Logo small

TAG: mycie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 78
1.    higienika.eu

Codzienne kompleksowe sprzątanie, w tym czyszczenie i impregnacja posadzek, pranie wykładzin dywanowych czy mycie okien to oferta firmy Higienika w Lublinie. Oferujemy usługi sprzątania oraz wszechstronne utrzymanie czystości w obiektach biurowych, przedsiębiorstwach, halach przemysłowych lub sportowych oraz w hotelach. Zapraszamy także do współpracy deweloperów i wspólnoty mieszkaniowe, a także prywatnych właścicieli obiektów po remontach czy w trakcie budowy.

  higienika.eu

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 20323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

Firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o.o. we Wrocławiu zapewnia kompleksową, fachową obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu zarówno hal produkcyjnych czy biur, jak i mieszkań oraz domów. Oferujemy porządkowanie hal produkcyjnych i magazynowych, sprzątanie po budowie, sprzątanie gabinetów. Zakres naszych usług obejmuje poza tym mycie i polimeryzację podłóg, pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie rolet i żaluzji. Pielęgnujemy też tereny zielone. Zapraszamy do kontaktu!

  www.pwpniagara.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20107

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.facetoddywanow.pl

Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i prania oferuje firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Nasza oferta obejmuje czyszczenie dywanów, mycie okien i ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się dodatkowo profesjonalnym ciśnieniowym czyszczeniem elewacji, usuwaniem graffiti, myciem kostki brukowej, dachów i parkingów. Na rynku działamy od 7 lat, stopniowo rozwijając zakres usług wraz z poszerzaniem profesjonalnego zaplecza technicznego. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.facetoddywanow.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 19395

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.wysokosciowe-prace.pl mycie elewacji Wrocław

Jeśli szukasz firmy zajmującej się pracami wysokościowymi, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Elbrus prace wysokościowe i montaż reklam. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu. Proponujemy wszechstronną obsługę firm oraz osób prywatnych w pracach wysokościowych. W swojej ofercie posiadamy montaż reklam wielkoformatowych, prace porządkowe takie jak mycie szyb na wysokości czy czyszczenie elewacji. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  wysokoscioweprace.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18703

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    galar-firma.com

We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma Galar. Istniejemy na rynku od 2015 roku a specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu pomieszczeń. Swoje usługi świadczymy w domach, mieszkaniach jak również biurach. Oferujemy odkurzanie, mycie okien, czyszczenie i polerowanie mebli a oprócz tego dezynfekcję toalet, układanie drobnych przedmiotów, czyszczenie sprzętów czy też wynoszenie śmieci. Pomagamy też w poszukiwaniu opieki dla dzieci i osób starszych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.galar-firma.com

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.pureworks.pl mycie hal przemysłowych kraków

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Pureworks. Nasza siedziba mieści się w Krakowie a funkcjonujemy na rynku już od 2010 roku. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu utrzymania czystości – zajmujemy się sprzątaniem obiektów, konserwacją i doczyszczaniem podłóg, myciem okien, witryn oraz elewacji jak też sprzątaniem poremontowym. Oferujemy również leasing urządzeń czyszczących. W pracy korzystamy z ekologicznych metod i używamy wody demineralizowanej. Oferujemy korzystne warunki współpracy i niezawodność. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej witrynie.

  pureworks.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18094

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.cleancarmyjnia.pl

Czyszczenie tapicerki i kokpitów, mycie dywaników i szyb, a nawet czyszczenie plastików i karoserii to wybrane usługi z jakich skorzystacie, odwiedzając ręczną myjnię samochodową CLEAN CAR w Warszawie. W branży działamy od 17 lat, zajmując się kompleksowym czyszczeniem aut. Oferujemy 3 stanowiska przeznaczone do ręcznego mycia samochodów, zaopatrzone w sprężarki powietrza, co gwarantuje dokładne wysuszenie samochodów. Hala myjni została wyposażona w nowoczesny sprzęt Karcher. Posiadamy preparatami do czyszczenia powierzchni plastikowych, metalowych, szklanych, jak i skórzanych. Zapraszamy!

  www.cleancarmyjnia.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 17303

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Mycie dachów gdańsk - desbud.com

Wynajem podnośników koszowych z operatorem, mycie elewacji, mycie i konserwacja dachów i inne prace na wysokościach profesjonalnie wykonuje firma DES-BUD. Gdańsk, Elbląg, Malbork, Tczew i okolice mamy do Was blisko, sprawdźcie konkurencyjne ceny, jakie Wam oferujemy! Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  desbud.com

katalog >> Usługi >> inne >> 15116

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Sprawny DPF - czyszczenie i regeneracja

Firma Sprawny DPF oferuje czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Nasz usługi skierowane są do właścicieli pojazdów, którzy mają problemy z zapchanym filtrem DPF i chcą w sposób legalny i skuteczny naprawić swoje auto. Czyszczenie metodą hydrodynamiczną za pomocą specjalistycznych maszyn daje wysoką skuteczność w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli myślisz, że jedynym rozwiązaniem problemów z DPF jest jego wycięcie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Zapewniamy bardzo taniego kuriera w obie strony dla klientów, którzy nie mogą osobiście dostarczyć do nas filtra. Regenerację dostarczonego do nas podzespołu wykonujemy zwykle w ten sam dzień. Na czyszczenie udzielamy gwarancji.

  www.czyszczenie-dpf.com.pl/

katalog >> Motoryzacja >> serwisy >> 20349

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.betolix.pl - żeby usunąć cement z metalu

Nieżrący, a mimo to spełniający swoje zadanie płyn do usuwania zaprawy cementowej Betolix, to nowoczesny beton destruktor, dzięki któremu pozbędziesz się zaschniętego oraz świeżego betonu z drewna, szkła, lakieru samochodowego, narzędzi, rusztowania, itd. Jego skuteczność potwierdzają zarówno pracownicy firm budowlanych, jak i osoby spoza branży. Nie czekaj! Zajrzyj na betolix.pl.

  betolix.pl/

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 19569

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 78