Logo small

TAG: nabór

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    www.bajeczne-przedszkole.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą niepublicznej placówki przedszkolnej Bajeczne Przedszkole, które znajduje się w Gdańsku. Zapewniamy całodzienną profesjonalną opiekę dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Proponujemy ciekawe zajęcia wychowawczo-dydaktyczne a także duży wybór zajęć dodatkowych (język angielski, rytmika, logopedia, taniec, zajęcia teatralne, kulinarne, wycieczki, muzykoterapia, imprezy okolicznościowe oraz program Akademia Bystrzaków). Duży nacisk kładziemy na indywidualny rozwój naszych podopiecznych i zapewniamy bezpieczną zabawę. Szczegóły dostępne na naszej stronie.

  www.bajeczne-przedszkole.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 13817

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    PROMYK prywatne przedszkole szczecin

Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zagwarantuje wieloaspektowy rozwój dziecka w wygodnych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, twórcze, osiągające w większości przypadków bardzo dobre wyniki w nauce szkolnej. Jesteśmy otwarci na potrzeby i zainteresowania dziecka, wspieramy jego aktywność oraz przemysł. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwinąć jego talenty! W naszej ofercie odnajdziecie Państwo bogaty wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. Dbamy o ścisłą współpracę z rodzicami w wychowaniu dziecka. Sprawdź naszą propozycję już dziś! Więcej wiadomości na stronie internetowej.

  www.promyk.szczecin.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 9080

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Przewozy autokarowe Warszawa

W związku z rozbudową tras, firmy transportowe nieustannie prowadzą nabór na kierowców i osoby, które związane byłyby z obsługą ruchu autobusowego w Polsce i na trasach zagranicznych. Jakie są wymagania stawiane wobec takich pracowników? Wśród najczęściej wymienianych są takie cechy jak: odpowiedzialność, doświadczenie, umiejętność pracy z ludźmi, odporność na stres. Osoba pracująca w transporcie osób powinna także znać przepisy prawa drogowego na europejskich drogach oraz znać geografię Polski i Europy.

  www.przewozosob.waw.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 12687

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Krakowska Szkoła Zawodowa KSZ

Przedstawienie oferty krakowskiej szkoły zawodowej. U nas otrzymujesz prawdziwy tytuł zawodowy czeladnika i praktyczne umiejętności wykorzystywane przez pracodawców. Prowadzimy nabór pod zawód piekarza, stolarza, mechanika pojazdów samochodowych, fryzjera, fotografa i na wiele innych specjalizacji, dopasowanych do Twoich zainteresowań. Proponujemy również wiele zajęć dodatkowych, chociażby kursy językowe, szkolenia szybkiego czytania, moduły sportowe.

  www.ksz.edu.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 8176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Szkolenia it

Kurs Komputerowy ElitePC - profesjonalne kursy informatyczne i indywidualne szkolenia komputerowe oraz korepetycje - Warszawa Bemowo. Bogata oferta i różne poziomy - kursy informatyczne, szkolenia microsoft. Elastyczne terminy zajęć. M.in. oferujemy kursy Microsoft Windows, Office, Photoshop, After Effects, Apple, Java, Mac, C++, Windows server, Tworzenie WWW, obsługa komputera. Dobra efektywność - organizujemy nabór na zajęcia na rok 2011. Zapraszamy na informatyczny kurs komputerowy i szkolenia It.

  http://www.kursy.elitepc.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 2561

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5