Logo small

TAG: mieszkan

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 655
1.    Work Hostels Sp. z o.o.

Podstawę działalności Work Hostel stanowi zorganizowany wynajem noclegów pracowniczych. W ofercie firmy dostępne są pokoje, mieszkania i hotel dla pracowników. Kwatery wynajmowane są na terenie Trójmiasta i jego okolic, w tym w Gdańsku, Gdyni czy Pruszczu Gdańskim. Wszystkie domy, mieszkania dla pracowników oraz pozostałe obiekty mogą być dobrane pod kątem miejsca pracy klienta, a także innych warunków. Każdy wybrany hotel pracowniczy zapewnia dogodne warunki i oferowany jest w atrakcyjnej cenie. Kwatery pracownicze mogą być wynajmowane zarówno długoterminowo, jak i krótkoterminowo.

  workhostels.pl/

katalog >> Usługi >> hotele >> 23106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Przeprowadzki Mieszkań Warszawa - przeprowadzkamieszkania.pl

Przeprowadzki Warszawa to oferta skierowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorców szukających kompleksowej usługi przeprowadzek. Firma zapewnia szybką realizację zleceń, a także profesjonalne zabezpieczenie mebli na czas transportu. Możliwe jest zlecenie przeprowadzki mebli o dużych gabarytach - wówczas cena zlecenia jest określana w sposób indywidualny. 

  przeprowadzkamieszkania.pl/

katalog >> Usługi >> przeprowadzki >> 22797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Domy, działki i mieszkania Rzeszów - dkbrokers.pl

DK Brokers działa jako biuro nieruchomości nieprzerwanie od 2013 roku. Przez prawie dekadę udało nam się zebrać niezbędne w tej pracy doświadczenie. Nasza oferta to nie tylko domy czy mieszkania, ale znalazło się również miejsce dla działek inwestycyjnych, które są doskonałą lokatą pieniędzy. Pomagamy w negocjacjach oraz załatwieniu niezbędnych formalności.

  dkbrokers.pl/

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 22757

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    osiedle bukszpanowe szczecin - gryfdevelopment.pl

Firma deweloperska Gryf Development ze Szczecina od 2003 roku dostarcza swoim klientom nowoczesne mieszkania o różnorodnym metrażu. Specjalizujemy się w budowie zamkniętych osiedli usytuowanych w malowniczych podszczecińskich miejscowościach. Do inwestycji wybieramy lokalizacje z bardzo dobrym dojazdem do Szczecina oraz w bliskim sąsiedztwie sklepów, szkół i obiektów rekreacyjnych. Proponowane przez nas mieszkania mają wydzieloną strefę zabaw dla dzieci, przestronne parkingi bądź garaże podziemne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie mieszczą się szczegóły na temat naszej obowiązującej oferty.

  https://gryfdevelopment.pl/

katalog >> Nieruchomości >> deweloperzy >> 22564

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    agencja-fima.com

Agencja Fima w Lęborku świadczy usługi z obszaru rynku nieruchomości oraz ubezpieczeń. Prowadzimy sprzedaż domów, posiadamy mieszkania do wynajęcia, działki budowlane i lokale handlowo-usługowe na sprzedaż, a także hale magazynowe. Oferujemy też pośrednictwo w pozyskaniu kredytów hipotecznych. W stałej sprzedaży mamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.

  www.agencja-fima.com

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 22203

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Deweloper Amaro Investment

Nasza firma oferuje nowe domy na sprzedaż w Zielonej Górze, które są najwyższej jakości. Wszystkie zapewniane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż są zbudowane w sposób solidny, trwały oraz stworzone dokładnie według wymagań i potrzeb naszych klientów. Jako bardzo doświadczony deweloper stawiamy na najwyższą jakość domów, które zapewniamy naszym klientom. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele doskonale wyposażonych mieszkań, które zbudowane są według najbardziej wymagających standardów. Wszystkie stworzone przez nas apartamenty na sprzedaż są bardzo wysokiej jakości. Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z bardzo wieloma klientami i stworzyć naprawdę wiele doskonale wyposażonych mieszkań. Dbamy, aby nasze usługi jako deweloper Amaro zadowoliły nawet najbardziej wymagających klientów. Z mieszkań, które zapewniamy każdy będzie mógł być w pełni zadowolony. Z nami zamieszkanie w Zielonej Górze stanie się o wiele łatwiejsze. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z naszymi mieszkaniami. Deweloper Amaro Investment ul. Generała Jarosława Dąbrowskiego 25A 65-021 Zielona Góra, PL Telefon: 537 040 077

  amarodeweloper.pl

katalog >> Nieruchomości >> nieruchomosci >> 22058

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Oppidum - Odbiory Domów i Mieszkań Kraków

