Logo small

TAG: moczu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15
1.    urologchrzanow.pl

Gabinet urologiczny lek. med. Janusz Michalik w Chrzanowie poleca całościową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo - płciowego i fachowe konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem oceny ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego oraz prostaty. Wszystkie badania realizowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Gabinet funkcjonuje w poniedziałki i środy w godzinach 15:30-18:00. Zapraszamy do umówienia się na wizytę osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat gabinetu i zakresu badań mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  urologchrzanow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.chojnicki.com.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę gabinetu ginekologicznego Medicus Piątkowo Andrzej Chojnicki. Siedziba naszej placówki znajduje się w Poznaniu. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy profesjonalną i szeroką propozycję usług. Zajmujemy się konsultacjami, profilaktyką i leczeniem schorzeń kobiecych, prowadzeniem ciąży, diagnostyką ultrasonograficzną, endokrynologią ginekologiczną jak również kwalifikacjami do zabiegów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi i specjalistyczny sprzęt a także miłą i bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie.

  www.chojnicki.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14260

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Szpital Bydgoszcz

Szpital jest placówką stosującą ultranowoczesne techniki przy leczeniu pacjentów. Lekarze są pionierami wielu zabiegów laparoskopowych w dziedzinie urologii w Polsce. Atutem placówki bez wątpienia są bardzo dobre warunki leczenia oraz kameralność szpitala. Niepubliczna placówka leczy również w ramach NFZ.

  szpital-lukasza.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    CEZMED sklepy medyczne warszawa

Sklep medyczny Cezamed zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zakupią u nas Państwo: apteczki, opatrunki, ciśnieniomierze, gleukometry, pomoce toaletowe, wkładki do butów, sprzęt medyczny, kasetki na leki, poduszki, odzież medyczną oraz wiele innych. Na rynku istniejemy od 2008 roku i posiadamy rozległe grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas artykułów. Nasz asortyment jest cały czas poszerzany i pochodzi od najlepszych producentów. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  cezmed.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 10056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Kwas hialuronowy skj.waw.pl

SKJ to niepubliczna placówka medyczna usytuowana w Warszawie. Jej historia sięga 1998 roku. W poradni wykonywane jest szereg badań diagnostycznych oraz zabiegów chirurgicznych. Placówka wyspecjalizowała się w diagnostyce chorób nowotworowych przede wszystkim raka piersi, szyjki macicy oraz jelita grubego. W poradni chirurgicznej wykonywane są także zabiegi usunięcia kaszaków, tłuszczaków i innych zmian skórnych. Do dyspozycji pacjentów pozostaje także poradnia ginekologiczna i dermatologiczna. Wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej.

  www.skj.waw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9781

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.urolog-dabrowagornicza.pl

Gabinety urologiczne prowadzone przez dr Rafała Bogackiego, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej i w Bielsku Białej, proponują kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu moczowo - płciowego u kobiet i mężczyzn. Doktor przeprowadza profesjonalne konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu krokowego, USG doppler moszny u mężczyzn i USG uroginekologiczne, w przypadku nietrzymania moczu u kobiet. Zapraszamy do umówienia się na wizytę osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Całkowite wiadomości na temat gabinetu oraz zakresu badań mieszczą się na stronie internetowej.

  www.urolog-dabrowagornicza.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> urolog >> 14821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    wieja.com.pl

W Ustroniu mieści się prowadzony przez Henryka Wieję Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej. Wykonają tu Państwo szereg badań diagnostycznych, między innymi badania krwi oraz moczu, EKG, USG czy spirometrię. Na prośbę Pacjenta istnieje możliwość przeprowadzenia próby AIDS. Wszystkie badania wykonywane są za pomocą specjalistycznej aparatury, która wyniki podaje natychmiastowo. Następnie, na ich podstawie, dobierana jest indywidualna terapia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub osobistą wizyty. Więcej informacji o ofercie ośrodka znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.wieja.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14651

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Urolog Warszawa

Jako urolog zajmuję się diagnostyką i leczeniem kamicy moczowej, nietrzymania moczu, neurogennych zaburzeń pęcherza moczowego, łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (prostaty), oraz zakażeń układu moczowego. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorych z nowotworami układu moczowego – nowotworami nerek, moczowodów, pęcherza moczowego i prostaty, a także cewki moczowej, prącia oraz jąder.

  urolog.biz/warszawa/

katalog >> Zdrowie i uroda >> urolog >> 11001

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    PODLEŚNY ANDRZEJ przychodnia weterynaryjna szydłowiec

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu Gabinet Weterynaryjny Andrzej Podleśny. W naszej przychodni wykonujemy usługi z zakresu: lecznictwa i profilaktyki chorób zakaźnych i inwazyjnych, chirurgii tkanek miękkich, położnictwa i ginekologii, badań laboratoryjne krwi i moczu. Przeprowadzamy szczepienia psów, kotów oraz królików. Sczepienia chronią zwierzęta przed chorobami psy: nosówka, parwowiroza, choroba Rubartha; koty: panleukopenia, kaliciwiroza, zakaźne zapalenie nosa i tchawicy; króliki: myxomatozia i pomór. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta oraz więcej informacji.

  weterynarzpodlesny.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 10858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15