Logo small

TAG: kursy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 296
1.    JAZDA NA MAX nauka jazdy nysa

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Jazda Na Max, której siedziba znajduje się w Nysie. Świadczymy profesjonalne krajowe oraz międzynarodowe usługi przewozowe. W branży działamy już od 15 lat. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym taborem, który na bieżąco poddawany jest badaniom technicznym. Naszym Klientami są głównie szkoły, biura turystyczne, wycieczki oraz pielgrzymki. Ponadto prowadzimy szkolenia kierowców na wszystkie kategorie prawa jazdy a także kursy ADR i HDS. Gwarantujemy profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  www.jazdanamax.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Szkoła językowa Metropolitan Language Professionals

Nasza szkoła języków obcych w Opolu powstała, aby ułatwić osobom zainteresowanym rozpoczęcie lub kontynuowanie nauki różnych języków. Staramy się przekonać każdego, że dzisiaj jest to umiejętność bardzo przydatna - zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. Dlatego właśnie zatrudniamy nauczycieli z powołaniem, odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Dzięki nim już wielu naszych klientów przekonało się, że kursy i korepetycje bardzo ułatwiają zaznajomienie się z tajnikami języków obcych. Staramy się nauczać ciekawie i w sposób, który zapewni intuicję w posługiwaniu się konkretnym językiem. Staramy się ułatwić naukę także osobom, które podchodzić do tego niechętnie i bez wiary we własne siły. Przekonujemy ich, że w nauce obcego języka wszystko jest możliwe, jeżeli ktoś tylko naprawdę chce nauczyć się w nim mówić. Nasza szkoła językowa działa z pasją i wiarą w to, że każdy może nauczyć się danego języka obcego. Zapraszamy do nas wszystkich, niezależnie czy i na jakim poziomie znają dany język.

  mlp.opole.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Szkoła tańca Wrocław - klubtanca.pl

Prowadzimy rozbudowany i bardzo popularny klub tańca we Wrocławiu. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowana. Dysponujemy nie tylko zapleczem do nauki tańca towarzyskiego, weselnego, użytkowego, ale również siłownią, czy zapleczem do odnowy biologicznej. Organizujemy ponadto kursy instruktorskie i zapraszamy na ciekawe obozy taneczne. Charakteryzujemy się maksymalnymi ocenami od dotychczasowych klientów.

  www.klubtanca.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> taniec >> 16398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.kantorecu.pl Kantor Kłodzko

Sprzedażą oraz skupem walut trudni się kantor wymiany walut Ecu z Kłodzka. W swojej ofercie ma międzynarodowe waluty, jak euro oraz dolar, ale też mniej popularne, dostępna również jest na przykład także korona szwedzka, korona duńska, lewa bułgarska. Kantor prezentuje bieżące kursy poszczególnych walut, dba również o to, aby były one oferowane w odpowiednio niskich cenach. Kantor zapewnia profesjonalną obsługę, a także wysoki stopień bezpieczeństwa transakcji, dzięki zawieraniu ich w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej kantoru.

  kantorecu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Ogólnopolskie Centrum Techniki Jazdy octj.pl

Prowadzimy Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Starych Kosinach. Przyjmujemy Państwa na kursy prawa jazdy kategorii A, B, C, D, C+, E. Realizujemy kursy jazdy defensywnej, co zwiększa realnie bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Uczymy kierowców, w jaki sposób jeździć ekonomicznie. Dysponujemy ponadto szkoleniami dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych.

  www.octj.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 16075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    osmiornica.eu

Kursy nurkowania na różnych poziomach zaawansowania i największa ilość nurkowań! SZKOŁA NURKOWANIA OŚMIORNICA Wojciecha Nowaka w Gdańsku! Sprawdź naszą ofertę - nurkujemy cały rok, a kursy podstawowe organizujemy też zimą. Działamy, ponieważ naszą pasją nie jest jedynie nurkowanie, ale także kształcenie! Proponujemy kurs nurkowania, dla chętnych również kurs instruktora nurkowania i kurs pierwszej pomocy. Organizujemy podróże nurkowe, wyprawy i zagraniczne wyjazdy nurkowe, a na co dzień prowadzimy sklep nurkowy, zapewniając serwis sprzętu nurkowego. Odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

  www.osmiornica.eu

katalog >> Sport i rekreacja >> nurkowanie >> 15707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    superiq.pl

Przedstawiamy Państwu firmę IQ Studio z siedzibą w Lublinie. Zajmujemy się organizacją półkolonii oraz urodzin. U nas zabawa idzie zawsze w parze z nauką. Oferujemy robotykę, matematykę i eksperymenty. Mamy bawialnię z dwupoziomową konstrukcją. Organizujemy też kursy z robotyki, matematyki oraz laboratorium. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  superiq.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> humor i rozrywka >> 15479

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Kurs trenera personalnego Warszawa - ams.edu.pl

Jeśli chciałbyś ukończyć kurs albo szkolenie o charakterze sportowym, między innymi chodzi o kursy trenerskie, powinieneś zajrzeć najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.AMS.edu.pl. Jesteśmy w stanie zagwarantować fantastyczny poziom szkoleń oraz kursów, zajęcia są organizowane w wielu miastach na terenie Polski - Warszawa, Rzeszów czy chociażby Katowice.

  www.ams.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15163

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kursy ortodontyczne - ortofan.pl

Firma handlowa ORTO-FAN dostarcza produkty, materiały i narzędzia niezbędne w pracy specjalistów ortodoncji. Firma wychodzi do nich z szeroką gamą produktów: m.in. zamków ortodontycznych, tub i pierścieni ortodontycznych, łuków, drutów, aparatów ruchomych, elastomerów, klejów i cementów oraz wielu innych narzędzi ortodontycznych. Z pełną ofertą produktów można zapoznać się na stronie.

  www.ortofan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14911

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 296