Logo small

TAG: muzyka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    Sklep z płytami z muzyką - winyle-online.pl

Marzy Ci się muzyka na winylu i zastanawiasz się nad tym, które sklepy mogą spełnić to marzenie? W takiej sytuacji warto zapoznać się z naszą ofertą (co by nie mówić, jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania wystarczy powiedzieć, że mamy 1744 winyle). Koniecznie trzeba też podkreślić, że nasz sklep płytowy to nie tylko winyle interesują Cię może płyty CD? Jeśli nie chcesz płyt CD, może zainteresują Cię kasety? Jeśli chodzi o konkrety, najwyższa pora zapoznać się ze stroną sklepu.

  winyle-online.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sklepy muzyczne >> 19417

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Do restauracji

Muzyka do restauracji jest konieczna! Wybierając do restauracji radio bez zaiks z One Player nie będziesz musiał płacić opłaty zaiks za publiczne odtwarzanie muzyki. Tylko w serwisie internetowym One Player otrzymasz dostęp do tysięcy utworów muzycznych z licencją na ich odtwarzanie w miejscach publicznych. Jeśli prowadzisz własny lokal, posiadasz sklep w galerii handlowej, salon urody czy spa - ta opcja jest dla Ciebie. Wybierz radio bez zaiks i korzystaj z dostępnych albumów muzycznych, które z pewnością przypadną do gustu Twoim klientom i gościom!

  www.oneplayer.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 18622

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Subiektywnik – Subiektywnie o kulturze

Subiektywnik.pl to pamiętnik po prywatnych podróżach przez kulturę. Co warto obejrzeć w kinie i teatrze? Co warto przeczytać albo czego warto posłuchać? Na te właśnie pytania odpowiadamy: recenzujemy filmy, spektakle teatralne, książki i płyty. Ponadto opowiadamy o jak najbardziej fizycznych podróżach po zabytkach, zamkach, kościołach i muzeach. Jednym słowem: Subiektywnik to najlepszy przewodnik po kulturze!

  www.subiektywnik.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> inne >> 20774

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Muzykanawesela.pl - dj na wesele

Dzięki nam znajdziecie Państwo wodzireja, DJ a, zespół na wesele. Dodatkowo promujemy specjalistów zajmujących się zaawansowaną oprawą artystyczną ślubów. Charakteryzujemy oferty zespołów weselnych od podstaw, monitorujemy mocne strony muzyków, kompletujemy opinie od dotychczasowych klientów. Korzystacie Państwo z popularnego serwisu ogłoszeń weselnych, który obejmuje zasięgiem cały kraj.

  www.muzykanawesela.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> ślub i wesele >> 13092

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Muzyka bez ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna

Soniqa.pl - muzyka bez ZAiKS, ZPAV, STOART i SAWP. Lider na rynku muzyki przeznaczonej do hoteli, restauracji, sklepów, salonów i wielu innych. Muzyka całkowicie pozbawiona opłat do OZZ. Codzienna aktualizacja i dosęp ON-LINE do aplikacji muzycznej stawia nas na pozucji LIDERA w branży muzycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiedni dobór muzyki sprawia nie tylko miły klimat ale też podnośi zyski w miejscu docelowym. Soniqa.pl zatrudnia najlepszych w branży specjalistów, którzy podpowiedzą jaki klimat i rodzaj muzyki może być najbardziej atrakcyjny dla Państwa klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć programy muzyczne ‘szyte na miarę’ z uwzględnieniem wielu aspektów, takich jak: wiek grupy docelowej, rodzaj oferty, wizerunek produktu, strategia marki itp.

  soniqa.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 8725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Darmowe mp3 - odjazdowa-muza.pl

Zadaniem portalu Odjazdowa Muza jest prezentowanie muzyki klubowej i promowanie utworów, a także ich twórców. Na liście najchętniej słuchanych są piosenki z takich gatunków muzycznych jak między innymi popularne Disco-Polo, Electro-House, Trance i Techno. Oczywiście lista jest zdecydowanie dłuższa, a utworów wciąż przybywa. Twórcy strony zachęcają do współtworzenia jej poprzez promocję na portalach społecznościowych.

  odjazdowa-muza.pl/

katalog >> Humor i rozrywka >> muzyka rockowa >> 13837

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Arkadiusz E. Ruth - kompozytor muzyki do filmu, gier i TV

Oficjalna serwis www kompozytora, twórcy orkiestracji i producenta muzycznego Arkadiusza Ruth - muzyka od wielu lat związanego z zespołem Pathfinder. Na witrynie odkryjesz przykładowe twórczość, życiorys, dyskografię, teledyski i inne. Jeżeli jesteś producentem obrazów filmowych lub gier komputerowych, reżyserem, kreatorem animacji, twórcą spotów reklamowych i odczuwasz brak niespotykanej i profesjonalnie wyprodukowanej muzyki, to zapraszamy do kontaktu i wspólnej kooperacji twórczej. Zasadnicze pole twórczości kompozytorskiej i orkiestracyjnej to muzyka do: - obrazów filmowych - dokumentalnych i fabularnych; - gier komputerowych; - animacji 2D/3D; - trailerów filmowych; - reklam telewizyjnych i radiowych; - książek audio; - {jingli, opening\\\\\\"ów, czołówek| - a także innych dziedzin, gdzie wymagana jest oryginalna ścieżka dźwiękowa. Jeśli masz grupę muzyczną pop/rock/metal czy inny i pragniesz mieć intro/outro lub aranżację orkiestrową na potrzeby Twojego wydawnictwa to również jest to dobry adres! Zadaj pytanie o detale współpracy poprzez formularz kontaktowy na oficjalnej witrynie kompozytora.

  www.arkadiusz-e-ruth.com

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 6495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Fitness Music Polska

FITNESS MUSIC POLSKA wymyśliłam z nieustającej potrzeby rozwijania siebie jako instruktor i trener fitness. Muzyka w tym zawodzie to integralna cześć naszych działań. W 1996 roku fitness rodził się w Polsce a wraz z nim moja firma , która do dnia dzisiejszego ewoluowała wraz z ideą fitness. Pasja zawodu pozwalała mi na podejmowanie dość ryzykownych działań. Rozpoczęłam od współpracy z największymi koproducentami muzyki dla fitness w Europie. Dziś po latach doświadczeń postawiłam na współpracę z największym producentem profesjonalnej muzyki do aerobiku w USA - POWER MUSIC. Jestem jedynym przedstawicielem na Polskę i Europę Wschodnią. Nowe technologie, nowoczesne multimedia to kierunek rozwoju FITNESS MUSIC POLSKA. Dzięki współpracy z niezależnym amerykańskim producentem mam ponadto możliwość zaproponować naszym klientom w Polsce najtańszą formę publicznego odtwarzania w branży. Naszymi atrybutemi są muzyka do aerobiku , muzyka do fitness , yoga , cycling i inne

  fitnessmusic.com.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> fitness >> 4185

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Organy - król instrumentów

Organy to król instrumentów, o niepowtarzalnej budowie, różnorodności barw i niesamowitej dynamice. Słowo organy nie może się kojarzyć tylko z przeszczepem, czy ewentualnie Toccatą d-moll Bacha. To przecież tysiące piszczałek i elementów tworzących spójną uduchowioną całość, cechującą się niesłychaną harmonią działania, dającą niesamowite możliwości. Dowiedz się więcej, poznaj legendarną i mniej znaną muzykę organową, poczuj niesamowite emocje!

  muzyka-organowa.blogspot.com/

katalog >> Rozrywka i hobby >> muzyka >> 4167

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38