Logo small

TAG: metali

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 116
1.    Stlaser białystok

Wycinanie laserowe i obróbka metali, to specjalizacja nowoczesnej firmy ST Twarowscy Białystok, która działa w branży stalowej. Zajmują się również spawaniem i gięciem blach, przykładając przy tym ogromną wagę do detali i jakości wykonanych elementów. Żadne zamówienia nie mają przed nami tajemnic, nawet te najbardziej złożone. Możemy być tego tak bardzo pewni ze względu na rozbudowany park maszynowy i fantastycznych, zaangażowanych specjalistów. Jakość to nie tylko nasz standard, to postawa zaszczepiona w naszej firmie. Zawsze służymy profesjonalną radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Pozwól sobie pomóc i zerknij na stlaser.pl.

  stlaser.pl/

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 19506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    tmcmc.pl lampy angielskie przeróbka

Firma TMC-MC w Wyskoci w województwie wielkopolskim oferuje profesjonalne usługi w zakresie regeneracji reflektorów, polerowania i przeróbki lamp samochodowych. Wykonujemy także metalizację próżniową, spawanie plastiku oraz tuning lamp. Gwarantujemy szybką i równocześnie sumienną realizację każdej usługi w atrakcyjnych cenach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę adresujemy do klientów indywidualnych, a także małych oraz dużych firm. Mamy wykwalifikowanych specjalistów oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową.

  www.tmcmc.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 19053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    viacom.ceti.pl metalizacja obwodów

VIACOM to profesjonalna firma, która od 1999 roku zajmuje się produkcją obwodów drukowanych. Jej siedziba mieści się w Świątnikach Górnych w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości. Są to obwody drukowane jednostronne, dwustronne oraz wielowarstwowe spełniające wszystkie wymogi. Firma zapewnia również konkurencyjne ceny, profesjonalne doradztwo projektowo-techniczne a oprócz tego szeroką gamę produktów w wielu wariantach. Więcej szczegółów na temat oferty oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  viacom.ceti.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Obróbka metali

Obróbka cnc to główne zadanie naszej firmy. Specjalizujemy się we frezowaniu i toczeniu metali, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Dla naszych klientów wykonujemy zarówno produkcję seryjne jak i pojedyncze detale. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczoną kadrę pracowników. Zapraszamy do współpracy.

  www.wrochmet.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> obróbka metalu >> 18612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.obrobkametalituraj.pl

Przedsiębiorstwo PPHU Józef Turaj zlokalizowana w Przytakowicach jest dynamicznie funkcjonującym przedsiębiorstwem z obszaru obróbki plastycznej metali oraz lakierowania proszkowego. Wykwalifikowany personel, znakomita znajomość rynku i specyfiki branży, a również dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, powodują, że dostarczamy na polski rynek ofertę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przychylni na wszelakie propozycje współpracy z zakresu napraw maszyn i poszczególnych elementów. Realizujemy stanowiska robocze, wózki transportowe i montażowe, podajniki, regały czy szafy. Po więcej informacji o ofercie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  obrobkametalituraj.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 16544

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.producentwyrobowmetalowych.pl

Eksportem towarów na rynek europejski od 1997 r. zajmuje się producent wyrobów metalowych firma DOMI w Częstochowie. Działamy w branży obróbki metali i specjalizujemy się w realizacjach zleceń jednostkowych, małoseryjnych i masowych w zakresie całościowej obróbki metali, metali kolorowych i ich stopów. Nasza oferta obejmuje elementy ze stali zwykłej cynkowanej, stali malowanej farbą podkładową na kolor czerwony lub szary, elementy konstrukcyjne do wózków, bram oraz okuć do drzwi i okien. Prowadzimy też sprzedaż napędów do bram. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług zapraszamy do kontaktu!

  producentwyrobowmetalowych.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 16535

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    HYDROMOR roboty podwodne

W ofercie firmy Hydromor z Gdyni znajdą Państwo szeroki zakres usług podwodnych. Specjalizujemy się w pracach hydrotechnicznych na różnych głębokościach. Wykonujemy monitorowanie podwodne kamerą cyfrową. Nasze usługi wykonujemy na terenie kraju oraz poza granicami. Wykonujemy: cięcie oraz spawanie podwodne metali, betonowanie, układanie kabli i rurociągów, uszczelnianie nabrzeży, prace przy kadłubach i śrubach statków, zakładanie ochrony anodowo - katodowej oraz inne. Doświadczenie i profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko oferować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. W celu uzyskania bliższych szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  www.pracenurkowehydromor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.delta-sj.com.pl

Kasacja aut, recykling kabli, sprzedaż główki, środnika oraz stopów z szyn kolejowych, a poza tym złom metali kolorowych i stali to tylko niektóre propozycje, jakie w ramach swoich usług proponuje firma Delta Sp.J. z Pleszewa. Zajmujemy się hurtowym obrotem złomem metali - w zakresie przerobu złomu pokablowego, jesteśmy liderem w Wielkopolsce. Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy umożliwia nam wybranie złomu metali nieżelaznych pod względem składu chemicznego. Dostarczamy surowiec najwyższej jakości, a nasze standardy reguluje certyfikat ISO 9001.Zapraszamy do współpracy!

  www.delta-sj.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 15370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    www.rpscraper.pl

Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dysponujemy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  rpscraper.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 19497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    skupzlomumsk.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją korporacji MSK z Wrocławia. OD 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na skupie i transporcie surowców wtórnych. Odbieramy złom stalowy, metale kolorowe, makulaturę a także akumulatory, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Posiadamy 9 punktów skupu na terenie Wrocławia, dysponujemy oprócz tego profesjonalną flotą transportową. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, hurtownie, zakłady i instytucje. Zapewniamy atrakcyjne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.skupzlomumsk.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 19495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 116