Logo small

TAG: leków

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 50
1.    eximpharma.eu

Szukasz nowoczesnych produktów w formule private label lub chcesz stworzyć produkty pod swoją marką? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy EXIM PHARMA SP. Z O.O. w Warszawie, która świadczy całościowe usługi z zakresu produkcji kontraktowej kosmetyków, suplementów diety, leków, a także odżywek i preparatów dla zwierząt. Posiadamy nowoczesne zaplecze technologiczne i zespół doświadczonych pracowników. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą naszych usług i w razie pytań prosimy o kontakt.

  www.eximpharma.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> suplementy diety >> 16873

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.thermotrans.com.pl

Potrzebują Państwo specjalistycznego transportu leków ze stałym monitoringiem temperatury? Zapraszamy do kontaktu z firmą ThermoTrans Sp. z o.o z Oławy, która w transporcie farmaceutycznym i logistyce w temperaturze kontrolowanej specjalizuje się od wielu lat. Dysponujemy pojazdami wyposażonymi w agregaty chłodnicze, w rejestratory czasu oraz GPS, co pozwala nam terminowo i sprawnie realizować dostawy. Dbając o jakość, oferujemy wysokie ubezpieczenie OC na przewożony ładunek, a wszystkie usługi realizujemy z Certyfikatem ISO 9001. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy!

  thermotrans.com.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 16509

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    agro-serwis.com.pl

Sprzedażą wyposażenia budynków inwentarskich zajmuje się rodzinna firma Agro-Serwis z Kruszwicy w województwie kujawsko-pomorskim. Proponuje wiele praktycznych produktów związanych z karmieniem i pojeniem zwierząt, utrzymaniem czystości, ogrzewaniem i wentylacją a także wiele preparatów weterynaryjnych, silosy paszowe, wygrodzenia i wiele innych. Firma współpracuje z odbiorcami z całego kraju i gwarantuje korzystne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą albo chcą się zapoznać ze szczegółami oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.agro-serwis.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19805

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Baza leków i produktów | Aplikacja Mobilna KraperLIGHT

Aplikacja umożliwia wyszukiwanie produktów po kodach, wystawianie komentarzy oraz tworzenie własnej bazy danych poprzez moduł edycji. Użytkownik może sam dodawać nowe produkty z opisem, zdjęciami, plikami np. .PDF, .DOC czy dobierać określoną kategorię. Aplikacja posiada obecnie bazę : - 120 000 leków i suplementów diety wraz z opisami, zdjęciami, informacjami o refundacji i dawkowaniu. - 180 000 produktów zoologicznych wraz z opisami i zdjęciami - 250 000 produktów z kategorii artykułów spożywczych, chemii gospodarczej - 345 000 produktów z elektroniki i automatyki przemysłowej - 189 000 książek i czasopism Wyniki zapewniają maksymalną ilość informacji jakie klient może otrzymać w jednym zapytaniu. Wyniki zawierają: 1. Nazwę produktu 2. Kod produktu 3. Link do strony producenta 4. Pełen opis produktu w zależności od przypisanej kategorii np: - Leki : Producent, Zawartość, Substancja, Refundowany, Recepta, Wskazania, Dawkowanie, Przeciwskazania - Artykuły Spożywcze : Producent, Składniki, Wartości odżywcze, Zalecenia, Przechowywanie, Waga, Adres producenta, Telefon, Fax, Produkt - Książki : Tytuł oryginału, Autor, Wydawca, Ilość stron, Druk, ISBN, Format, Kategoria itp. 5. Linki do stron na których znajdują się szukane produkty 6. Pliki do pobrania Dużym atutem aplikacji jest, iż działa ona wraz z robotami pobierającymi dane z internetu, co daje nieograniczone możliwości ich przetwarzania, nawet jeśli nie znajdują się one na Naszych serwerach. Wszystkie Nasze bazy danych, budowane są na zasadzie sczytywania danych ze stron internetowych przez roboty crawlingowe, co zapewnia zawsze najświeższe i najlepiej opisane informacje szukanych produktów. Aplikacja jest cały czas udoskonalana wraz z jej danymi. Zapraszamy do jej pobierania i wspólnego rozwijania, tak abyśmy razem stworzyli Mega-Bazę danych wszystkich produktów znajdujących się w ogólnym obiegu.

