Logo small

TAG: lodówek

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    Naprawa Lodówek Poznań

Firma istnieje na rynku wielkopolskim od ponad 30-stu lat. Zajmujemy się naprawą lodówek, zamrażarek, witryn i lad chłodniczych, lodówko-zamrażarek dostępnych na polskim rynku. Wszystkie naprawy są wykonywane na miejscu u klienta, na nasze usługi udzielamy gwarancji. Do diagnostyki oraz napraw używamy markowych narzędzi zachodnich firm. Preferujemy telefoniczny kontakt z klientem, prosimy nie pisać sms-ów. Naprawa często możliwa w ten sam dzień. Masz Problem? Nie zwlekaj zadzwoń tel. 515-101-898

  www.1987service.com

katalog >> Usługi >> serwisy >> 21023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.serwisagdpulawy.pl części zamienne do AGD Puławy

Naprawy i serwis sprzętu AGD oraz sprzedaży części zamiennych do AGD w ramach oferty to propozycja ZUH Elmar s.c. w Puławach. Firma wyspecjalizowała się w kompleksowych usługach i naprawie pralek, zmywarek, lodówek oraz kuchenek razem z wymianą części zamiennych, na które, podobnie jak na wykonywane prace, udzielana jest pełna gwarancja. Obsługujemy sprzęt większości marek występujących na polskim rynku. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi, a nowe części zamienne są najwyższej jakości. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszelkie usterki można zgłaszać także online.

  serwisagdpulawy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17134

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.byfal.pl

Zamrażarki ARO z płaską szybą, zamrażarki ARO z ukośną szybą i zamrażarki skrzyniowe ZD to wysokiej jakości urządzenia jakie oferuje firma Byfal Sp. z o.o. w Niezabyszewie. Jesteśmy wieloletnim producentem zamrażarek. Gwarantujemy bezawaryjne i ergonomiczne urządzenia i cały czas dbamy o rozwój nowych rozwiązań oraz realizację jednostkowych specjalnych zamówień. Unowocześniamy wygląd i funkcjonalność także umożliwiamy 2-letnią gwarancję oraz szybki profesjonalny serwis. Zapraszamy!

  https://byfal.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 18864

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Naprawa Lodówek i Zamrażarek Poznań

Problem zepsutej lodówki czy zamrażarki stwarza kłopot, ale nie trzeba się długo martwić. Wystarczy zadzwonić pod nr 500 013 013 i umówić się na naprawę z monterem firmy Ice-Service. Ice-Service to firma elektromechaniki chłodniczej zajmująca się w szczególności naprawą: - lodówek - zamrażarek - chłodziarek - chłodziarko-zamrażarek - schładzarek do mleka - witryn chłodniczych - komór chłodniczych - lad chłodniczych. Dojeżdżamy na terenie całego Poznania oraz okolic. Naprawiamy awarię na miejscu.

  www.ice-service.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12692

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    SKIC Naprawa lodówek samochodowych scania Warszawa

Usługi z zakresu serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych oferuje SKIC Robert Aptacy, firma z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w wykonywaniu przeglądów i napraw klimatyzacji domowej, biurowej oraz przemysłowej. Podejmujemy się napraw urządzeń oraz systemów chłodniczych - od lodówek turystycznych po agregaty chłodnicze oraz mroźnicze. W zakresie naszej działalności mieści się serwis central wentylacyjnych oraz elementów współpracujących, a ponadto systemów sterowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i wentylacji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  skic.com.pl

katalog >> Usługi >> serwisy >> 12493

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Chłodnictwo Poznań- Naprawa Lodówek

Nasza firma zajmuje się naprawą sprzętów chłodniczych domowych jak i gastronomicznych. Na rynku wielkopolskim istniejemy już od 20 lat. Może to świadczyć o profesjonalizmie naszych usług. Zawsze naszą pracą chcemy zadowolić klienta i daje nam to dużo satysfakcji. Wszystkie naprawy realizujemy na miejscu u klienta. Dodatkowo na wszystkie prace przez nas wykonywane dajemy gwarancję. Naprawiamy wszystkie typy lodówek i zamrażarek dostępne na polskim rynku. Najważniejsze dla nas jest abyście byli zadowoleni z naszej pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. W celu skontaktowania się z nami dzwoń pod numer telefonu 500-013-013.

  www.ice-service.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 10132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Serwis Chłodniczy w Poznaniu

Firma zajmująca się naprawą lodówek istnieje od ponad 20 lat. Naprawy obejmują zarówno lodówki, jak i wszelkiego rodzaju urządzenia chłodnicze, takie jak: lady chłodnicze, komory chłodnicze, regały chłodnicze. W ramach usług dokonujemy napraw na miejscu u klienta, przy zastosowaniu narzędzi najlepszych zagranicznych firm uznanych w branży chłodniczej. Obszar działania firmy to Poznań oraz jego okolice. Dzwoniąc pod numer 501-469-033 maja Państwo gwarancję rozwiązania problemu. Nasi monterzy usuną usterkę w ciągu 48 h. Każda naprawa obejmująca wymianę jakiejkolwiek części posiada gwarancję.

  www.1987serwis.pl

katalog >> Usługi >> chŁodnicwo >> 7382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Części do lodówek

Sklep internetowy North to firma, która oferuje wysyłkową sprzedaż nowych części zamiennych do sprzętu AGD, w tym pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek, ekspresów, oraz sprzętu RTV, a także pilotów, kabli, zasilaczy i ładowarek. Dzięki szczegółowym materiałom informacyjnym i instruktażowym firma North ułatwia przeprowadzenie domowych napraw sprzętu AGD, bez konieczności korzystania z pomocy fachowca.

  north.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> agd >> 5065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    KOLMET skup mosiądzu

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Kolmet, której siedziba znajduje się w Starym Sławacinku w województwie lubelskim. Od 1992 roku prowadzimy skup metali żelaznych oraz nieżelaznych. Oferujemy skup miedzi, mosiądzu, brązu, stali stopowych, cynku, aluminium czy też ołowiu. Przyjmujemy także nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek jak i inne. Skupujemy złom w każdej ilości i oferujemy korzystne ceny oraz profesjonalną obsługę. Żeby dowiedzie się więcej o ofercie lub skontaktowa z nami, wystarczy zajrze na naszą stronę internetową.

  kolmet-bialapodlaska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16326

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Katowiceagd.pl

Działamy na rynku od 15 lat. Od 1996 roku jesteśmy autoryzowanym serwisem i sprzedawcą części Daewoo Electronics. Skutecznie naprawiamy sprzęt wszystkich marek. Naprawa pralek, lodówek oraz telewizorów jest naszą specjalnością. Działamy na terenie Katowic, Częstochowy, Raciborza oraz Krakowa. Jesteśmy w stanie przywrócić drugie życie Państwa sprzętom AGD i RTV.

  katowiceagd.pl/

katalog >> Usługi >> serwisy >> 15493

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12