Logo small

TAG: lekarska

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

Przychodnia lekarska online pod adresem szybkarecepta.eu oferuje pomoc medyczną w formie telemedycyny. Usługi realizowane w takim systemie bazują na nowoczesnym narzędziu do komunikacji służby zdrowia z pacjentem, znacząco ułatwiając diagnostykę problemów zdrowotnych, wypisywanie zwolnień lekarskich czy wystawianie e-recept. Działalność e-poradni kierowana jest do osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą udać się do tradycyjnej placówki lekarskiej. Pacjenci mogą skonsultować się z specjalistami z różnych dziedzin medycyny, uzyskując szybką pomoc.

  szybkarecepta.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Poradnia Lekarska FabMed Warszawa - prywatna przychodnia

Fabmed to centrum medyczne na Warszawskiej Woli. Prywatna przychodnia w tych czasach to ogromne udogodnienie. Przychodnia posiada wielu specjalistów, oferuje szereg badań oraz testy na covid-19. Mamy otwarte każdego dnia oprócz niedzieli. Świadczenia zdrowotne na bardzo wysokim poziomie. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do nas maila bądź zadzwoń. Wszelkie potrzebne informacje są podane na naszej stronie internetowej.

  fabmed-lekarze.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> badania lekarskie kierowców >> 21537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    odwyk alkoholowy gdańsk - stopacukrzycowa.com.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Wyjazdowej pomocy lekarskiej Achilles z siedzibą w Gdańsku. Oferujemy kompleksową pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym. Specjalizujemy się w stosowaniu farmakoterapii w nadużywaniu alkoholu. Realizujemy terapię odwykową. Gwarantujemy wizyty domowe lekarza internisty o każdej porze dnia oraz nocy. Wykonujemy badanie diagnostyczne EKG w domu chorego. Zajmujemy się również leczeniem stopy cukrzycowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.stopacukrzycowa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Praca dla lekarzy w Niemczech

Pomagamy przy wyborze specjalizacji lekarskiej w Niemczech, przedstawiamy dopasowane oferty pracy, koordynujemy proces ubiegania się o niemiecką Aprobację (niemiecki odpowiednik polskiego prawa wykonywanie zawodu lekarza) oraz pośredniczymy przy organizacji hospitacji dla lekarzy czekających na przydzielenie terminu końcowego egzaminu językowego tzw. Fachsprachenprüfung.

  treatmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    OKW SP. Z O.O.

Na stronie internetowej MojaRecepta.com.pl działa poradnia medyczna online, w której skorzystać można z konsultacji lekarskich poprzez telemedycynę. Rozmowa ze specjalistą odbywa się zdalnie, bez potrzeby opuszczania domu przez pacjenta. W zależności od potrzeb, z lekarzem omówić można problem zdrowotny, zdiagnozować chorobę czy otrzymać receptę elektroniczną. Usługi poradni internetowej przeznaczone są dla osób, które nie mogą osobiście stawić się w przychodni. Pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji internistycznej, ginekologicznej i pediatrycznej.

  mojarecepta.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    lekarze-specjalisci.pl

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy w Gdańsku to niepubliczna jednostka, która oferuje świadczenia lekarzy specjalistów w zakresie ginekologii, neurologii, chirurgii, onkologii, a także stomatologii i medycyny pracy. W ramach NFZ zapewniamy opiekę neurologa, ginekologa dla dziewcząt i lekarza pierwszego kontaktu. Oferujemy poza tym programy profilaktyczne, laboratorium, diagnostykę obrazową i fizykoterapię. Dzięki możliwości umawiania wizyt ON-LINE zyskują Państwo prosty dostęp do naszej Rejestracji. Zapraszamy!

  www.lekarze-specjalisci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16111

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    romar-lubuskie.pl

Fachową aparaturę medyczną, meble medyczne obejmujące kozetki lekarskie, leżanki drewniane a stoliki zabiegowe oferuje Przedsiębiorstwo ROMAR w Środzie Wielkopolskiej. Prócz tego oferujemy bogaty wybór sprzętu sportowego i fitness. Proponujemy zakup obitrek, crosstrainerów oraz atlasy i rowery. Poza sprzedażą, szkolimy i doradzamy. Więcej informacji oraz pełną ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy.

  www.romar-lubuskie.pl

katalog >> Komputery i internet >> sklepy i hurtownie >> 19443

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.centrummalegodziecka.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Małego Dziecka z Krakowa. Nasza działalność polega na świadczeniu usług mających na celu poprawę zdrowia dzieci, a także wspieranie ich rozwoju. Państwa dzieciom zapewniamy opiekę lekarską, jak również opiekę pielęgniarską. Świadczymy również usługi rehabilitacyjne, możemy przeprowadzić między innymi terapię wzroku, a zatem przez zastosowanie specjalnych ćwiczeń, usprawnić wzrok dziecka. Działa u nas również Klub Małego Dziecka, który zapewnia dzieciom rozrywkę, ale też warunki do nauki. Z pełną ofertą naszego Centrum mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.centrummalegodziecka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Bluza lekarska - Prt Santé

Pretasante to sklep internetowy, który swym klientom proponuje niezwykle szeroki wybór odzieży dla osób pracujących w branży medycznej. Posiada on elementy odzieży z przeznaczeniem dla dla pracowników naukowych, pielęgniarek, lekarzy, kosmetologów. Można w nim znaleźć marynarki, bluzy, spodnie oraz wiele innych elementów odzieży w niezwykle atrakcyjnych cenach. Warto już teraz sprawdzić najnowszą ofertę na stronie www.

  pretasante.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 9701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Odzież medyczna - medicstar.pl

Medicstar to producent odzieży dla lekarzy. Udostępniamy bluzy, koszulki, fartuchy, czepki chirurgiczne i wiele innych rozwiązań dopasowanych do charakteru prowadzonej działalności. Stawiamy na profesjonalne i trwałe zdobienia. Wykorzystujemy w produkcji ubrań druk cyfrowy i certyfikowane tkaniny potwierdzonej jakości. Bazujemy też na wytycznych od klienta.

  medicstar.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odzież >> 14316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23