Logo small

TAG: mieszkań

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 358
1.    zodiakrzeszow.pl

Spółdzielnia Zodiak w Rzeszowie ma w swoich zasobach ponad 110 obiektów budowlanych, w tym: 80 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, łacznie około 12 tysięcy mieszkańców miasta. To obszar 60 ha i w dalszym ciągu trwa rozbudowa osiedla wielorodzinnego Marusarzówny, Staromieście Ogrody oraz osiedla Profesorskiego na 370 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 11.270.00 m2. Zapraszamy do współpracy. Nasza ekipa to prawnicy, ekonomiści, pracownicy techniczni z szerokimi uprawnieniami i kwalifikacjami.

  zodiakrzeszow.pl

katalog >> Nieruchomości >> mieszkania >> 19457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Przeprowadzki biur - przeprowadzkiaz.com.pl

Nasza firma oferuje przeprowadzki krajowe. Wykonujemy między innymi transport mebli oraz przeprowadzki mieszkań czy też przeprowadzki biur. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie. Zawsze jesteśmy przygotowani do każdego wyzwania. Więcej informacji o naszej firmie, doświadczeniach znajdziecie na naszej stronie.

  przeprowadzkiaz.com.pl/

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 18961

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice

Awaryjne otwieranie mieszkań w Gliwicach wykonują najlepsi ślusarze z Pogotowia zamkowego Gliwice - 666-276-222. Dostępni są dla państwa 7 dni w tygodniu (także w niedzielę i święta), dlatego bez problemu można się z nimi skontaktować. Poza awaryjnym otwieraniem mieszkań zajmują się również wymianą i montażem zamków oraz awaryjnym otwieraniem samochodów.

  www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 18457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


4.    Ślusarz Warszawa - Pogotowie zamkowe

Pogotowie zamkowe działa na terenie Warszawy i okolic. W skład naszych usług wchodzi - awaryjne otwieranie samochodu, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, montaż i wymiana zamków oraz naprawa i serwis zamków Gerda i Dierre. Potrzebny donbry ślusarz z Warszawy? Skontaktuj się z nami.

  www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 18454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Remont mieszkania Kraków

Remonty mieszkań większości ludziom kojarzą się z czymś bardzo przykrym, nieprzyjemnym. Dla wielu osób jest to ostateczność, którą odwlekają jak najbardziej w czasie. Remonty mieszkań większości osobom kojarzą się z bałaganem, dużym nakładem finansowym oraz ciężką i żmudną pracą. Bardzo często temat remontu mieszkania zostaje odstawiany z tych powodów na boczny tor. Remont mieszkania może okazać się jednak przyjemnościom. Można coś zmienić, odświeżyć, a później czerpać radość z wykonanej przez siebie pracy.

  www.remontymieszkan-krakow.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17978

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    www.expert-nieruchomosci.eu

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Expert Nieruchomości, która swoją siedzibę posiada w Rybniku. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami a także pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie domów, mieszkań, lokali użytkowych czy też gruntów. Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem budynkami mieszkalnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zapewniamy weryfikację prawną ofertą i pomoc w fachowym ustaleniu ceny obiektu. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  expert-nieruchomosci.eu

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    ABC Remonty Oleba »

Oferujemy profesjonalne wykończenia wnętrz kompleksowe remonty mieszkań w pełnym zakresie. Wykonujemy kompleksowe usługi remontowo budowlane oraz wykończenia wnętrz Pod Klucz Nasza firma świadczy usługi na terenie woj Mazowieckiego . Zakres naszych usług obejmuje wiele pozycji z zakresu budownictwa instalatorstwa oraz prac remontowych. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas prace remontowe. Wykończamy: mieszkania biura obiekty / budynki użyteczności publicznej magazyny domy wykonujemy: projekty i aranżacje wnętrz usługi malarskie i tapeciarskie usługi murarskie i tynkarskie układanie parkietów i paneli podłogowych, cyklinowanie usługi glazurnicze podwieszanie sufitów zabudowy gipsowo-kartonowe instalacje grzewcze, wodno-kanalizacyjne oraz gazowe

  oleba.pl

katalog >> Budownictwo >> remonty warszawa >> 16632

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Odbiory mieszkań kraków - odbiorymieszkan.pro

Odbiory Mieszkań to strona należąca do firmy oferującej odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Swoje usługi wykonuje w oparciu o określone ustawy, rozporządzenia, normy budowlane i inne dokumenty regulujące kwestię odbioru technicznego. Odbiory wykonywane są przez inżyniera budowlanego posiadającego odpowiednie do tego uprawnienia. Ocenia on, czy poprawnie oraz zgodnie z planami wykonano wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe, używając przy tym wysokiej klasy skalibrowanego sprzętu pomiarowego.

  odbiorymieszkan.pro/

katalog >> Usługi >> inne >> 16393

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.niwasdeweloper.pl

Prezentujemy Państwu firmę Niwas Deweloper ze Skórzewa. Zajmujemy się budową domów i mieszkań, a dodatkowo sprzedajemy również nieruchomości. Na uwagę zasługuje fakt, że przeprowadzamy budowę „pod klucz”, a zatem klient po naszych działaniach może już spokojnie się wprowadzić do swojego nowego domu. W firmie pracują fachowcy z doświadczeniem, nasza firma funkcjonuje na rynku już od 1992 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby projekty tworzonych przez nas domów były atrakcyjne, a samą budowę przeprowadzamy w rzetelny sposób. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

  niwasdeweloper.pl

katalog >> Budownictwo >> deweloperzy >> 15477

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.asadevelopment.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę ASA Development z Krakowa. Nasza działalność polega na budowie oraz sprzedaży mieszkań. Wyróżniamy się tym, że już na początku inwestycji jako nadrzędny cel stawiamy komfort życia przyszłych mieszkańców. Dlatego właśnie dbamy o to, by proponowane przez nas mieszkania były zarówno funkcjonalne, jak również eleganckie. Udowadnia to chociażby zrealizowana przez nas inwestycja, jaką jest Kamienica Pilotów 29, która mimo faktu, że mieści się w centrum Krakowa, to jednak wokoło ma spokojną okolicę. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.asadevelopment.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 14928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 358