Logo small

TAG: laboratoryjne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.    drukarki etykiet

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych urządzeń przemysłowych do tworzenia profesjonalnych etykiet, koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Adva-Tech, która posiada w sprzedaży najlepsze drukarki brady, są to drukarki laboratoryjne, przenośne drukarki etykiet oraz drukarki znaków bezpieczeństwa. Tego rodzaju urządzenia doskonale nadają się do zakładów produkcyjnych oraz do laboratoriów, a także do zastosowania w przemyśle elektronicznym. Najważniejszą zaletą przenośnych drukarek etykiet jest możliwość wydruku etykiety w konkretnym miejscu jej przeznaczenia.

  www.adva-tech.eu/

katalog >> Usługi >> inne >> 23456

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.czylok.com.pl

Firma CZYLOK Jastrzębie-Zdrój zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń grzejnych. Swoją aktywność prowadzimy od 1990 r., oferując piece i urządzenia laboratoryjne, do termicznej obróbki szkła czy do obróbki cieplnej. Mamy również urządzenia specjalne. Oferujemy dodatkowo usługi wycinania laserem elementów z blachy ze stali węglowej lub ze stali kwasoodpornej, obróbkę skrawaniem, spawanie stali kwasoodpornej, toczenie na tokarkach uniwersalnych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy!

  www.czylok.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 18295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Krzesło laboratoryjne - Kreispolska.pl

Znajdą Państwo u nas akcesoria do wyposażenia biura, produkcji oraz laboratoriów. Gwarantujemy bardzo dobre produkty za konkurencyjną cenę. Posiadamy gamę różnorakich krzeseł które spełnią wymagania każdej osoby. Nasze krzesła są certyfikowane i sprawdzone pod kątem wydajnej pracy. Jeśli potrzebują Państwo krzesło na produkcje jesteśmy wstanie wykonać produkt na indywidualne zamówienie.

  kreispolska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> meble biurowe >> 18106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Badanie kału prywatnie Warszawa Bemowo - Punkt pobrań FabMed

Chciałbyś zadbać o swoje zdrowie? Jeżeli jesteś zdecydowany na to, aby zrobić badania, wybierz FabMed. Kameralne miejsce oferuje możliwość wykonania badań laboratoryjnych w dyskretnej i bezstresowej atmosferze. Wyniki sprawdzisz online, siedząc wygodnie w domu. Wybierz pojedyncze badania lub praktyczne pakiety, dzięki którym zadbasz o siebie!

  fabmed-badania.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Odzież medyczna - Colormed.pl

Szukasz idealnej bluzki dla siebie do pracy, która będzie wygodna i w dopasowanym kolorze? Skorzystaj więc z możliwości jakie daje Colormed. Ta profesjonalna strona zajmuje się sprzedażą strojów prosto od producenta, dzięki czemu klient zaoszczędzi część środków, które musiałby wydać kupując przez inny sklep. Sprawdź to sam na colormed.pl.

  colormed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 20750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    a-biotech.pl

A-BioTech we Wrocławiu to firma, która zajmuje się wszechstronnym wyposażaniem laboratoriów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu biologii, mikrobiologii, genetyki, biochemii czy biologii molekularnej. Dbamy o to, aby jak najlepiej dobrać i zaprojektować systemy do potrzeb naszych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo i specjalistyczną wiedzę. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą oraz do kontaktu.

  https://www.a-biotech.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 19431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    BBT Analiza klasy czystości

Firma BBT z Rzeszowa od 1994 roku zajmuje się produkcją wkładów filtracyjnych, sprzedażą urządzeń do oczyszczania oraz odwadniania oleju jak i monitoringiem i serwisem układów olejowych maszyn. Proponujemy najwyższej klasy produkty, również o niestandardowych wymiarach i parametrach. Zapewniamy także modernizację układów olejowych, kompletację zestawów a także analizy laboratoryjne parametrów fizykochemicznych oleju. Pracujemy na niezawodnym i nowoczesnym sprzęcie oraz posiadamy liczne referencje. Żeby dowiedzieć się więcej o pełnej ofercie, wystarczy wejść a naszą stronę internetową.

  bbt-oil.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 12952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    ZPOZ gabinet ginekologiczny jędrzejów

W Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) mieści się Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej, jaki funkcjonuje od `1998 roku. Nasza placówka wykonuje usługi z zakresu opieki ambulatoryjnej oraz domowej. Przyjmujemy pacjentów na wizyty do ginekologa, lekarza internisty, lekarza rodzinnego, fizjoterapeuty, a także specjalistów od chorób płuc lub chorób wewnętrznych. Prócz tego posiadamy własną pracownię RTG oraz laboratorium analityczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku. Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której mieszczą się szczegółowe wiadomości.

  zpozjedrzejow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18016

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    POLSKI FARMER systemy kontroli plonowania

Dzięki ofercie przyszykowanej przez firmę Polski Farmer z Tarczyna, praca na roli stanie się o wiele łatwiejsza. Dostarcza ona bowiem nowoczesne rozwiązania, które pomogą znacznie obniżyć koszty produkcji, a także znacznie podnieść jej efektywność. Oferta firmy zawiera przede wszystkim nowoczesne kombajny, siewniki, maszyny do zbiorów,czy też systemy kontroli. Dostarcza ona także profesjonalne oprogramowanie, które pomaga lepiej kierować pracą w gospodarstwie. Technologie porponowane przez przedsiębiorstwo nadają się do użycia w gospodarstwach wielohektarowych, jak i mniejszych. Na stronie internetowej zamieszczonych jest więcej szczegółów odnośnie działalności firmy.

  polski-farmer.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 16437

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31