Logo small

TAG: małżeństw

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24
1.    Przystań Tu - psychoterapia Warszawa Centrum

Ośrodek Przystań Tu oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Przyjmujemy w Centrum Warszawy oraz online. Pomagamy osobom doświadczającym trudności i kryzysów w codziennym życiu, zmagającym się z depresją, smutkiem, lękiem, problemami z odżywianiem, niską samooceną, DDA, czy problemami w relacjach. Pomagamy w leczeniu zaburzeń osobowości. Nasi terapeuci to profesjonaliści pracujący w nurcie integracyjnym. Naszą pomoc kierujemy do osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r.ż. Prowadzimy także terapię par i małżeństw.

  www.przystantu.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 23075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Toksyczny związek - naprawaskrzydel.pl

Nasze życie pisze bardzo różne scenariusze. Jeżeli wydarzyło się w waszym życiu coś złego i zagrożony jest wasz związek lub rodzina, a szukacie sposobu na rozwiązanie tej sytuacji to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową. Znajdziecie u nas bardzo wiele przydatnych informacji z takich tematów jak kryzys w małżeństwie, Jak poradzić sobie z rozstaniem i wiele więcej.

  naprawaskrzydel.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 21992

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    IMW Osiedle przy lesie Warszawa Wawer

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę deweloperską IMW z Warszawy. W 2014 roku zapoczątkowaliśmy II etap budowy nowej inwestycji, jaką jest Osiedle Przy Lesie mieszczące się w warszawskiej dzielnicy Wawer. Oferujemy mieszkania o powierzchni od 32 do 115m2 z miejscem garażowym. W okolicy znajduje się żłobek, przedszkola i szkoły, punkty handlowo-usługowe oraz tereny zielone jak Las Rembertowski, Rezerwat Jana III oraz teren rekreacyjny „Syrenka”. Znakomitą komunikację z centrum miasta zapewnia pętla autobusowa, stacja WKD i SKM oraz Trasa Siekierowska i Łazienkowska. Zaciekawionych zapraszamy na stronę internetową, na jakiej dostępne są dodatkowe informacje.

  osiedleprzylesie.eu

katalog >> Budownictwo >> deweloperzy >> 10037

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    ZACISZE Terapia par Kraków

Seksuologia i psychologia nie mają przed nami tajemnic. Wysoce kompetentny zespół naszego instytutu prowadzi terapie (indywidualne, grupowe i inne) oraz badania, szkolenia i ekspertyzy. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie informacje dotyczące pracy Instytutu Seksuologii i Psychologii „Zacisze” z Krakowa. Zapraszamy też do zapoznania się z naszą misją i do kontaktu z nami. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy znajdziecie Państwo na stronie.

  instytut-zacisze.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 9788

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Adwokat Warszawa

Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - Warszawa. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Adwokaci kościelni umawiają się na spotkania w większych miastach kraju.

  http://www.kanonista.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 64

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    KANCELARIA-Rozwód Kościelny

Świadczę usługi dla klientów indywidualnych zarówno polskich jak i zagranicznych. Poza reprezentacją klientów przed sądami kościelnymi oferuję również inne usługi prawnicze związane z rozwodem, w postaci bieżącej obsługi prawnej, udzielania porad prawnych, przygotowywania opinii prawnych, projektów pozwów rozwodowych, przygotowywania dokumentów prawnych w zakresie prawa rodzinnego, doradztwo i reprezentowania w sprawach cywilnych, prowadzimy doradztwo prawne i ogólne konsultacje.

  www.kancelariaprawna-kornat.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> agencje modelek >> 15

