Logo small

TAG: mieszkań

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 382
1.    BH Rent Apartments Sp. z o.o.

Oferta firmy BH Rent koncentruje się na korporacyjnym wynajmie mieszkań. W jej zasobach znajduje się nawet kilkaset kompleksowo urządzonych, doskonale wyposażonych apartamentów w standardzie hotelowym. Ich dużą zaletą jest atrakcyjne położenie w samym centrum biznesowym Gdańska, czyli w bliskiej odległości od kompleksu budynków Olivia Business Centre. Klientom są zapewniane bardzo przystępne terminy wynajmu - od jednej doby do nawet całego roku. Dużą zaletą są też elastyczne formy rozliczeń oraz dostępność wypożyczalni sprzętu czy parkingów.

  bhrent.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 23228

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Lombard Warszawa | Skup złota | Skup srebra | Skup mieszkań

Zajmujemy się obrotem metali szlachetnych. Interesuje nas skup złota według poniższego schematu: - Skup złomu złota według próby danego przedmiotu - Skup złotych monet - według stanu zachowania oraz unikatowości - Skup pierścionków z brylantami - według próby złota oraz parametrów kamienia - Skup złotych wyrobów - według stopnia unikatowości oraz stanu zachowania - Skup złotych zegarków - według próby, masy złota oraz marki zegarka - Skup złotych sztabek - według wagi. Zajmujemy się także skupem srebra. Poniżej wytyczne: - Skup złomu srebra według próby danego przedmiotu - Skup srebrnych monet - według stanu zachowania oraz unikatowości - Skup srebrnych wyrobów - według stopnia unikatowości oraz stanu zachowania - Skup srebrnych zegarków - według próby, masy złota oraz marki zegarka - Skup srebrnych sztabek - według wagi. - Skup srebrnych elementów garderoby - według stanu zachowania, unikatowości oraz wagi - Skup srebrnych elementów zastawy - według stanu zachowania, unikatowości oraz wagi Nasza firma zajmuje się dodatkowo skupem brylantów. Wszystkie kamienie jesteśmy w stanie zweryfikować i wycenić na miejscu, brak certyfikatu nie jest dla nas żadną przeszkodą. Zajmujemy się również skupem wszelkich nieruchomości. Interesuje nas: - skup mieszkań - skup działek - skup miejsc garażowych - skup udziałów w nieruchomościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nieruchomościach. Nie ma tematu, którego balibyśmy się podjąć.

  lombardmetro.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 23215

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Usługi czyszczenie kostki brukowej, sprzątanie w Warszawie

Firma Vclean.pl oferuje: Sprzątanie mieszkań i domów w Warszawie i okolicach. Z pośród usług można nam zlecić pranie chemiczne wykładzin i dywanów w Warszawie a także pranie chemiczne mebli tapicerowanych czy czyszczenie kostki brukowej lub tarasu. Czyszczenie kostki brukowej świadczymy w niskich cenach na urządzeniach najnowszych karcher. świadczymy usugi prania chemicznego sof, materacy , mebli tapicerowanych a także wykładzin i dywanów. Posiadamy konkurencyjny ceny sprzątania pod względem konurebncji i dogodne terminy. Zapraszamy do współpracy sprzątania mieszkań i domów w Warszawie i okolicach.

  www.vclean.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 22977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Wywóz mebli Warszawa - wywozmebliwarszawa.pl

Opróżnianie mieszkań Warszawa wymaga doświadczenia, dlatego warto zlecić tę czynność profesjonalnej firmie. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zleceń. Doświadczeni pracownicy zapewniają odpowiednie zabezpieczenie mebli i poradzą sobie z przewozem dużych gabarytów. Warto skorzystać z oferty utylizacji mebli, szczególnie po opróżnianiu piwnic czy strychów.

  wywozmebliwarszawa.pl/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 22714

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Oppidum - Odbiory Domów i Mieszkań Kraków

