Logo small

TAG: kursy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 367
1.    ogniwo.net.pl kurs prawa jazdy gorzów

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę ośrodka szkolenia kierowców OGNIWO. Znajdujemy się w Gorzowie Wielkopolskim i funkcjonujemy już od 1996 roku. W naszej placówce skorzystać można z szerokiego zakresu usług – proponujemy kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy, jazdy doszkalające a także kursy kwalifikacji wstępnej przyspieszonej bądź uzupełniającej. Zapewniamy dostęp do pomocy dydaktycznych, odpowiednie pojazdy plus pomoc cierpliwej i profesjonalnej kadry instruktorskiej. Zapewniamy także atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego kursanta. Więcej informacji na stronie.

  www.ogniwo.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21623

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Kursy kadry i płace online - monikasmulewicz.pl

Portal monikasmulewicz.pl oferuje swoim użytkownikom kursy pracowników i menadżerów w zakresie HR, czyli zarządzania kapitałem ludzkim. Szkolenia pozwalają zdobyć doświadczenie i wiedzę z zarządzania procesem kadrowo-płacowym w każdego rodzaju przedsiębiorstwie. Witryna posiada ogrom kursów dla początkujących i zaawansowanych, a także wiele webinarów online.

  monikasmulewicz.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 21548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    pckz.poznan.pl

Chcesz nabyć nowe kwalifikacje i szukasz szkoleń? Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego zaprasza na szkolenia i kursy zawodowe na operatora wózka widłowego, urządzeń podlegających pod UDT oraz szkolenie BHP okresowe. Realizujemy szkolenia przygotowujące do zawodów i kursy zawodowe oraz kursy przygotowujące do egzaminów na konserwatorów suwnic, cięgników, żurawi warsztatowych, dźwigów czy podestów. Pełną listę znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy.

  www.pckz.poznan.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 21451

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


4.    Kursy projektowania wnętrz Warszawa - studio-forma.edu.pl

Organizujemy kursy projektowania wnętrz Warszawa. Na kursie każdy z uczestników dowie się o zasadach stylistycznych o dobrze odpowiednich mebli i o wiele innych sprawach, które są ważne. Projektowanie wnętrz nie jest trudne, jeśli zna się te najważniejsze zasady. Nasze kursy są od tego żeby Wam te zasady pokazać na konkretnych przykładach. Zapraszamy.

  www.studio-forma.edu.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 21282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    SensArte Centrum Arteterapii

Marzeniem arteterapeutki Anny Sikorskiej było stworzenie miejsca, w którym ludzie mogliby swobodnie korzystać z dobroczynnego wpływu sztuki na ich psychikę. Spełnieniem tych pragnień było otwarcie centrum arteterapii Sensarte. Centrum działa w Warszawie od 2013 r. Podstawowym celem jego działalności jest szerzenie społecznej świadomości na temat pozytywnego wpływu sztuki na ludzką psychikę. Centrum organizuje kursy umożliwiające poszerzanie wiedzy z zakresu arteterapii. Zakończeniem kursów arteterapii jest uzyskanie tytułu arteterapety, zawodu równoważnego psychoterapeucie. Centrum kieruje swoją ofertę również do klientów, którzy sami chcieliby skorzystać z pozytywnych rezultatów kontaktu ze sztuką. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli, zdrowi, jak i borykający sie z problemami psychicznymi i poszukującymi dodatkowego wsparcia. Arteterapia daje im możliwość przeprocowania trudnych tematów, rozwoju swojej osobowości i samoświadomości. W ramach warsztatów i zajęć pacjenci mają żywy kontakt z różnymi formami sztuki, począwszy od muzyki, poprzez ruch, aż po malarstwo. Każda z nich oddziałuje na nieco inne obszary naszej psychiki, jednak wszystkie mają na nią dobroczynny wplyw. SensArte Centrum Arteterapii Solidarności 84 lok.9 01-003 Warszawa Tel: +48730140717

  sensarte.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21237

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    CKBelfer.pl - kursy i korepetycje

Szykujesz się do egzaminu? Poszukujesz miejsca gdzie znajdziesz wiele przydatnych pomocy naukowych i kursów? Świetnie trafiłeś! Na naszej stronie znajdziecie między innymi korepetycje, kursy maturalne, kursy dla ósmoklasistów czy też pomoc w przygotowaniu do matury. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej!

  ckbelfer.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> korepetycje >> 21038

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    motorowodny.fun - kursy motorowodne & rejsy po Wiśle

Motorowodny.fun to centrum motorowodne, które zajmuje się szerokopojętym promowanie sportów motorowodnych jak i również żeglarstwa. Należymy do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego pod którego auspicjami organizujemy kursy i szkolenia motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz holowanie narciarza wodnego. Prowadzimy wynajem łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Przygotujemy dla Twojej firmy eventy na wodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego. Zorganizujemy rejs po Wiśle rodzinnie lub z przyjaciółmi. Marzysz o spędzeniu czasu na motorówce, zapraszamy!

  www.motorowodny.fun/kurs-patent-sternika-motorowodnego

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 20589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    great-online.pl

Szkoła Języków Obcych Great swoją siedzibę ma w Szczecinie. Firma oferuje profesjonalne i ciekawe kursy języka angielskiego dla dorosłych oraz dzieci. Zapewniamy kursy mailowe, a także stacjonarne, które prowadzone są w kameralnych grupach i sympatycznej atmosferze. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych lektorów i oferujemy dostęp do materiałów i pomocy dydaktycznych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, indywidualne podejście, a także konkurencyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami bądź chcą się z nami skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://www.great-online.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 367