Logo small

TAG: limfatyczny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    Małgorzata Małecka-Fabiś

Są różne techniki masażu. Wykonujemy masaż klasyczny, izometryczny, limfatyczny, twarzy, punktowy, sportowy, relaksacyjny oraz terapię terapię powięzi. Każdy masaż wykazuje korzystny wpływ na zdrowie psychosomatyczne. Ponad to masaż poprawia ukrwienie tkanek, przepływ chłonki oraz metabolizm komórkowy. Jeśli przytłaczają Cię trudy dnia codziennego to masaż jest doskonałą metodą na przezwyciężenie stresu. Niezgodnie ze sztuką wykonany masaż może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu dlatego warto zapisać się do kompetentnego specjalistę. Specjaliści świadczący usługi w naszym centrum medycznym posiadają skończony wydział fizjoterapii, liczne kursy oraz szkołę masażu. Masaż w naszym centrum medycznym jest wysokiej jakości za przystępną cenę.

  masazlodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    sonatio.pl

Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio to nowoczesne i profesjonalne placówki, które mieszczą się w Bydgoszczy. Oferujemy szeroką gamę usług przyczyniających się do poprawy zdrowia naszych pacjentów. Przychodzą do nas osoby po urazach, kontuzjach sportowych, operacjach czy też cierpiący na rozmaite choroby. Oferujemy masaże, kinezyterapię, terapię laserem, ultradźwiękami, światłem, zinem oraz polem magnetycznym a ponadto inne specjalne i skuteczne metody. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów i zapewniamy najwyższą jakość usług. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  https://sonatio.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Przemysław Pawluk - Terapia manualna

Schorzenie kręgosłupa? Może to być poważnym problemem, jeśli choroba została wykryta zbyt późno. Jako gabinet, który zajmuje się drenażem limfatycznym dobrze wiemy, jak ważnym elementem w budowie naszego ciała jest kręgosłup. Jeśli chcecie się dowiedzieć o nas czegoś więcej, to zapraszamy na naszą stronę.

  www.drenazlimfatyczny.waw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9525

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Centrum Kompresjoterapii - Obrzęk limfatyczny

Centrum Kompresjoterapii to nowoczesny ośrodek medyczny w Warszawie, w którym znajdziecie Państwo możliwość komfortowego leczenia chorób kończyn i narządów ruchu. Oferujemy Państwu pomoc terapeutyczną, rehabilitację i fizjoterapię. Działamy kompleksowo stosując najnowocześniejsze metody leczenia.Zapewniamy doświadczenie, komfort i sympatyczną atmosferę.

  www.centrumkompresjoterapii.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 8291

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Strefa Zdrowia i Relaksu Zielona Góra -masaż i rehabilitacja

W Naszej ofercie masaże, refleksoterapia, drenaż limfatyczny. Zabiegi w Zielonej Górze i okolicach. Zajmujemy się również rehabilitacją, usprawnianiem po urazach. Indywidualne procesy usprawniania.

  www.masazzielonagora.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 6690

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Masaż Katowice Saboro

Najserdeczniej zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług w salonie masaż w mieście Katowice przy ul. Dyrekcyjna 4/2. wykonujemy masaż klasyczny, relaksacyjny oraz leczniczy. Wszystkie dostępne wraz z opisem i cennikiem na naszej stronie internetowej. Polecamy również zabiegi kosmetyczne oraz kosmetologię estetyczną. Zapraszamy!

  masaz-katowice-saboro.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 11223

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Masaż Katowice Saboro

Serdecznie zapraszamy do salonu masaż Saboro Premium Massage w mieście Katowice przy ul. Dyrekcyjna 4/2. Wykonujemy wiele masaży ( masaż sportowy, klasyczny, relaksacyjny, klasyczny, hawajski lomi lomi, mięśniowo-powieziowy, gorące kamienie ) w mieście Katowice. Oraz zabiegów kosmetycznych i z kosmetologii estetycznej.

  masaz-katowice-saboro.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10993

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Masaż Katowice Saboro

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu masaż Saboro Premium Massage w mieście Katowice przy ul .Dyrekcyna 4/2 . Oferujemy wiele profesjonalnych masaży w mieście Katowice, oraz zabiegów z zakresu kosmetologii.

  masaz-katowice-saboro.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10895

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    pneumatron.pl masażer do masażu głębokiego

Firma Med&Care z siedzibą w Gdyni oferuje nowatorskie produkty medyczne o obszernym zastosowaniu. Pośród naszej oferty odnajdą Państwo produkty Pneumon, które łączą w sobie masaż refleksologiczny, drenaż limfatyczny oraz klasyczną metodę leczenia bańkami. Oferujemy także części do urządzeń, które rozszerzają ich zastosowanie jak np. bańki termiczne. Nasza ofertę adresujemy do gabinetów medycyny estetycznej, placówek zajmujących się rehabilitacją oraz fizjoterapią, a dodatkowo klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  pneumatron.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19449

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Salon masażu Kraków

Masaż może być leczniczy, sportowy, odchudzający. Może redukować cellulit i pomagać, gdy bolą plecy lub nogi. Popularny jest drenaż limfatyczny redukujący opuchliznę. Na pewno niejedna osoba o taki masaż zadba, bo to dla niej cenne wsparcie. Klientom masaż się przydaje, a jego jakość jest na pewno bezcenna. Za 500 złotych można mieć serię masaży. Nie warto brać jednego masażu. Konieczna jest seria co najmniej dziesięciu masaży, która doskonale pomoże w różnych problemach. Po przerwie do masaży można wrócić. 

  tajskimasazkrakow.pl

katalog >> Regionalne >> inne >> 18434

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14