Logo small

TAG: laboratoryjne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34
1.    axis.pl akcesoria do siłomierzy

Mająca siedzibę w Gdańsku firma AXIS serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoja profesjonalną ofertą. Od 1989 roku zajmujemy się zaopatrywaniem różnych branż w specjalistyczne wagi. W naszej ofercie znaleźć można precyzyjne i trwałe produkty posiadające wszelkie certyfikaty. Proponujemy między innymi wagi analityczne, jubilerskiej, laboratoryjne, apteczne, przemysłowe, osobowe, liczące, platformowe a oprócz tego czujniki, mierniki, zestawy, programy komputerowe oraz wiele innych akcesoriów. Zapewniamy najwyższą jakość usług i produktów. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  www.axis.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.czylok.com.pl

Firma CZYLOK Jastrzębie-Zdrój zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń grzejnych. Swoją aktywność prowadzimy od 1990 r., oferując piece i urządzenia laboratoryjne, do termicznej obróbki szkła czy do obróbki cieplnej. Mamy również urządzenia specjalne. Oferujemy dodatkowo usługi wycinania laserem elementów z blachy ze stali węglowej lub ze stali kwasoodpornej, obróbkę skrawaniem, spawanie stali kwasoodpornej, toczenie na tokarkach uniwersalnych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy!

  www.czylok.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 18295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Krzesło laboratoryjne - Kreispolska.pl

Znajdą Państwo u nas akcesoria do wyposażenia biura, produkcji oraz laboratoriów. Gwarantujemy bardzo dobre produkty za konkurencyjną cenę. Posiadamy gamę różnorakich krzeseł które spełnią wymagania każdej osoby. Nasze krzesła są certyfikowane i sprawdzone pod kątem wydajnej pracy. Jeśli potrzebują Państwo krzesło na produkcje jesteśmy wstanie wykonać produkt na indywidualne zamówienie.

  kreispolska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> meble biurowe >> 18106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    pego.pl Bezpieczniki gazowe

Reduktory do gazów specjalnych, stacje rozprężania, reduktory butlowe czy reduktory centralne oferuje firma Pego Polska z Wrocławia. Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją armatury przeznaczonej do pracy z gazami technicznymi. W ofercie mamy produkty produktów firm IBEDA i HORNUNG. Proponujemy też reduktory sieciowe, punkty poboru gazu, stacje rozprężania i rampy i wiele innych produktów. Całą ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  https://www.pego.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 20773

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Odzież medyczna - Colormed.pl

Szukasz idealnej bluzki dla siebie do pracy, która będzie wygodna i w dopasowanym kolorze? Skorzystaj więc z możliwości jakie daje Colormed. Ta profesjonalna strona zajmuje się sprzedażą strojów prosto od producenta, dzięki czemu klient zaoszczędzi część środków, które musiałby wydać kupując przez inny sklep. Sprawdź to sam na colormed.pl.

  colormed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 20750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.premedmarki.pl sprzęt laboratoryjny

Mająca siedzibę w Markach pod Warszawą firma PREMED serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Możemy się pochwalić wieloletnim, sięgającym 1950 roku doświadczeniem w produkcji sprzętu laboratoryjnego, weterynaryjnego, zaopatrującego przemysł spawalniczy, mleczarski jak i rolniczy. Proponujemy również sprzedaż wyrobów ze stali nierdzewnej i usługi spawania, obróbki wiórowej oraz obróbki blach. Zapewniamy korzystne ceny, fachową obsługę i najwyższą jakość produktów. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę.

  premedmarki.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    grupae.pl akcesoria do kolorymetrów

Teletechnika i infrastruktura IT to obszar działalności firmy Grupa E w Tychach. Polecamy usługi sieci i elektromontażu, realizując sprzedaż oraz serwis techniczny. Posiadamy własną, nowoczesną siedzibą firmy z zapleczem magazynowym, technicznym oraz szkoleniowym. Jesteśmy dostawcą sprzętu komputerowego / oprogramowania, multimediów oraz urządzeń fiskalnych. Specjalizujemy się także w usługach zw. z bezpieczeństwem danych. Zachęcamy do współpracy firmy, którym zapewniamy wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

  www.grupae.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19445

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    a-biotech.pl

A-BioTech we Wrocławiu to firma, która zajmuje się wszechstronnym wyposażaniem laboratoriów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu biologii, mikrobiologii, genetyki, biochemii czy biologii molekularnej. Dbamy o to, aby jak najlepiej dobrać i zaprojektować systemy do potrzeb naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo i specjalistyczną wiedzę. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą oraz do kontaktu.

  https://www.a-biotech.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 19431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    BBT Analiza klasy czystości

Firma BBT z Rzeszowa od 1994 roku zajmuje się produkcją wkładów filtracyjnych, sprzedażą urządzeń do oczyszczania oraz odwadniania oleju jak i monitoringiem i serwisem układów olejowych maszyn. Proponujemy najwyższej klasy produkty, również o niestandardowych wymiarach i parametrach. Zapewniamy także modernizację układów olejowych, kompletację zestawów a także analizy laboratoryjne parametrów fizykochemicznych oleju. Pracujemy na niezawodnym i nowoczesnym sprzęcie oraz posiadamy liczne referencje. Żeby dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie, wystarczy wejść a naszą stronę internetową.

  bbt-oil.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 12952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    ZPOZ gabinet ginekologiczny jędrzejów

W Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) mieści się Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej, jaki funkcjonuje od `1998 roku. Nasza placówka wykonuje usługi z zakresu opieki ambulatoryjnej oraz domowej. Przyjmujemy pacjentów na wizyty do ginekologa, lekarza internisty, lekarza rodzinnego, fizjoterapeuty, a także specjalistów od chorób płuc lub chorób wewnętrznych. Prócz tego posiadamy własną pracownię RTG oraz laboratorium analityczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której mieszczą się szczegółowe wiadomości.

  zpozjedrzejow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18016

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34