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój wymarzony dom jest perfekcyjny w każdym calu, skorzystaj z naszej firmy Oppidum. Jako grupa wytrawnych inżynierów, posiadających uprawnienia budowlane w zasadzie w każdej dziedzinie budownictwa, z radością dzielimy się posiadaną wiedzą w obrębie technicznym oraz prawnym. Nasza namiętność z jaką podchodzimy do każdego wyzwania, dziesięcioletnie doświadczenie, jak i współpraca z generalnymi wykonawcami, inwestorami oraz jednostkami administarcji publicznej, sprawiają, że zawsze znajdujemy celne rozwiązania i bez przerwy podnosimy swoje kwalifikacje. Znając proces realizacji budowy od każdej strony, pomagamy sprawdzić możliwość występowania wad, właściwie przeprowadzić odbiór techniczny mieszkań i domów od dewelopera, udzielimy wszelkich porad techniczno-prawnych oraz pomożemy w rozstrzygnięciu kwestii spornych. Od nas dowiesz się również jakie przywileje przysługują Ci w ramach rękojmi udzielanej przez dewelopera. Jeśli planujesz odbiór domu, mieszkania lub inwestycji komercyjnej w Krakowie lub jego okolicach, nic prostszego, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na stronie http://odbiory.oppidum.pl/.

  odbiory.oppidum.pl

katalog >> Budownictwo >> odbiory mieszkań >> 22003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Firma sprzątająca Warszawa - cityclean24.pl

City Clean 24 to firma sprzątająca z Warszawy, oferująca swoje usługi również w okolicach stolicy - m.in. w Sulejówku, Piasecznie, Legionowie, Pruszkowie, Wołominie i Łomiankach. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania począwszy od sprzątania mieszkań, biur i osiedli poprzez sprzątanie po remoncie, aż po opróżnianie mieszkań, wywóz mebli, dezynfekcję czy sprzątanie terenów zielonych.

  www.cityclean24.pl/

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 21671

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    GRUPA VIP Cleaning and Security Services

GRUPA VIP Cleaning and Security Services – Firma sprzątająca z Krakowa zaprasza do skorzystania z swoich usług: sprzątanie biur, firm, domów, mieszkań, hal, magazynów, klatek schodowych, bloków, osiedli. Jako serwis sprzątający z Krakowa swoją prace wykonujemy profesjonalnie z dbałością o najdrobniejsze detale i szczegóły na obsługiwanych obiektach. Wykonujemy również mycie okien, czyszczenie wykładzin i dywanów, doczyszczanie po remontowe i po budowlane. Świadczymy usługi dodatkowe min. usługi portierskie i recepcyjne, koszenie trawników, usługi techniczne, renowację mebli, itp. Posiadamy dobre opinie, liczne pozytywne referencje od swoich Klientów z terenu całej Polski. Jesteśmy jedni z liderów z zakresu usług sprzątania. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług: GRUPA VIP Cleaning and Security Services www.grupavip.com.pl e-mail: biuro@grupavip.com.pl Tel. +48 605-211-470 Tel. +48 12-200-28-22

  grupavip.com.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 21633

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    MerMar - osuszanie budynków

Jeśli Twój dom, piwnica lub ewentualnie magazyn został zalany - by uniknąć dalszych strat lub ewentualnie co gorsza trwałego zniszczenia budynku, wypróbuj usługę rodzaju osuszanie po zalaniu. Oto Mermar, zawodowcy, jacy mają sprzęt oraz doświadczenie w efektywnym osuszaniu każdego typu budynku. Zatelefonuj do nas oraz wezwij pomoc, pomożemy oraz uczynimy, że kłopot wilgoci z pomieszczenia najzwyczajniej w świecie zniknie. Nie lekceważ wilgoci w zalanym obiekcie, bo prowadzi ona do wielu kłopotów z fundamentami czy wręcz komplikacji zdrowotnych dla mieszkańców.

  mermar.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 21578

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Taxi bagażowe Januszek

Przeprowadzki firm, biur i mieszkań Kraków firma Przeprowadzki Januszek z ochotą się nimi zajmie. Z naszych usług skorzystać może każdy. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Przewieziemy Twój sprzęt nietypowych rozmiarów, meble, ważne dokumenty. Zobacz naszą ofertę i cennik na przeprowadzki.januszek.pl!

  przeprowadzki.januszek.pl/

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 21515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Jak dobrze wynająć mieszkanie - poradniknajmu.pl

U nas znajdziecie porady dla właścicieli mieszkań, którzy chcą je wynajmować. Jak przygotować wszystkie dokumenty? W jaki sposób rozliczać się z podatków? Nie każdy na początku jest w tym ekspertem, dlatego my oferujemy możliwość dotarcia do bardzo przydatnych informacji. Są to informacje nie tylko dla osób najmującej, ale również dla wynajmującej.

  poradniknajmu.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> portale biznesowe >> 21255

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 382