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój wymarzony dom jest perfekcyjny w każdym calu, skorzystaj z naszej firmy Oppidum. Jako grupa wytrawnych inżynierów, posiadających uprawnienia budowlane w zasadzie w każdej dziedzinie budownictwa, z radością dzielimy się posiadaną wiedzą w obrębie technicznym oraz prawnym. Nasza namiętność z jaką podchodzimy do każdego wyzwania, dziesięcioletnie doświadczenie, jak i współpraca z generalnymi wykonawcami, inwestorami oraz jednostkami administarcji publicznej, sprawiają, że zawsze znajdujemy celne rozwiązania i bez przerwy podnosimy swoje kwalifikacje. Znając proces realizacji budowy od każdej strony, pomagamy sprawdzić możliwość występowania wad, właściwie przeprowadzić odbiór techniczny mieszkań i domów od dewelopera, udzielimy wszelkich porad techniczno-prawnych oraz pomożemy w rozstrzygnięciu kwestii spornych. Od nas dowiesz się również jakie przywileje przysługują Ci w ramach rękojmi udzielanej przez dewelopera. Jeśli planujesz odbiór domu, mieszkania lub inwestycji komercyjnej w Krakowie lub jego okolicach, nic prostszego, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy. Wszystkie potrzebne dane kontaktowe znajdziesz na stronie http://odbiory.oppidum.pl/.

  odbiory.oppidum.pl

katalog >> Budownictwo >> odbiory mieszkań >> 22003

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Unicomm

Firma unicomm.tech to przedsiębiorstwo zajmujące się zautomatyzowanymi systemami do mieszkań oraz domów. Firma oferuje wysoko zaawansowane technologiczne systemy stosowane w inteligentnych domach. Co więcej firma prowadzi webinarny online dotyczące nowoczesnych technologii oraz automatyki mieszkaniowej. W ofercie działalności znajduje się również montaż systemów w mieszkaniach i domach.

  unicomm.tech/

katalog >> Komputery i internet >> sztuczna inteligencja >> 21972

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Minare Firma remontowo-budowlana

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy z wielką pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do swoich obowiązków. Przez lata mieliśmy okazję pracować w wielu różnorodnych firmach, co dziś przyczyniło się do naszego profesjonalizmy i szerokiego wachlarza umiejętności. Z nami odnowisz swoje biuro, mieszkanie czy nawet cały dom. Zajmujmy się podłogami (cyklinowaniem, naprawą oraz montażem), ścianami (tynkowaniem, gipsowaniem, malowaniem) oraz sufitami (podwieszamy je za pomocą karton-gipsu). Jesteśmy rzetelni, pracowici i zawsze terminowi. Wiemy, jak uciążliwy jest remont dla domowników, dlatego staramy się możliwe jak najszybciej go zakończyć - zawsze po sobie sprzątamy. W przypadku niezdecydowania Klienta podpowiadamy, doradzamy różne opcje i możliwości. Już na początku prac staramy się podliczyć ostateczną cenę remontu, aby uniknąć tym samym nieporozumień. Zapraszamy!

  minare.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 21901

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Prawo mieszkaniowe - Porady prawne

Prawo-mieszkaniowe.info to serwis o prawie mieszkaniowym. W serwisie udostępniamy setki artykułów i porad z prawa mieszkaniowego, oraz udzielamy płatnych porad prawnych. Jeżeli masz problem prawny z prawa mieszkaniowego, zapraszamy na naszą stronę.

  www.prawo-mieszkaniowe.info/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 21663

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 655