Logo small

TAG: leczenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 213
1.    Terapia uzależnień Wrocław - drogadodomu.info

drogadodomu.info to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, który oferuje pacjentom profesjonalną terapię uzależnień, a także detoks. Wykwalifikowany personel gwarantuje najwyższą jakość usług oraz pełną dyskrecję. W ośrodku leczenia uzależnień stosowane są  najnowocześniejsze metody terapeutyczne. Pacjenci są pod całodobową opieką, dzięki temu mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie.

  drogadodomu.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21645

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Terapia uzależnień i depresji - prywatnyosrodek.pl

Prezentujemy Państwu prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Przyjmujemy na odwyk alkoholowy, hazardowy, lekowy. Jeżeli borykacie się Państwo z uzależnieniem, depresją, problemami zdrowotnymi i potrzebujecie pilnej pomocy zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Gwarantujemy psychoterapię indywidualną, wsparcie grupowe, zapisanie odpowiednich leków, wiele wskazówek dla całej rodziny.

  prywatnyosrodek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.uzaleznienia-spichlerz.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ośrodka leczenia uzależnień Spichlerz. Jesteśmy profesjonalną placówką zlokalizowaną w cichej okolicy w Dobrzyniu nad Wisłą (województwo kujawsko-pomorskie). Zajmujemy się pomocą osobom zmagającym się z uzależnieniem od alkoholu, leków, narkotyków, dopalaczy, seksu lub zakupów. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów i proponujemy szeroką gamę zajęć i spotkań terapeutycznych. Gwarantujemy doskonałe warunki, odpowiednią opiekę a także korzystne ceny usług. Detale oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.uzaleznienia-spichlerz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21163

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    NZOZ MEDYKAN

NZOZ Medykan w Jastrzębiu-Zdroju świadczy podstawową opiekę zdrowotną. Prowadzi również poradnię Medycyny Pracy. Funkcjonuje tu także poradnia leczenia bólu, w ramach której wykonywane są zabiegi terapii światłem, akupunktury, bioptronu czy fizykoterapii przeciwbólowej. Usługi te świadczone są w ramach kontraktu z NFZ. Dodatkowo, w przychodni można wykonać diagnostykę STRD, pomagającą określić typ metaboliczny organizmu. Ofertę placówki uzupełnia dietetyka terapeutyczna oraz terapie naturalne, takie jak odkwaszanie, odrobaczanie, odgrzybianie czy detoksykacja organizmu. Na stronie internetowej zamieszczonych jest więcej informacji odnośnie usług przychodni.

  medykan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17486

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    drogadodomu.info

Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Zapewniamy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.

  drogadodomu.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 16614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Insieme

Insieme, czyli prywatny ośrodek terapii uzależnień od narkotyków i alkoholu zaprasza! Zapoznaj się z ofertą na odwyk alkoholowy, narkotykowy - wejdź na stronę www prywatnego ośrodka Insieme z Magdalenki, blisko Warszawa, woj. mazowieckie. Terapia i odwyk dla osób uzależnionych - zapraszamy serdecznie!

  www.osrodek-insieme.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21755

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Nature Science - dbaj o zdrowie z probiotykami

Nature Science - firma, która propaguje zdrowy styl życia i sposób odżywiania. Wraz z probiotykami i naturalnymi suplementami diety wesprzesz swój układ pokarmowy i odpornościowy. Zajrzyj na stronę internetową i zobacz bogatą ofertę.

  naturescience.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 21682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu Terapia Nałęczów

Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu, uzależnienia od środków psychoaktywnych i hazardu. Doskonale wiemy, jak ciężka jest walka z samym sobą. Jeśli szukasz pomocy, to na pewno znajdziesz ją w Ośrodku „Terapia Nałęczów”. Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień. Nasze skuteczne terapie pomogły już wielu pacjentom. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji, ponieważ jutro może być już za późno. Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  terapianaleczow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 15793

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    imf.pl

Wszystkich zainteresowanych tematyką zintegrowanych metod zdrowienia, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, który mieści się w Warszawie. Sporządzamy półroczne oraz roczne plany zdrowienia, a dodatkowo oferujemy wszechstronną pomoc w zakresie ich wdrożenia. Prowadzimy wykłady, szkolenia oraz konferencje na terenie całego kraju, w oparciu o autorski program stworzony na bazie nabytego przez nas doświadczenia. Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.imf.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20875

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.osrodektrzezwosc.pl

Przedstawiamy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość, który mieści się w Łomży. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów terapii uzależnień. Oferujemy bezpłatne konsultacje, na które zapraszamy wszelkie osoby, mające problemy z uzależnieniami. Zapraszamy do skorzystania z całościowej terapii, podczas której zdiagnozujemy problem, zaproponujemy niezbędne zmiany do wdrożenia w życiu naszych pacjentów a dodatkowo przygotujemy plan działania po ukończeniu terapii. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących Ośrodka Terapii Uzależnień Trzeźwość, zapraszamy do kontaktu.

  www.osrodektrzezwosc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 20784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 213