Logo small

TAG: maszyny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 262
1.    Import z Chin pośrednik - fullbax-maszyny.pl

Posiadanie biura w chińskim mieście Guangzhou (w Europie znanego też pod nazwą Kanton) to jeden z atutów firmy Fullbax, importera z Chin specjalizującego się w pośredniczeniu w imporcie maszyn przemysłowych na zlecenie polskich przedsiębiorstw. Posiadanie przedstawicielstwa w Chinach wiąże się także z możliwością porozumiewania się z Chińczykami w ich rodzimym języku, co znacznie ułatwia kontakty handlowe. M.in. dzięki temu Fullbax może sprowadzać nawet wysokospecjalistyczne maszyny z Chin, produkowane na zlecenie polskich przedsiębiorstw.

  fullbax-maszyny.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradca biznesowy >> 22764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate powstała w następstwie zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona całkowitą realizację linii pakujących, które stosowane są w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, przez wytwarzanie, transport, aż po fachowo działającą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy systemy automatycznego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostęp do całej rozpiętości urządzeń profesjonalnych oferowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie wymyślania, skonstruowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i kompletnie dopasowanych do specyficznych potrzeb występujących aplikacji. Następną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony towar zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako gotowy może dotrzeć na półkę sklepową. Współdziałając z takimi firmami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack. Grupa kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i fachowy serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować potencjalne szkody z tego tytułu.

  sacmi.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 22635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    maszyny do obróbki cnc śląsk - lf-y.com

Firma LF z miejscowości Bieruń zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn oraz urządzeń na zamówienie. Specjalizujemy się też w realizacji maszyn CNC, maszyn i stanowisk dla przemysłu czy przyrządów do maszyn. Realizujemy poza tym zlecenia z zakresu automatyki przemysłowej obejmującej uruchomienia, programy PLC i HMI. Ofertę adresujemy do wielu gałęzi przemysłu, zapewniając indywidualne rozwiązania zgodnie z potrzebami firm. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą i do kontaktu.

  https://www.lf-y.com/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 22436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Odkurzacze przemysłowe - fair-play-plus.eu

Maszyny czyszczące, profesjonalna chemia i środki do dezynfekcji oraz szeroki wybór odkurzaczy na sucho, mokro, a także budowlanych. Dystrybucją tego wszystkiego zajmuje się, już od ponad 20 lat firma Fair Play Plus. Przedsiębiorca ma swoją siedzibę w Markach, koło Warszawy. Zapewnia swoim klientom dostęp do profesjonalnego doradcy i produkty najwyższej jakości.

  fair-play-plus.eu

katalog >> Usługi >> urządzenia biurowe >> 22360

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Odkurzacze biurowe - klido-czystosc.pl

W naszym sklepie dopasujecie Państwo maszyny czyszczące oraz środki do usuwania zabrudzeń z okien, czy sprawdzające się w lokalach gastronomicznych, do dezynfekcji przestrzeni i pielęgnacji dywanów, wykładzin. Mamy doskonałe odkurzacze biurowe, hotelowe, szorowarki i froterki. Dodatkowo świadczymy usługi utrzymania czystości w różnorodnych obiektach na bardzo wysokim poziomie.

  klido-czystosc.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 21826

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Labortech.pl - Maszyna wytrzymałościowa

LaborTech to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń pomiarowych. Bogata oferta maszyn testujących umożliwia nam dotarcie wszystkich dziedzin badań i rozwoju. Nasze maszyny wytrzymałościowe i urządzenia pomiarowe wykorzystywane są w wielu branżach, takich jak inżynieria, budownictwo, lotnictwo, motoryzacja czy przemysł tworzyw sztucznych.

  labortech.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 21119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.robotigo.pl

Automatyzacja procesów produkcyjnych to oferta firmy Robotigo.pl z miejscowości Nowe Grocholice. Zajmujemy się projektowaniem urządzeń do automatyzacji procesów produkcyjnych dla branży przemysłowej, poligraficznej czy motoryzacyjnej i wielu innych. Specjalizujemy się w projektach dedykowanych i dobranych do konkretnego procesu. Oferujemy też druk 3D. W ramach usług programujemy oraz serwisujemy maszyny. Wyróżnia nas elastyczność, indywidualne podejście do każdego zagadnienia, kreatywność oraz najwyższa jakość. Zapraszamy do kontaktu.

  www.robotigo.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> automatyka przemysłowa >> 21102

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    maszyny-polskie.pl

Lasery Fiber, lasery światłowodowe, wycinarki plazmowe, wycinarki plazmowo-tlenowe, wycinarki tlenowe to tylko niektóre produkty, jakie w swojej ofercie posiada firma MASZYNY-POLSKIE.PL sp. z o.o. w Toruniu. Oferujemy czołowych producentów chińskich i polskich zajmujących się techniką wycinania laserowego, ale także technologiami cięcie plazmą, cięcie tlenem oraz cięcia wodą. Gwarantujemy doświadczoną obsługę i całkowite doradztwo przy wyborze produktów. Zapraszamy do kontaktu.

  www.maszyny-polskie.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    kf-domena.com.pl

KF Domena z Katowic to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją maszyn a także projektowaniem i budową linii produkcyjnej. Można tutaj kupić pochodzące z własnej linii lub importowane maszyny takie jak obrabiarki numeryczne czy konwencjonalne, rozwiązania zadaniowe, robotykę przemysłową a także rozwiązania z zakresy automatyzacji produkcji i technologii informatycznej. Gwarantujemy doradztwo techniczne, fachową współpracę i atrakcyjne ceny produktów i usług. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.kf-domena.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 20856

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    hmsagro.pl

Maszyny rolnicze do wykorzystywania w gospodarstwach rolnych o różnych profilach uprawy to oferta firmy HMS Polska Ata Technik Bartosz Gramowski z Budzynia. W sprzedaży mamy również wysokiej klasy maszyny rolnicze HMS, siewniki HMS oraz rozsiewacze nawozu HMS. Nasze maszyny odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia i awarie, są skuteczne i trwałe, nieskomplikowane oraz odznaczają się wysoką estetyką. Wszystkie modele przedstawiamy na naszej stronie, na którą zapraszamy

  https://hmsagro.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 20821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 262