Logo small

TAG: metali

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 105
1.    viacom.ceti.pl metalizacja obwodów

VIACOM to profesjonalna firma, która od 1999 roku zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Jej siedziba mieści się w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości. Są to obwody drukowane jednostronne, dwustronne oraz wielowarstwowe spełniające wszystkie wymogi. Firma zapewnia również konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo projektowo-techniczne a oprócz tego szeroką gamę produktów w wielu wariantach. Więcej szczegółów na temat oferty oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  viacom.ceti.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Obróbka metali

Obróbka cnc to główne zadanie naszej firmy. Specjalizujemy się we frezowaniu i toczeniu metali, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Dla naszych klientów wykonujemy zarówno produkcję seryjne jak i pojedyncze detale. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  www.wrochmet.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 18612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.obrobkametalituraj.pl

Przedsiębiorstwo PPHU Józef Turaj zlokalizowana w Przytakowicach jest dynamicznie funkcjonującym przedsiębiorstwem z obszaru obróbki plastycznej metali oraz lakierowania proszkowego. Wykwalifikowany personel, znakomita znajomość rynku i specyfiki branży, a również dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, powodują, że dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przychylni na wszelakie propozycje współpracy z zakresu napraw maszyn i poszczególnych elementów. Realizujemy stanowiska robocze, wózki transportowe i montażowe, podajniki, regały czy szafy. Po więcej informacji o ofercie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  obrobkametalituraj.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 16544

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.producentwyrobowmetalowych.pl

Eksportem towarów na rynek europejski od 1997 r. zajmuje się producent wyrobów metalowych firma DOMI w Częstochowie. Działamy w branży obróbki metali i specjalizujemy się w realizacjach zleceń jednostkowych, małoseryjnych i masowych w zakresie całościowej obróbki metali, metali kolorowych i ich stopów. Nasza oferta obejmuje elementy ze stali zwykłej cynkowanej, stali malowanej farbą podkładową na kolor czerwony lub szary, elementy konstrukcyjne do wózków, bram oraz okuć do drzwi i okien. Prowadzimy też sprzedaż napędów do bram. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług zapraszamy do kontaktu!

  producentwyrobowmetalowych.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 16535

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    HYDROMOR roboty podwodne

W ofercie firmy Hydromor z Gdyni znajdą Państwo szeroki zakres usług podwodnych. Specjalizujemy się w pracach hydrotechnicznych na różnych głębokościach. Wykonujemy monitorowanie podwodne kamerą cyfrową. Nasze usługi wykonujemy na terenie kraju oraz poza granicami. Wykonujemy: cięcie oraz spawanie podwodne metali, betonowanie, układanie kabli i rurociągów, uszczelnianie nabrzeży, prace przy kadłubach i śrubach statków, zakładanie ochrony anodowo - katodowej oraz inne. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. W celu uzyskania bliższych szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  www.pracenurkowehydromor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.delta-sj.com.pl

Kasacja aut, recykling kabli, sprzedaż główki, środnika oraz stopów z szyn kolejowych, a poza tym złom metali kolorowych i stali to tylko niektóre propozycje, jakie w ramach swoich usług proponuje firma Delta Sp.J. z Pleszewa. Zajmujemy się hurtowym obrotem złomem metali - w zakresie przerobu złomu pokablowego, jesteśmy liderem w Wielkopolsce. Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy umożliwia nam wybranie złomu metali nieżelaznych pod względem składu chemicznego. Dostarczamy surowiec najwyższej jakości, a nasze standardy reguluje certyfikat ISO 9001.Zapraszamy do współpracy!

  www.delta-sj.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 15370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


7.    skupmetalirzadkich.com.pl

Kolstal S.C. to przedsiębiorstwo z Sosnowca specjalizujące się w skupie złomu węglików spiekanych, stali narzędziowych HSS i metali kolorowych. W przypadku towarów dedykowanych do obróbki metali surowiec ten może być w formie płytek wieloostrzowych do noży tokarskich i do głowic frezerskich oraz płytek do wierteł i pił. Prócz tego przedsiębiorstwo Kolstal chętnie przyjmie metale rzadkie (kobalt, tytan, molibden) w postaci kawałkowej, proszku, granulatu, drutu lub bryłek. Każdy złom zgłoszony do sprzedaży, dzięki odpowiednim pozwoleniom, odbieramy własnym transportem. Osoby zainteresowane zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  skupmetalirzadkich.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13909

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    laboratorium.balticrenewable.com

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Laboratorium BALTIC Lab z Gdańska. Jest to nowoczesne i wyposażone w nowoczesną aparaturę laboratorium mające liczne referencje. Pracuje tu zespół specjalistów, co zapewnia najwyższą jakość usług. Z naszych usług korzystają przedstawiciele branży przemysłowej, utylizacyjnej, biogazowej, motoryzacyjnej a oprócz tego rolniczej. Wykonujemy analizy fizykochemiczne, biologiczne i procesu fermentacji tudzież pobór prób i pomiarów w terenie. Prowadzimy też szkolenia, prezentujemy wyniki i udzielamy profesjonalnych porad. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

  laboratorium.balticrenewable.com

katalog >> Usługi >> inne >> 18762

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    zakladobrotuzlomem.pl

Polecamy Państwu usługi Zakładu Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy. Od lat dbamy o odbiór surowców wtórnych zarówno od osób prywatnych, jak i firm. jesteśmy znani z wysokiej jakości gospodarowania nimi. Zleceniodawcy cenią nasze kompleksowe realizowanie zamówień oraz indywidualne podejście. stałe dbamy o spełnienie ich wszelkich oczekiwań. Obok satysfakcji zleceniodawcy, priorytetem jest dla nas również ochrona środowiska naturalnego. Zapewniamy skup metali kolorowych, makulatury, akumulatorów, palet bądź też sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. Zapewniamy płatność gotówką, a przede wszystkim - punktualne odbiory. Więcej na naszej stronie internetowej.

  www.zakladobrotuzlomem.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13226

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    hermex.pl granulaty Aluminium

Firma Hermex z Herbów w województwie śląskim zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się przetwórstwem złomu i odpadów metalurgicznych przy użyciu własnych, chronionych patentem technologii. Jesteśmy w stanie rozdrobnić i przemielić bardzo trwałe materiały, jak choćby stopy wolframu, a następnie umożliwić ich wykorzystanie w hutnictwie i odlewnictwie. Współpracujemy z ośrodkami naukowo-badawczymi jak i kontrahentami z kraju i zagranicy a także prowadzimy własne badania. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółów lub kontaktem zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.hermex.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18720

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 105