Logo small

TAG: licencjackie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28
1.    Studia - ansb.pl

W ANSB w Skierniewicach, studenci mają możliwość uczestnictwa w innowacyjnych programach studiów podyplomowych, które są doskonałym uzupełnieniem ich edukacji i rozwoju zawodowego. Nasze programy podyplomowe charakteryzują się praktycznym podejściem do nauki, co pozwala studentom nabyć specjalistyczne umiejętności w wybranych dziedzinach. Jako szkoła wyższa, dbamy o to, aby nasi absolwenci byli doskonale przygotowani do wejścia na rynek pracy, wyposażeni w wiedzę i doświadczenie.

  www.ansb.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 23650

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    MBA - kozminski.edu.pl

Akademia Leona Koźmińskiego to szkoła wyższa, która mieści się w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej 57/59. To jedna z 76 uczelni na świecie, które posiadają trzy najbardziej prestiżowe akredytacje: AACSB, AMBA i EQUIS. Jednocześnie jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowej wg rankingów edukacyjnych dziennika ""Financial Times"". To również szkoła międzynarodowa, gdzie studiują studenci ponad 70 narodowości. Szeroka jest również oferta. Dostępne kierunki to: zarządzanie, prawo, finanse i rachunkowość, administracja, europeistyka, socjologia czy psychologia.

  www.kozminski.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 18591

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Prace licencjackie i magisterskie - filologia angielska

Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich z anglistyki. Specjalizuję się w pracach z metodyki nauczania języków obcych, językoznawstwa teoretycznego, kulturoznawstwa krajów anglojęzycznych oraz przekładoznawstwa. Pomogę dobrać temat i źródła bibliograficzne, opracuję konspekt pracy, zredaguję treść rozdziałów teoretycznych oraz opracuję badanie bądź analizę do pracy.

  mgr.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace magisterskie >> 11728

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Budownictwo studia

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa to niezwykle atrakcyjna oferta na studia licencjackie, studia magisterskie oraz studia podyplomowe Warszawa. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwio możliwość nauki na takich kierunkach jak administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska bezpieczeństwo wewnętrzne, budownictwo, pedagogika, finanse i rachunkowość studia Warszawa. Wszystkich zainteresowanych swoim rozwojem intelektualnym serdecznie zapraszamy bo właśnie ruszyła rekrutacja - studia dla cudzoziemców, uczelnie Warszawa, mazowieckie. Kliknij link i zobacz więcej.

  www.wszechnicapolska.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 9217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Prace magisterskie

Jeżeli szukasz pomocy w kwestii pisania pracy zaliczeniowej, maturalnej, magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej czy doktorskiej, po prostu zapraszamy do nas. W końcu umożliwiamy specjalistom od matur czy prac doktorskich umieszczenie u nas ofert - wystarczy zapoznać się z nimi, aby znaleźć takiego człowieka, który przynajmniej według nas idealnie nadaje się do udzielenia nam kompleksowej pomocy.

  www.episanie-prac.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace magisterskie >> 7948

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pomoc naukowa - pomocnaukowa.pl

Oferujemy pomoc w pisaniu prac semestralnych, zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich i innych. Jesteśmy legalnie działającą firmą, na nasze usługi wystawiamy faktury VAT. Współpracujemy z szerokim zespołem redakcyjnym. Są to specjaliści posiadający minimum tytuł magistra, mający doświadczenie w redakcji prac naukowych, znający wymogi polskiego środowiska akademickiego. Przygotowujemy opracowania z zakresu przedmiotów ekonomicznych, nauk społecznych (m.in. socjologia, psychologia, pedagogika, turystyka, ochrona środowiska), europeistyka. Tworzymy także recenzje literatury pięknej, podejmujemy się tłumaczeń oraz przygotowania biznes planów. Gwarantujemy pełną unikalność oraz naniesienie poprawek zgodnie z sugestiami promotora.

  pomocnaukowa.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace magisterskie >> 12014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    GSW studia Gdańsk

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gdańskiej Szkoły Wyższej. Dla naszych studentów przygotowaliśmy ciekawą propozycję dydaktyczną. Oferujemy kształcenie w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wysoka jakość nauczania, niskie czesne, ciekawe kierunki studiów - to charakterystyka naszej Uczelni. Nauczanie jest naszą pasją, toteż z chęcią prowadzimy różnego rodzaju darmowe kursy oraz zachęcamy naszych studentów do uczestniczenia w naszych kołach zainteresowań. Mamy na Pomorzu i w województwie warmińsko-mazurskich kilka filii. Więcej informacji o nas mieści się na stronie internetowej.

  gsw.gda.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 11370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pisanie prac licencjackich

Profesjonalna firma już od przeszło dziesięciu lat specjalizująca się w pisaniu wzorcowych prac naukowych zaprasza uczniów oraz studentów zainteresowanych fachową pomocą. Nasz zespół tworzy ponad stu doświadczonych specjalistów akademickich z różnych dziedzin nauki posiadamy tytuły magistra lub doktora i kilkuletnie doświadczenie w pracy naukowej. Piszemy prace zaliczeniowe, magisterskie, licencjackie, inżynierskie oraz doktorskie. Redagujemy również prezentacje maturalne, projekty akademickie (np. biznes plany, case study) oraz eseje, recenzje, wypracowania itp. Nasz dział obsługi klienta przez całą dobę (7 dni w tygodniu) czeka na pytania od klientów. Gwarantujemy nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale także oryginalność oraz bezwzględną terminowość.

  www.redaktor-online.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace magisterskie >> 5322

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Praca licencjacka

Piszesz pracę licencjacką? Skorzystaj z naszej pomocy i zapoznaj się z formą e-konsultacji w zakresie pisania prac licencjackich. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz przykładowe tematy prac licencjackich, plany pracy , wstępy , zakończenia oraz przydatną bibliografię.

  pracelicencjackie.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace licencjackie >> 4018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28