Logo small

TAG: legalizacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18
1.    Serwis wag samochodowych - centrowag.pl

Raz na kilka lat trzeba wykonać legalizacje każdej wagi. W naszej firmie możliwa jest legalizacja wagi samochodowej, dlatego jeśli na złomie albo na produkcji posiadacie takie wagi to pamiętajcie żeby się do nas zgłosić. My pojedziemy i wszystko bardzo dokładnie sprawdzimy, a jak będzie trzeba to ustawimy. W ten sposób można znowu całkowicie legalnie korzystać z wagi.

  centrowag.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 19665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    supon.gda.pl

Poszukujesz jednostki specjalizującej się w bezpieczeństwie przeciwpożarowym albo BHP? Zapoznaj się z propozycją Przedsiębiorstwa handlowo-technicznego SUPON S.A. Przedsiębiorstwo obsługuje sektor morski i lądowy. Świadczymy wszechstronne usługi związane z oceną stanu instalacji statków oraz jej czyszczenie, dezynfekcję i badania bakteriologiczne. Zajmujemy się też wszelkimi przeglądami sprzętów ratunkowych. Przeprowadzamy montaż i obsługę techniczną systemów sygnalizacji pożaru. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziesz więcej informacji na nasz temat.

  www.supon.gda.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 19990

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    bjm.net.pl klimatyzacja samochodowa szczecin

W Szczecinie swoją siedzibę posiada firma BJM. Od wielu lat funkcjonujemy w branży motoryzacyjnej oferując kompleksowe usługi diagnostyczne i naprawcze. Zajmujemy się samochodami osobowymi, ciężarowymi, dostawczymi i specjalnymi a ponadto ciągnikami rolniczymi i motocyklami. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i dysponujemy nowoczesnym, perfekcyjnie zaopatrzonym stanowiskiem. Wykonujemy badania okresowe i przeglądy rejestracyjne, naprawy klimatyzacji i usterek, legalizację tachografów, usługi wulkanizacyjne oraz wiele innych. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów.

  bjm.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18452

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.wagotechnika.pl

Wagi precyzyjne, analityczne, sklepowe, medyczne jak i przemysłowe, to główny asortyment firmy Wagotechnika z Lublina. Firma od 1998 roku zajmuje się dystrybucją specjalistycznych i niezawodnych wag a także akcesoriów takich jak drukarki, mierniki, odważniki, wyświetlacze czy też tensometry. Świadczy także usługi legalizacji, wypożyczania wzorców dużej masy i serwisowania wag elektronicznych i mechanicznych. Proponuje najwyższą jakość urządzeń, atrakcyjne ceny usług i specjalistyczne doradztwo. Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.wagotechnika.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17946

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.gbrothers.pl

Eventy, gastronomia, pomoc organizacyjna dla cudzoziemców, przetargi na zakup sprzętu medycznego, jak też technologie informacyjne to oferta firmy G BROTHERS INTERNATIONAL SP. Z O.O. z Warszawy, która wyspecjalizowała się w usługach doradczych oraz w pośrednictwie pracy. Jesteśmy partnerem iGlobe IT Solutions - firmy, która wspiera przedsiębiorców w obrębie nowych technologii świata internetu i komputerów. Świadczymy profesjonalne wsparcie dla cudzoziemców przebywających w Polsce w zakresie wszelkich spraw urzędowych i formalnych. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania szczegółów oferty.

  gbrothers.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 16283

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.mawag-wagi.pl

Firma Handlowo-Usługowa MAWAG Jacek Maśliński powstała w 1996 roku w Łęczycy. Specjalizuje się w produkcji, montażu i sprzedaży wag elektronicznych samochodowych w wersjach: stalowo-betonowej i stalowej. Co więcej oferujemy wagi magazynowe, sklepowe oraz wagi wykorzystywane w przemyśle mięsnym. Gwarantujemy szeroki wybór produktów w korzystnych cenach i bogatą ofertę usług dodatkowych. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług montażowych oraz serwisowych. Więcej wiadomości dotyczących działalności firmy znajdą Państwo na stronie internetowej oraz w kontakcie telefonicznym czy też mailowym.

  www.mawag-wagi.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 15838

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych szczytno

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy OSKAR z siedzibą w Szczytnie. Zajmujemy się detaliczną bądź hurtową sprzedażą materiałów opałowych - węgla kamiennego, koksu, brykietu drzewnego, pelletu drzewnego oraz drewna rozpałkowego. Napełniamy i serwisujemy również butle z gazem płynnym propan-butan i zajmujemy się dystrybucją gazów technicznych (tlen, acetylen, argon, azot i inne). Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, więc oferujemy jeno najwyższej jakości produkty i usługi w konkurencyjnej cenie. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  oskar.szczytno.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14131

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    JAKA GAŚNICA

Celem sklepu internetowego Fireshop.pl jest zaopatrzenie swoich Klientów w najwyższej klasy sprzęt przeciwpożarowy. W jego oferta zawiera szeroki wachlarz urządzeń gaśniczych i akcesoriów. Wśród nich znajdą Państwo między innymi gaśnice proszkowe, halowe, śniegowe oraz pianowe, hydranty, znaki i tablice informacyjne oraz stojaki czy szafki do gaśnic. Dostępne są również urządzenia niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy, jak apteczki, zestawy ratownicze czy defibrylatory. Sklep posiada także wyposażenie dla straży pożarnej oraz serwisów ppoż.. By zapoznać się z całą propozycją sklepu, zapraszamy na stronę internetową.

  jakagasnica.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    MIKROTRONIK serwis tachografów olsztyn

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mikrotronik - Autoryzowanego Centrum Tachografów znajdującego się w Olsztynie. Naszym Klientom oferujemy sprzedaż oraz serwis tachografów cyfrowych i analogowych. Zajmujemy się też kalibracją i legalizacją sprzętu, odczytem i poborem danych, najwyższej klasy szkoleniem z obsługi urządzeń jak również profesjonalnym szkoleniem z obsługi sprzętu. Zapewniamy nieodpłatne wdrożenie systemu a na każdy produkt udzielamy 12 lub 24-miesięcznej gwarancji. Więcej szczegółów dotyczących działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  mikrotronik.com

katalog >> Usługi >> serwisy >> 12895

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18