Logo small

TAG: leszno

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.    robotyziemneleszno.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak. Nasza siedziba znajduje się w Rydzynie w województwie wielkopolskim a działalność w branży prowadzimy już od 2011 roku. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi budowa sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz telekomunikacyjnych, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, utwardzanie, niwelowanie oraz odwodnienie terenów, odśnieżanie, rozbiórka a także wynajem maszyn, sprzedaż kruszywa i usługi transportowe. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://robotyziemneleszno.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 19200

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.et-energoaudyt.com

W Kościanie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firmy ET-EnergoAudyt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat stale poszerzając zakres świadczonych usług i inwestując w rozwój firmy. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i spółdzielnie mieszkaniowe lub firmy. Oferujemy wykonanie audytów energetycznych, elektrycznych i remontowych, wydajemy świadectwa energetyczne a także proponujemy projekty instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz sieci c.o., wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.et-energoaudyt.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.notom.pl

Poszukując dobrej i profesjonalnej firmy ładunkowej warto zwrócić uwagę na zezwolenia do świadczenia tego rodzaju usług, ubezpieczenie i certyfikaty. Ponieważ wszystkie te punkty spełnia Agencja Celna NOTOM w Lesznie, rekomendujemy dokładnie zapoznać się z jej ofertą, która zapewnia wiele korzyści dla Państwa firmy, gwarantując m. in. odprawy celne w miejscu wybranym przez przedsiębiorcę, realizację procedur celnych po godzinach pracy UC czy bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT zgodnie z art. 33a. Wiemy, jak zorganizować transport, rozwiązać problem i zminimalizować koszty. Zapraszamy!

  www.notom.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18881

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    biurimex.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Biurimex, która swoją siedzibę posiada w Lesznie w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się sprzedażą oraz dzierżawą sprzętu biurowego. W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór produktów wiodących marek. Oferujemy drukarki, kopiarki, faksy, niszczarki, plotery, laminatory, bindownice, materiały eksploatacyjne a oprócz tego szeroką gamę artykułów biurowych. Gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo, atrakcyjne ceny i profesjonalny serwis urządzeń. Szczegóły oferty i dane kontaktowe umieściliśmy na naszej witrynie.

  biurimex.pl

katalog >> Komputery i internet >> drukarki kserokopiarki >> 18782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    dzis.eu

Dom Zdrowia i Spokoju w Szelejewie to dom opieki dla osób starszych, zarówno tych, którzy wymagają stałej opieki, jak i leczenia. W naszych strukturach Mamy Dom Seniora oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Obydwie jednostki są w pełni dostosowane do przyjęcia 48 seniorów oraz 27 osób wymagających opieki lekarskiej. Działamy jako całodobowy dom opieki dla osób niepełnosprawnych, pomagamy zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą.

  dzis.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    intermaxphu.pl

Intermax w Poniecu to firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w przetwórstwie owocowo-warzywnym, koncentrując się głównie na cebuli. W ofercie posiadamy cebulę białą, żółtą, czerwoną, szalotkę oraz cebulę marynowaną. To jednak nie wszystkie produkty, które sprzedajemy naszych kontrahentom w Niemczech, Danii, Francji, Anglii czy Belgii. Proponujemy ponadto brukselkę, marchew i por. Gwarantujemy najwyższą ich jakość i świeżość, a na życzenie klienta pakujemy je w plastiki, w worki, w kartony lub na paletach. Ofertę staramy się dopasować do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców.

  www.intermaxphu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    instytutenter.pl

Działalność Instytutu Języków Obcych ENTER w Lesznie opiera się o innowacyjne metody nauki oraz nowoczesne modele zarządzania. Prowadzimy kursy językowe dla trzech grup wiekowych, zawodowe dla dorosłych oraz z możliwością nauki indywidualnej dla dzieci w domu (Homeschooling). W ramach biura tłumaczeń uruchomiliśmy usługę Tłumaczenia 24h, jakie obsługuje tłumaczenia dokumentów w 11 językach. Plusem naszego biura jest tłumaczenie zgodne z Europejską normą tłumaczeniową PN- EN 15038 oraz bogate doświadczenie translatorskie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zapoznacie sie ze szczegółami oferty.

  www.instytutenter.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.unitec.pl

Systemy drzwiowe i okienne, systemy przesuwne, systemy fasadowe i ognioodporne to oferta firmy UNITEC POLSKA SP. Z O.O. w Lesznie. Zajmujemy się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej z aluminium oraz PCV. Oferujemy też wypełnienia drzwiowe i wentylacje, a naszymi partnerami są m. in. firmy producenci Schüco i Aluprof. Prowadzimy działalność w branży budowlanej od 2009 r., zapewniając wszystko pod jednym dachem! Szybki rozwój firmy, rozbudowa zaplecza maszynowego umożliwiają produkcję stolarki w najnowszej technologii. Obsługujemy klientów z całej Europy - zapraszamy do współpracy!

  www.unitec.pl

katalog >> Budownictwo >> okna i drzwi >> 16552

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    POLASZEK mieszalnia farb Leszno

Chcemy Państwu przedstawić ofertę firmy POLASZEK. Nasza siedziba mieści się w Lesznie. Od wielu lat zajmujemy się usługami związanymi z pracami remontowo-wykończeniowymi i robotami budowlanymi. Nasza oferta otacza między innymi prace malarskie, tapeciarskie, szpachlowanie, montaż sufitów podwieszanych oraz usługi hydrauliczne i elektryczne. Zapewniamy najwyższą postać w najniższej cenie. Więcej wiadomości o naszej propozycji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia.

  polaszekleszno.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 10555

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    firma transportowa Leszno - fuhniko.pl

Niko Spedycja Transport to firma z kilkunastoletnią tradycją i doświadczeniem w bezpiecznym transporcie. Działa na terenie kraju i państw Europy Zachodniej. Przewozi towary sypkie, ładunki chłodnicze, dedykowane, oraz częściowe. Gwarantuje terminowość realizacji usług i kontrolę nad całym przebiegiem przewozu.

  www.fuhniko.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 10548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31