Logo small

TAG: masaz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20
1.    masaż Kraków

Stworzyliśmy spokojne i refleksyjne miejsce w centrum Krakowa szczególnie dla ludzi zagonionych i zapędzonych. Wyspecjalizowaliśmy się masażach leczniczych. Fachowa postawa, wieloletnia praktyka i usługi na najwyższym poziomie pozwolą zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wizyty w naszym gabinecie. Oferujemy masaże lecznicze, klasyczne, sportowe oraz relaksacyjne. Nasz gabinet upodobały sobie osoby z pierwszych stron gazet: aktorzy, sportowcy, gwiazdy i celebryci.

  masaz-leczniczy.info

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.mwclinic.pl

Szukasz sposobów na efektywną poprawę wyglądu? Chcesz pozbyć się zmarszczek, wymodelować twarz, a może usunąć zbędne owłosienie? Zapraszamy do SPECJALISTYCZNEGO GABINETU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ I TRYCHOLOGII STOSOWANEJ - MW CLINIC w Skierniewicach, gdzie swoje problemy skonsultujecie z kosmetologiami i trychologami, jeśli akurat dotyczą wypadania Waszych włosów. Oferujemy zabiegi z segmentu profilaktyki zdrowia i pielęgnacji urody. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi najwyższej jakości zgodnie ze standardami europejskimi. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy naszą ofertę i możliwości!

  www.mwclinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinety kosmetyczne >> 16168

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Strefa Zdrowia i Relaksu Zielona Góra -masaż i rehabilitacja

W Naszej ofercie masaże, refleksoterapia, drenaż limfatyczny. Zabiegi w Zielonej Górze i okolicach. Zajmujemy się również rehabilitacją, usprawnianiem po urazach. Indywidualne procesy usprawniania.

  www.masazzielonagora.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 6690

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wanny Belisimmo

Belisimmo jest firmą wyspecjalizowaną w systemach hydromasażu wodnego i wodno-powietrznego. W ofercie posiada asortyment wanien w różnych kształtach, wymiarach i wariantach wyposażenia, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wanny z hydromasażem marki Belisimmo pozwalają na głęboki relaks, regenerację mięśni po treningu, a także wspierają walkę z wieloma schorzeniami. Firma poleca także balie ogrodowe z hydromasażem. Produkty marki Belisimmo cieszą się dobrą opinią na rynku, są cenione za swoje walory techniczne i estetyczne.

  www.wanny-z-hydromasazem.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18496

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Salon masażu Kraków

Masaż może być leczniczy, sportowy, odchudzający. Może redukować cellulit i pomagać, gdy bolą plecy lub nogi. Popularny jest drenaż limfatyczny redukujący opuchliznę. Na pewno niejedna osoba o taki masaż zadba, bo to dla niej cenne wsparcie. Klientom masaż się przydaje, a jego jakość jest na pewno bezcenna. Za 500 złotych można mieć serię masaży. Nie warto brać jednego masażu. Konieczna jest seria co najmniej dziesięciu masaży, która doskonale pomoże w różnych problemach. Po przerwie do masaży można wrócić. 

  tajskimasazkrakow.pl

katalog >> Regionalne >> inne >> 18434

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Małgorzata Małecka-Fabiś

Są różne techniki masażu. Wykonujemy masaż klasyczny, izometryczny, limfatyczny, twarzy, punktowy, sportowy, relaksacyjny oraz terapię terapię powięzi. Każdy masaż wykazuje korzystny wpływ na zdrowie psychosomatyczne. Ponad to masaż poprawia ukrwienie tkanek, przepływ chłonki oraz metabolizm komórkowy. Jeśli przytłaczają Cię trudy dnia codziennego to masaż jest doskonałą metodą na przezwyciężenie stresu. Niezgodnie ze sztuką wykonany masaż może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu dlatego warto zapisać się do kompetentnego specjalistę. Specjaliści świadczący usługi w naszym centrum medycznym posiadają skończony wydział fizjoterapii, liczne kursy oraz szkołę masażu. Masaż w naszym centrum medycznym jest wysokiej jakości za przystępną cenę.

  masazlodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Masaż kręgosłupa Warszawa

Choroby kręgosłupa są jedną z najczęstszych przyczyn wizyty u terapeuty lub innego specjalisty. Choroby kręgosłupa zwykle powodują dolegliwości, które ograniczają normalną aktywność ruchową. Terapie kręgosłupa należy podjąć jak najszybciej . Ból kręgosłupa to zespół objawów klinicznych związanych z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności pleców, w wyniku zaburzeń neurologicznych a więc kręgów. Bólem krzyża nazywa się ból dolnego odcinka kręgosłupa, tzw. odcinka lędźwiowo-krzyżowego.Dyplomowany masażysta oferuje profesjonalne masaże z dojazdem do domu pacjenta na terenie Warszawy. Zapraszam na swoją stronę www.vitamasaz.pl

  http:/www.vitamasaz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 15544

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Masaże lecznicze w Poznaniu A. Brzezińska

W ofercie fizjoterapeuty Agnieszki Brzezińskiej znajdują się masaże lecznicze, masaże relaksacyjne, różne terapie manualne czy też masaże głębokie. Usługi obejmują masaże z dojazdem do domu klienta lub do firmy. Pierwszy masaż jest poprzedzony dokładnym wywiadem, na podstawie którego ustala się najlepszą formę masażu i terapii. Zapraszamy do nawiązania kontaktu.

  masazeiterapiemanualne.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 15083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Rehabilitacja Beata Drozdek

Fizjoterapeuta Beata Drozdek prowadzi działalność fizjoterapeutyczną na obszarze miasta Legnicy i okolic. Zakres usług to zabiegi fizykalne, oklejanie taśmami kinesio, ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże lecznicze. Rehabilitantka posiada przenośne urządzenia fizykalne przystosowane do przeprowadzania zabiegów w warunkach domowych. Darmowy dojazd w granicach miasta.

  www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 12935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    FIZJO- MASAŻ Masaż klasyczny warszawa Ursynów

Gabinet fizjoterapii Fizjo-Masaż znajduje się w Warszawie i jest prowadzony przez Pawła Kamińskiego, wykwalifikowanego magistra fizjoterapii. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem bólów kręgosłupa oraz oferujemy szeroki wybór masaży: leczniczego, prenatalnego, klasycznego, Bańką Chińską jak również drenażu limfatycznego. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, miłą atmosferę a także konkurencyjne ceny. U nas można także nabyć imienny bon podarunkowy na serię bądź pojedynczy masaż. Zapraszamy do naszego nowoczesnego gabinetu a także do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

  fizjomasaz.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> masaż >> 12340

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20