Logo small

TAG: moczu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    BeBo Trening

Poznaj metodę treningu dna miednicy i wzmacniania mięśni okolic krocza. Zapisz się na kurs Bebo i wzbogać swoje kompetencje. Kurs przeznaczony jest dla położnych, trenerów personalnych oraz fizjoterapeutów.

  bebotrening.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 23232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.ulmanwlodarz.pl

Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny znajduje się w Tychach. Placówka świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu diagnostyki położniczej i ginekologicznej a także profilaktyki nowotworowej. Oferujemy leczenie nietrzymania moczu, poradnictwo antykoncepcyjne, okresu okołomenopauzalnego, szeroki zakres badań i zabiegów a ponadto leczenie laserowe oraz wiele innych. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem diagnostycznym i obrazowym i oferujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia. Żeby dowiedzieć się więcej na temat pełnej oferty, wystarczy wejść na stronę.

  ulmanwlodarz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Badanie kału prywatnie Warszawa Bemowo - Punkt pobrań FabMed

Chciałbyś zadbać o swoje zdrowie? Jeżeli jesteś zdecydowany na to, aby zrobić badania, wybierz FabMed. Kameralne miejsce oferuje możliwość wykonania badań laboratoryjnych w dyskretnej i bezstresowej atmosferze. Wyniki sprawdzisz online, siedząc wygodnie w domu. Wybierz pojedyncze badania lub praktyczne pakiety, dzięki którym zadbasz o siebie!

  fabmed-badania.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    medicalwadowice.pl badanie krwi Wadowice

Wszechstronną pomoc medyczną w wysokim standardzie gwarantuje centrum medyczno-stomatologiczne Medical Wadowice. Proponujemy diagnostykę oraz leczenie ortopedyczne oraz chorób naczyń, konsultacje dietetyka oraz endokrynologa. Zapewniamy także konsultacje i leczenie stomatologiczne oraz dermatologiczne. Posiadamy nowoczesne laboratorium medyczne i wysokiej klasy sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  www.medicalwadowice.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Produkty Medyczne - em-kabiznes.pl

Z EM-KA Biznes żadna choroba i ból nie jest straszny! Oferujemy sprzęt medyczny w Rzeszowie i okolicach, dopasowany do Twoich potrzeb. Tylko u nas znajdziesz szeroki wybór zaopatrzenia medycznego, które pomoże Ci wrócić do zdrowia. Wiele z naszych produktów jest refundowane przez NFZ. W ten sposób dajemy Ci szansę na sprzęt medyczny najwyższej jakości za bezcen!

  em-kabiznes.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> zdrowie >> 20631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kamica nerkowa - uro.net.pl

Uro.net to tematyczny portal internetowy, na którym znaleźć można informacje dotyczące schorzeń układu moczowego, takich jak kolka nerkowa, piasek w nerkach i kamica nerkowa. Zgromadzono tu wiadomości na temat przyczyn powstawania chorób, ich objawów, diagnostyki i sposobów leczenia. Można tu także znaleźć informacje na temat diety odpowiedniej dla chorych.

  uro.net.pl/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 17540

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    urologchrzanow.pl

Gabinet urologiczny lek. med. Janusz Michalik w Chrzanowie poleca całościową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo - płciowego i fachowe konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem oceny ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego oraz prostaty. Wszystkie badania realizowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Gabinet funkcjonuje w poniedziałki i środy w godzinach 15:30-18:00. Zapraszamy do umówienia się na wizytę osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat gabinetu i zakresu badań mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  urologchrzanow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.chojnicki.com.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę gabinetu ginekologicznego Medicus Piątkowo Andrzej Chojnicki. Siedziba naszej placówki znajduje się w Poznaniu. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy profesjonalną i szeroką propozycję usług. Zajmujemy się konsultacjami, profilaktyką i leczeniem schorzeń kobiecych, prowadzeniem ciąży, diagnostyką ultrasonograficzną, endokrynologią ginekologiczną jak również kwalifikacjami do zabiegów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi i specjalistyczny sprzęt a także miłą i bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie.

  www.chojnicki.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14260

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Szpital Bydgoszcz

Szpital jest placówką stosującą ultranowoczesne techniki przy leczeniu pacjentów. Lekarze są pionierami wielu zabiegów laparoskopowych w dziedzinie urologii w Polsce. Atutem placówki bez wątpienia są bardzo dobre warunki leczenia oraz kameralność szpitala. Niepubliczna placówka leczy również w ramach NFZ.

  szpital-lukasza.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    CEZMED sklepy medyczne warszawa

Sklep medyczny Cezamed zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zakupią u nas Państwo: apteczki, opatrunki, ciśnieniomierze, gleukometry, pomoce toaletowe, wkładki do butów, sprzęt medyczny, kasetki na leki, poduszki, odzież medyczną oraz wiele innych. Na rynku istniejemy od 2008 roku i posiadamy rozległe grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas artykułów. Nasz asortyment jest cały czas poszerzany i pochodzi od najlepszych producentów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  cezmed.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 10056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27