Logo small

TAG: motorowych

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 9 z 9
1.    motorowodny.fun - kursy motorowodne & rejsy po Wiśle

Motorowodny.fun to centrum motorowodne, które zajmuje się szerokopojętym promowanie sportów motorowodnych jak i również żeglarstwa. Należymy do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego pod którego auspicjami organizujemy kursy i szkolenia motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz holowanie narciarza wodnego. Prowadzimy wynajem łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Przygotujemy dla Twojej firmy eventy na wodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego. Zorganizujemy rejs po Wiśle rodzinnie lub z przyjaciółmi. Marzysz o spędzeniu czasu na motorówce, zapraszamy!

  www.motorowodny.fun/kurs-patent-sternika-motorowodnego

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 20589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.flowczarter.pl

Czarterem jachtów motorowych na Mazurach zajmuje się firma Flowczarter. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo oferujące nowoczesne, bezpieczne i doskonale wyposażone jachty nie wymagające uprawnień. W zależności od modelu łodzie posiadają strefę kuchenną z wyposażeniem, stół z siedziskami, oddzielne sypialnie jak i niezbędne wyposażenie – butlę z gazem, akumulatory, zbiornik z wodę pitną, toaletę oraz zbiornik z paliwem. Firma poddaje swoje jachty regularnym przeglądom oraz naprawom, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  www.flowczarter.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Centrum Nautica - czarter i sprzedaż łodzi motorowych Mazury

Centrum Nautica zaprasza do skorzystania z naszego programu "kup i zarabiaj". Oferujemy w sprzedaży łodzie motorowe - motorówki oraz jachty firmy Bayliner, jednocześnie umożliwiamy w okresie kiedy zakupiona u nas łódź nie jest użytkowana czarter jednostki. Pozwala to na czerpanie zysku z własnej łodzi. Zapewniamy przy tym kompleksową opiekę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Centrum Nautica dysponuje własną mariną, gdzie z upustem cenowym dla naszych klientów zakupowych oferujemy zimowanie łodzi wraz z kompleksową obsługą serwisową.  Przygotowujemy łodzie do sezonu oraz zapewniamy transport motorówek i jachtów motorowych.

  www.centrumnautica.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 18706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.vipjacht.pl

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy VipJacht, której siedziba mieści się w Giżycku. Zajmujemy się czarterem luksusowych jachtów na Mazurach. Dysponujemy flotą nowoczesnych, komfortowych jachtów Antila, Cobra, Phila i Delphia wyposażonych w najwyższej klasy osprzęt, kambuz, instalację wodną i elektryczną, akumulatory o dużej pojemności, środki ratunkowe, narzędzia jak i wiele innych akcesoriów. Posiadamy również nowoczesny port z pełnym zapleczem sanitarnym i technicznym czy też monitorowanym parkingiem i klimatyczną restauracją. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  www.vipjacht.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14281

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Czarter

Wyjątkowo atrakcyjne czartery jachtów - Spinaker S.C. - budowa oraz czarter jachtów. Jachty mazury czarter - specjalizacja naszej firmy to czarter łodzi motorowych oraz czarter jachtów mazury. W ofercie tani czarter jachtów na Mazurach. Nowe atrakcyjne jachty Sasanka 660, Joker 785 i inne. Na naszej firmowej stronie atrakcyjny cennik na czarter jachtów na mazurach oraz możliwość rezerwacji jachtu przez stronę internetową. Serdecznie zapraszamy Państwa - ruciane czarter mazury, łodzie motorowe mazury jachty.

  www.jachtczartermazury.eu

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 8056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Konrad Wisniewski

Remonty Łodzi Motorowych oraz naprawa jachtów, Serwis Motorówek,Naprawa skuterów wodnych, Obsługa łodzi, naprawa łodzi z laminatu, działamy też z łodziami z drewna, naprawa i pełna obsługa w Warszawie. 100% Profesionalna obsługa łodzi i serwis obsługi w mieście Warszawa, Gdańsk, Wrocław, oraz cała Polska. Nasza firma Naprawa Jachtów, proponuje wygodny serwis i naprawia skutery wodne. Obsługa i serwis motorówek dla milionerów w całej Polsce.

  www.naprawajachtu.com/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20243

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    ecomarine.pl

Firma ECO NEW - ECO MARINE Sp. z o. o. Sp. k. z Krakowa to rodzinny biznes, jaki został rozpoczęty w 2012 r. i od początku zajmujemy się obsługą i czarterem jachtów żaglowych i motorowych. Naszym głównym celem jest bezpieczeństwo, jakość i ekologia, a w tym co robimy cenimy połączenie nowoczesności z klasą, komfortem i luksusem. Dostarczamy Państwu jachty o niepowtarzalnym wyglądzie, wnętrzu i wyposażeniu, dbając o przyjemność z żeglowania, wieczne piękno i najwyższej klasy design, a wszystko dopełnia kunsztowne, oparte na tradycyjnym rzemiośle wykończenie. Zapraszamy!

  www.ecomarine.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 16879

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    MS-MOT części do quadów

Posiadająca siedzibę w Nowym Dworze Gdańskim firma MS-MOT serdecznie zachęca do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w sprzedaży motocykli, skuterów, quadów i skuterów śnieżnych najlepszych marek. Zajmujemy się także dystrybucją części zamiennych i akcesoriów motorowych a ponadto prowadzimy komis i zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym maszyn. Zapewniamy usługi na najwyższym poziome, konkurencyjne ceny oraz miłą i fachową obsługę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących oferty firmy.

  ms-mot.pl

katalog >> Motoryzacja >> sklep motocyklowy >> 13289

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    F1Karting.pl

Firma F1Karting zajmuje się organizowaniem rozrywki dla fanów sportów motorowych. Na profesjonalnym torze halowym można sprawdzić swoje siły w jeździe indywidualnej bądź wyścigach. Dostępne są gokarty dla różnych grup wiekowych, w tym także pojazdy dwuosobowe. Możliwa jest także nauka jazdy wyczynowej pod okiem instruktora. Obiekt jest dostępny przez cały tydzień.

  f1karting.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 7525

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 9 z 9