Logo small

TAG: maszynowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 45
1.    Tynki maszynowe Warszwa - MTM Tynki

Firma MTM Tynki z Warszawy to przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej od kilkunastu lat. Przez ten okres działalności oferta firmy zmieniała się w zależności od potrzeb klienta oraz oczekiwań rynku. Obecnie specjalnością firmy MTM z Warszawy są tynki maszynowe wykonywane przy użyciu specjalistycznych agregatów, które obsługiwane przez fachowców pozwalają wykonać nawet 150 metrów kwadratowych tynków dziennie. W ofercie firmy budowlanej z Warszawy znajdują się zarówno najpopularniejsze tynki gipsowe, jak i tynki cementowo-wapienne i tradycyjne, które realizowane są na obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej i handlowych na terenie całego województwa Mazowieckiego.

  www.mtm-tynki.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 18338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    układanie styropapy na dachu łódź - tynkpol.pl

Termomodernizacja budynków i dachów, wykonawstwo tynków i posadzek, wykończenie wnętrz to zakres działalności firmy TYNKPOL w miejscowości Tążewy. Oferujemy usługi budowlane dla firm i osób prywatnych w szerokim zakresie, jak również dostęp do najnowszych technologii, szkoleń, badań i opinii fachowców. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, sprawdzony sprzęt i materiały najwyższej klasy to nasze atuty, a tym samym gwarancja sprawdzonej jakości i zaufania. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.tynkpol.pl/

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 22487

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Tynki wewnętrzne - elbud-serwis.pl

Szukasz firmy, która zajmie się tynkowaniem w Twoim domu lub biurze? El-Bud Serwis oferuje Ci znacznie więcej! Wszechstronność naszych usług sprawia, że oprócz tynkowania i pozostałych prac budowlanych, otrzymasz również kompleksowe wsparcie elektryczne oraz usługi projektowania wnętrz. Oznacza to, że możesz od podstaw stworzyć przestrzeń w domu lub biurze, która spełni Twoje oczekiwania.

  elbud-serwis.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    wylewki-mix-bet.pl

Posadzki cementowe w dobrej cenie poleca F.H.U. MIX-BET w miejscowości Stryszów! Specjalizujemy się w wylewkach maszynowych i anhydrytowych, jakie realizujemy na terenie Małopolski i Śląska. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań, a przed rozpoczęciem projektu zawsze robimy istotne pomiary. Sprawdzony sprzęt i certyfikowane materiały, a przede wszystkim wieloletnie praktyka decydują o tym, że nasze posadzki spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Wylewki wykonujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    wylewki-mix-bet.pl

Posadzki cementowe w dobrej cenie poleca F.H.U. MIX-BET w miejscowości Stryszów! Specjalizujemy się w wylewkach maszynowych i anhydrytowych, jakie realizujemy na terenie Małopolski i Śląska. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań, a przed rozpoczęciem projektu zawsze wykonujemy szczegółowe pomiary. Sprawdzony sprzęt i certyfikowane materiały, a przede wszystkim wieloletnie praktyka decydują o tym, że nasze posadzki spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Wylewki wykonujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21040

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    wylewki-mix-bet.pl

Wylewki cementowe, styrobetonowe, jastrychowe i anhydrytowe oferuje firma MIX-BET w miejscowości Stryszów. Dysponujemy profesjonalne zaplecze sprzętowe i technologiczne, oferując doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań. Przed zleceniem wykonujemy dokładne pomiary. Posadzki realizujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych - terminowo i solidnie, a także w dobrej cenie. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i w razie pytań do kontaktu.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    tynkikoscian.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Bud-Dom. Nasza siedziba mieści się w Łękach Wielkich, a działamy na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Zajmujemy się tynkowaniem zewnętrznym i wewnętrznym, malowaniem, budową obiektów i ich wykończeniem, remontowaniem obiektów różnego rodzaju oraz modernizacją i wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, grzewczych oraz wentylacyjnych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, terminową realizację i korzystne warunki współpracy. Więcej wiadomości na temat działalności i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie.

  https://www.tynkikoscian.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 20028

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    rob-bud.info.pl

Maszynowy natrysk gładzi gipsowych / polimerowych oraz wszechstronne ocieplanie elewacji budynków wykonuje ROB-BUD Usługi Ogólnobudowlane-Handel Majewski Robert w Pszowie. Nasza oferta obejmuje także wylewki wysokiej jakości, które zapewnia najnowszy agregat do posadzek wyprodukowany w Polsce. Oferujemy też kompleksowe ocieplanie elewacji budynków i tynkowanie. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami całej oferty na naszej stronie.

  rob-bud.info.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 19201

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.posadzkipomorskie.com.pl

W Jeleniu w województwie pomorskim swoją siedzibę ma firma Raf-Bud. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym duży zakres usług związanych z branżą budowlaną i pokrewnymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie posadzek betonowych, remonty i wyburzenia, prace wykończeniowe a także transport materiałów sypkich, niwelacja terenów a co więcej sprzedaż domów jednorodzinnych. Zapewniamy terminowość, rzetelność i korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.posadzkipomorskie.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 45