Logo small

TAG: maszyn

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 727
1.    Części do dojarek - HBT Roltrac

Sklep HBT oferuje szeroki wybór części i akcesoriów do maszyn rolniczych. Wśród nich są między innymi części do maszyn sadowniczych (np. sekatorów elektrycznych, kombajnów ogrodniczych, otrząsarek czy wiązarek). W asortymencie sklepu znajdziemy też agregaty prądotwórcze, nawigacje rolnicze (w tym nawigacje przeznaczone do sadów i winnic), a także części do opryskiwaczy.

  hbt.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny rolnicze >> 22903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Import z Chin pośrednik - fullbax-maszyny.pl

Posiadanie biura w chińskim mieście Guangzhou (w Europie znanego też pod nazwą Kanton) to jeden z atutów firmy Fullbax, importera z Chin specjalizującego się w pośredniczeniu w imporcie maszyn przemysłowych na zlecenie polskich przedsiębiorstw. Posiadanie przedstawicielstwa w Chinach wiąże się także z możliwością porozumiewania się z Chińczykami w ich rodzimym języku, co znacznie ułatwia kontakty handlowe. M.in. dzięki temu Fullbax może sprowadzać nawet wysokospecjalistyczne maszyny z Chin, produkowane na zlecenie polskich przedsiębiorstw.

  fullbax-maszyny.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 22764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Spomasz-gastro.pl

Spomasz Nakło do lat specjalizuje się w produkcji wyposażenia gastronomicznego. Firma oferuje elektryczne urządzenia, dzięki którym praca w kuchni restauracyjnej czy hotelowej jest szybsza i wymaga mniejszych nakładów pracy. Wśród sprzętów Spomasz Nakło można wymienić np. maszynę do obierania cebuli ze specjalnie opracowanymi elementami ściernymi oraz różne modele obieraczek do ziemniaków.    

  spomasz-gastro.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> automatyka przemysłowa >> 22712

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, przez wytwarzanie, transport, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej rozpiętości urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie wymyślania, skonstruowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i kompletnie dopasowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji. Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową. Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack. Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne szkody z tego tytułu.

  sacmi.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 22635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    maszyny do obróbki cnc śląsk - lf-y.com

Firma LF z miejscowości Bieruń zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn oraz urządzeń na zamówienie. Specjalizujemy się też w realizacji maszyn CNC, maszyn i stanowisk dla przemysłu czy przyrządów do maszyn. Realizujemy poza tym zlecenia z zakresu automatyki przemysłowej obejmującej uruchomienia, programy PLC i HMI. Ofertę adresujemy do wielu gałęzi przemysłu, zapewniając indywidualne rozwiązania zgodnie z potrzebami firm. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą i do kontaktu.

  https://www.lf-y.com/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 22436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Odkurzacze przemysłowe - fair-play-plus.eu

Maszyny czyszczące, profesjonalna chemia i środki do dezynfekcji oraz szeroki wybór odkurzaczy na sucho, mokro, a także budowlanych. Dystrybucją tego wszystkiego zajmuje się, już od ponad 20 lat firma Fair Play Plus. Przedsiębiorca ma swoją siedzibę w Markach, koło Warszawy. Zapewnia swoim klientom dostęp do profesjonalnego doradcy i produkty najwyższej jakości.

  fair-play-plus.eu

katalog >> Usługi >> urządzenia biurowe >> 22360

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    agromarket.pl

Szeroki wybór maszyn rolniczych proponuje firma Agromarket Jaryszki k. Poznania - dealer ciągników i kombajnów DEUTZ-FAHR. W sprzedaży Posiadamy dodatkowo wysokiej jakości traktory, kombajny zbożowe, ładowarki teleskopowe i wiele innych urządzeń. Dodatkowo prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż części zamiennych, markowego ogumienia i akcesoriów. Równolegle zapewniamy profesjonalny serwis i kompleksową pomoc gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy pełną ofertę.

  www.agromarket.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 22264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Lokalizator GPS kierowców - emtrack.eu

Platforma telematyczna EMTRACK do lokalizacji maszyn budowlanych jest niezwykle prosta w obsłudze. Możesz prowadzić monitoring GPS swojej koparki i innych maszyn budowlanych za pomocą przejrzystej aplikacji dostępnej dla systemu Android oraz iOS, obsługują ją także strony internetowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj, już teraz wejdź na emtrack.eu i poznaj szczegóły.

  emtrack.eu/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Odkurzacze biurowe - klido-czystosc.pl

W naszym sklepie dopasujecie Państwo maszyny czyszczące oraz środki do usuwania zabrudzeń z okien, czy sprawdzające się w lokalach gastronomicznych, do dezynfekcji przestrzeni i pielęgnacji dywanów, wykładzin. Mamy doskonałe odkurzacze biurowe, hotelowe, szorowarki i froterki. Dodatkowo świadczymy usługi utrzymania czystości w różnorodnych obiektach na bardzo wysokim poziomie.

  klido-czystosc.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 21826

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Części Volvo - glimat.com

Glimat jest sklepem internetowym, gdzie znajdziesz części zamiennie do maszyn budowlanych takich marek jak Caterpillar, Komatsu, Volvo, Hitachi. Glimat posiada w swojej ofercie ponad 400 000 części. Warto zdecydować się na złożenie zamówienia w sklepie Glimat. Firma oferuje również usługi serwisowe, dzięki którym Twoja maszyna budowlana zostanie szybko i skutecznie naprawiona.

  glimat.com

katalog >> Motoryzacja >> części samochodowe >> 21602

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 727