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz

Jeżeli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy lub też zamieszkujesz w okolicach tego miasta i zaczynasz odczuwać dolegliwości zdrowotne z którymi nie potrafisz sobie sam poradzić a których przyczyn należy szukać w psychice, to skorzystaj z pomocy psychoterapeuty mgr Beaty Gołębiowskiej. Pani ta ma swój gabinet psychologiczny w powyższej miejscowości przy ulicy Żniwnej 8. Osoba ta jest doskonałym specjalistą dzięki wszechstronnej edukacji, gdyż jest absolwentem zarówno Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej jak i Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie. Będziesz miał sposobność skorzystania w tym miejscu ze wsparcia przy zastosowaniu terapii behawioralno - poznawczej, podczas której dowiesz jak możesz przy zmianie sposobu myślenia rozwiązać swój problem. Oferta odejmuje też terapię psychoanalityczną oraz Gestalt. Oprócz możliwości skorzystania z leczenia indywidualnego, gabinet psychologiczny w Bydgoszczy w swojej propozycji ma również terapię skierowaną do par, małżeństw oraz rodzin. Więcej szczegółowych informacji jest dostępnych na stronie internetowej. Beata Gołębiowska - Psychoterapeuta, Psycholog Bydgoszcz ul. Żniwna 8, 85-355 Bydgoszcz woj. kujawsko-pomorskie Tel: 600 827 787

  www.beata-golebiowska.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 22802

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Zapraszam do zapoznania się z ofertą moich usług dotyczących psychologii klinicznej i psychologii zdrowia. Dysponuje bardzo dużym doświadczeniem jako psycholog i jestem w stanie pomóc w przypadku różnych problemów. Doświadczenie, które zdobyłam zbierałam podczas pracy zarówno z pacjentami indywidualnymi jak i podczas pracy w szpitalach w Łodzi. Zapewniam między innymi pomoc w zakresie terapii małżeńskiej, stresów pourazowych, utraty bliskiej osoby, depresji i wielu innych kłopotów, które mogą dręczyć każdego z nas. Mogę pochwalić się doświadczeniem, umiejętnościami oraz odpowiednim podejściem do każdego pacjenta. Aktualnie na rynku działam jako psycholog online, ale oferuję też psychoterapię na miejscu w moim gabinecie. Zapewniam, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z mojej oferty, będzie mógł rozwiązać wszystkie dręczące go problemy dotyczące psychologii. Swoją pomoc zapewniam zarówno osobom indywidualnym jak i małżeństwom czy też parom. Serdecznie zapraszam każdego po oferowaną przeze mnie pomoc. Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek ul. Narutowicza 90 lok. 6 90-139 Łódź Tel: 604 886 066

  www.ad-intra.lodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22047

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.bg-development.pl

Inwestycja Osiedle Głosków firmy BG Development to wspaniała oferta dla rodzin z małymi dziećmi, młodych małżeństw oraz wszystkich którzy cenią sobie sąsiedztwo natury w niedalekiej odległości od dużego miasta. Osiedle tworzy kompleks solidnie skonstruowanych domków jednorodzinnych. Każdy z budynków jest wykonany przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych. BG Development współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami. Wszystkie budynki posiadają żelbetonowe ławy fundamentowe, a nawet niezbędne izolacje przeciwwilgociowe. Szczegóły dotyczące oferty odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  www.bg-development.pl

katalog >> Nieruchomości >> deweloperzy >> 20822

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    psychoterapia Warszawa - capra.edu.pl

Ośrodek Psychoterapii Capra to zespół doświadczonych psychologów i psychoterapeutów. Oferta ośrodka skierowana jest do szerokiego grona odbiorców i dostosowana tak, aby pomoc odnalazły tu zarówno osoby indywidualne, jak i małżeństwa oraz pary czy całe rodziny. Specjaliści z Ośrodka Capra mają wiedzę i umiejętności, które pozwalają dotrzeć z pomocą do każdego pacjenta. Wśród prowadzonych przez ośrodek zajęć można wyróżnić między innymi leczenie uzależnień, psychologię dziecięcą, a także usługi mediatora. Dla wielu osób wsparciem mogą okazać się prowadzone grupy rozwojowe oraz warsztaty.

  capra.edu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 19368

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24