Logo small

TAG: maszynowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37
1.    BUDMIX

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Budmix, trudniącej się wykonywaniem tynków maszynowych wewnętrznych i zewnętrznych. Budmix ma swoją siedzibę w Częstochowie. Świadczy swoje usługi w branży już od 2006 roku, a jego pracownicy, dzięki posiadanemu doświadczeniu, zręcznie i rzetelnie realizują wszelkiepowierzone im zlecenia. Firma cieszy się zaufaniem setek klientów, ponieważ tynki jej autorstwa charakteryzują się wytrzymałością i wysoką estetyką. Więcej dokładnychinformacji dotyczących propozycji przedsiębiorstwa odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.tynkimaszynoweslask.com

katalog >> Usługi >> inne >> 10147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.kipp.pl Systemy mocujące

Elementy manipulacyjne i standardowe elementy maszyn, a ponadto systemy mocujące to zakres ofert, jaką w ramach niemieckiego zakładu HEINRICH KIPP WERK realizuje KIPP POLSKA Sp. z o.o. we Wrocławiu. Asortyment naszych produktów obejmuje ponad 25 000 pozycji. Zajmujemy się konstruowaniem produktów całkowicie we własnym zakresie i wielokrotnie testujemy w dziale kontroli jakości. Cechuje je niezawodność, trwałość i dostępność. Dajemy Państwu 100% gwarancji jakości. Zapraszamy do zaznajomienia się z katalogiem i do współpracy!

  www.kipp.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15871

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.clean4usc.pl czyszczenie i zabezpieczanie posadzek

Posiadająca swoją siedzibę w miejscowości Czernica, w powiecie wrocławskim, na terenie województwa dolnośląskiego firma Clean 4U zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Pracownicy naszej firmy to osoby odpowiedzialne i stosownie przeszkolone. Zajmujemy się świadczeniem usług porządkowych. Ponadto specjalizujemy się również w obsłudze terenów zielonych. Oferujemy koszenie terenów zielonych, grabienie liści, odśnieżanie ręczne oraz mechaniczne. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z pełnym zakresem oferowanych przez firmę usług zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  clean4usc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15253

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Firma Tynk tynki maszynowe gipsowe łódź

Firma Tynk wykonuje swoją działalność na terenie województwa łódzkiego. Jej specjalność to wykonywanie tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponuje usługi najwyższej jakości. Kompetentnie wyszkoleni i doświadczeni pracownicy przedsiębiorstwa Tynk każdą zleconą pracę wykonają rzetelnie oraz w terminie. Tynk maszynowy nakładany jest specjalistycznymi agregatami. Gwarantowana jest jego właściwa przyczepność do podłoża i ładne wykończenie. Tynkowanie maszynowe gwarantuje bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Jest dużo efektywniejszą metodą niż tynkowanie ręczne. Dokładna oferta firmy jest dostępna na stronie internetowej.

  firma-tynk.com

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 5605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    BTB wylewki betonowe Radzymin

W Radzyminie znajduje się wytwórnia BTB, która specjalizuje się w branży betoniarskiej. Jej specjalizacją są anhydrytowe i cementowe wylewki posadzek podłogowych. Są to wysokiej jakości mieszanki, wypracowane we współpracy z niemieckimi ekspertami. Dzięki ich własnościom samorozlewnym oraz samopoziomującym, zaoszczędzą one nie tylko drogocennego czasu w trakcie budowy, ale także wielu kosztów. Nie wymagają one bowiem zbrojenia. Używa je się przeważnie w budownictwie mieszkaniowym i usługowym. Przedsiębiorstwo zapewnia ponadto dostawę wylewek na miejsce budowy. Na stronie internetowej opublikowanych jest więcej informacji o wykonywanych przez firmę produktach.

  wylewkapodlogowa.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 11463

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Prezenty dla aktywnych - sklep.escapador.pl

Sklep.escapador.pl oferuje prezenty pełne adrenaliny dla ludzi szukających mocnych wrażeń. Wśród propozycji znajdują się lot paralotnią, skok ze spadochronem, lot szybowcem, lot balonem, strzelanie z broni maszynowej, strzelanie bojowe, strzelanie policyjne, off road, jazda quadem, jazda bolidem KTM, jazda ferrari, jazda gokartem, dream jump, pakiety prezentowe i wiele innych. Zorganizuj prezent w 5 minut! Zafunduj rodzinie i znajomym nietuzinkowy, ekstremalny prezent! Nie czekaj i zamów już teraz voucher na wybrany prezent w atrakcyjnej cenie.

  sklep.escapador.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> prezenty i upominki >> 4540

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    TnijTaniej - sklep online

Internetowy sklep z narzędziami - cięcie drewna i cięcie metalu. W ofercie piły tarczowe, do traków taśmowych, stolarskie, noże heblarskie i strugarskie, piły taśmowe, brzeszczoty maszynowe oraz brzeszczoty ręczne - wysoka jakość obróbki. Wyposażenie stanowisk pracy dla profesjonalistów. Noże strugarskie, piły bimetaliczne i piły trakowe. Tnijtanio - Sklep zaprasza po piły.

  www.tnijtaniej.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 1809

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37