ma ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń teoretycznych oraz praktycznych. W naszej ofercie znaleźć można kursy kategorii AM, A1, A2, A, B, C, D/C, D/B, E, E, B oraz D. Przykładamy wielką wagę do poziomu nauczania, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem. Do dyspozycji Kursantów oddajemy nowoczesne samochody jak i odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe oraz elastyczne terminy. Szczegóły na stronie.

  motoszkola.info

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14907

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    www.polaszczykgefest.pl

Gabinet Medycyny Naturalnej i Urody - Edukacyjne Centrum Samodoskonalenia GEFEST zaistniał w 2000 roku. Tomasz Polaszczyk jest mentalistą - mistykiem, dyplomowanym bioenergoterapeutą klasy międzynarodowej, masażystą a także ezoterykiem. Na bazie posiadanej wiedzy przygotował rozliczne kursy oraz warsztaty, dzięki którym absolwenci potrafią radzić sobie w życiu osobistym, i zawodowym. Na stronie mogą Państwo znaleźć poradnik zielarza, w którym mieszczą się przepisy jak w naturalny sposób poradzić sobie z wieloma przypadłościami. Zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową i poznania pełnej oferty.

  www.polaszczykgefest.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14732

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Kursy walut - pl.tradingview.com

Polecamy serwis internetowy TradingView wszystkim tym, którzy są zainteresowani notowaniami na żywo, bezpłatnymi wykresami, a także pomysłami na ekspertyzy. Jeżeli jesteście Państwo inwestorami, dla których Forex, giełdy papierów wartościowych i kontrakty futures są chlebem powszednim, to można śmiało powiedzieć, iż TradingView to takie miejsce, którego nie można nie znać.

  pl.tradingview.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 14460

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.lingua.edu.pl szkoła języków obcych Częstochowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Lingua studium języków obcych z Częstochowy. Nasza szkoła oraz mieszcząca się w tym samym miejscu księgarnia językowa prowadzą z powodzeniem działalność od 1990 roku. Prowadzimy zajęcia w języku angielskim i niemieckim zarówno dla osób w grupach, ale także kursy indywidualne. W swojej propozycji posiadamy też prowadzenie zająć dla pracowników firm. Nasze metody nauczania z powodzeniem pozwolą naszym podopiecznym na komunikatywne porozumiewanie się w obcym języku. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  lingua.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 14384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Kursy biznesowe za darmo - zaprasza Fundacja AVENHANSEN

Interesuje Cię biznes czy sektor administracji publicznej? A może bardzo uważnie przyglądasz się prawom sprzedaży i chciałbyś rozwijać się właśnie w tym kierunku? Niezależnie od swoich potrzeb, na pewno nie zawiedziesz się na ofercie Fundacji AVENHANSEN, która już od ponad dziesięciu lat zajmuje się realizacją profesjonalnych darmowych szkoleń z wykorzystaniem do tego najlepszych specjalistów.

  fundacja-avenhansen.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 14374

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Szkoła językowa Warszawa

British School to nauka języków obcych w profesjonalnym wydaniu na terenie Warszawy (Wola). Mamy kursy dedykowane dzieciom (od 3 lat), przedsiębiorstwom, maturzystom, gimnazjalistom, osobom pragnącym szybko zdobyć umiejętności konwersacyjne. Zapewniamy intensywne programy nauki języka na wakacjach. W pracy wykorzystujemy tablice interaktywne i oddajemy do dyspozycji platformę e learningową.

  britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 13952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 270