  kraper.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy >> 14076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    www.podwaga.pl

Kierowana przez nas apteka Pod Wagą znajduje się w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim. W branży farmaceutycznej z powodzeniem istniejemy już od 1991 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie i wykształcenie niezbędne do świadczenia usług. Zajmujemy się sprzedażą leków, witamin, suplementów diety, ziół oraz materiałów higienicznych i opatrunkowych. Przystępujemy się sporządzenia maści, czopków czy globulek według receptury lekarskiej. Gwarantujemy kompetentną oraz rzetelną obsługę. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.podwaga.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> apteki >> 13936

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Pharmateca.pl

Powstaliśmy z myślą o osobach, które poszukują wiarygodnych informacji na temat leków i suplementów diety. Zanim kupisz lek sprawdź informacje o nim. Na stronie Pharmateca znajdziesz leki z różnych dziedzin, dedykowane rozmaitym schorzeniom, dostępne w postaci kapsułek czy syropów. Świadomość to bardzo ważna rzecz. Kupuj i zażywaj leki świadomie. Zapraszamy na stronę Pharmateca.

  pharmateca.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> zdrowie >> 13030

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Jupiter Transport międzynarodowy

Jupiter Transport to firma oferująca profesjonalne przewozy rzeczy na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy auta dostawcze i ciężarowe o różnej wielkości i specyfikacji, dostosowane do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Zasięg naszej działalności obejmuje przewozy międzymiastowe na terenie Polski oraz pomiędzy państwami Europy. Fachowo planujemy i wykonujemy zlecenia transportowe. Szczegółowe informacje oraz platformę do kontaktu znajdą Państwo na naszej stronie www, zapraszamy!

  www.jupiter-transport.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 18147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.aptekawodnik.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sieci aptek Wodnik. Działamy na terenie Kalisza, gdzie prowadzimy 5 placówek rozlokowanych w dogodnych i dobrze skomunikowanych częściach miasta. Jesteśmy polską firmą z rodzinnym kapitałem funkcjonującą w branży farmaceutycznej już od ponad 20 lat. Zatrudniamy doświadczonych pracowników z ogromną wiedzą i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gwarantujemy szeroki wybór asortymentu, konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i dyspozycyjność. Po więcej szczegółów na temat działalności i oferty serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  aptekawodnik.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 17230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.kmmlogistics.pl transport międzynarodowy

Wysokiej jakości usługi spedycyjne i transportowe w ruchu polskim i międzynarodowym oferuje KMM Logistics Service Tomasz Kamiński Sp.z.o.o. z Olsztyna. Specjalizujemy się w transporcie ładunków do 1,5 tony, jakie objęte są polisą ubezpieczeniową. Posiadamy nowoczesną flotę aut wyposażonych w GPS, zestaw ADR, a kierowcy - w niezbędne uprawnienia. Oferujemy transport materiałów niebezpiecznych, transport w temperaturze kontrolowanej a transport farmaceutyczny. Działamy solidnie, niezawodnie i terminowo. Jesteśmy otwarci na nowe kierunki i możliwości - zapraszamy do współpracy!

  www.kmmlogistics.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 16303

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Dystrybucja leków Poltraf

Poltraf sp. z o.o. jako jeden z największych i najlepszych operatorów logistycznych w Polsce oferuje dystrybucję oraz transport leków i produktów farmaceutycznych na terenie całego kraju. Transport odbywa się specjalnie przystosowanymi pojazdami wyposażonymi między innymi w kontenery chłodnicze lub opakowania izotermiczne.

  www.poltraf.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 9064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 50