Logo small

TAG: nadzór

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81
1.    www.bakskatowice.pl nadzór budowlany Katowice

W naszej firmie Baks pracują ludzie, którzy posiadają różne specjalności i uprawnienia, dzięki czemu firma może zaoferować wszechstronne usługi w sferze budownictwa. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach. Nasi niezastąpieni pracownicy przeprowadzą Państwa, przez żmudny proces zaczynający się od doradztwa, wyceny oraz projektowania poprzez nadzór aż po odbiór inwestycji. Nasza firma została założona w październiku 2014 roku, twórcami jej są fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, co przekłada się na jakość świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

  bakskatowice.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15995

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.      Projektowanie wnętrz, aranżacje inprojekt

Firma in-projekt.com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych : kawiarń i biur. Podczas współpracy z inwestorem bardzo ważne są zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu , łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  in-projekt.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.kowieska.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności Barbary Kowieska, która świadczy usługi w Warszawie. Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem obiektów gastronomicznych a działalność prowadzi od 2009 roku. Stale współpracuje z biurami projektowymi, architektami i firmami wyposażającymi oferując projekty hoteli, restauracji, lotnisk czy też kantyn. Oferuje kompleksową realizację projektu technologicznego jak i nadzór nad realizacją. Przedsiębiorstwo ma na koncie wiele zrealizowanych zleceń i duże grono zadowolonych Klientów. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

  www.kowieska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    renmak.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Renmak z Wrocławia. Zajmujemy się kompleksową obsługą jak i doradztwem w zakresie BHP a działalność w tej branży prowadzimy już od wielu lat. Można nam zlecić prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników lub kierowników, sporządzanie instrukcji stanowiskowych, ocenę ryzyka zawodowego, prowadzenie dokumentacji, postępowanie powypadkowe, pomoc w organizacji stanowisk, obsługę budowy pod kątem BHP bądź wiele innych usług. Zapewniamy profesjonalizm, działanie zgodnie z aktualnymi przepisami i atrakcyjne ceny. Szczegóły dostępne są na stronie.

  renmak.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 19333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.radca-chorzów.pl

Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc swoją siedzibę ma w Chorzowie. Firma świadczy usługi prawne z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych a także prawa administracyjnego. Jej odbiorcami są Klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze. Kancelaria oferuje pomoc w prowadzeniu działalności a w szczególności nadzór prawny, udzielanie porad, negocjacje, sporządzanie projektów umów, zastępstwo procesowe, reprezentowanie Klienta i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.radca-chorzów.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Emergency Power – obsługa inwestycji

Najlepszym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych usługami z zakresu projektowania, generalnego wykonawstwa i serwisowania awaryjnego instalacji technicznych w obrębie nieruchomości mieszkalnych będzie skorzystanie z oferty Emergencypower.eu. Wachlarz usług Emergencypower.eu jest naprawdę imponujący: od montażu drzwi wejściowych, bram, żaluzji wewnętrznych czy oświetlenia, aż do obsługi zaawansowanej automatyki budynkowej i systemów inteligentnych. Cała oferta znajduje się na stronie Emergencypower.eu.

  www.emergencypower.eu/

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18610

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Kursy bhp Warszawa

Zobacz jak doskonale organizuje kursy i szkolenia firma Aktyw BHP. To właśnie w jej ofercie otrzymacie wszystko co najlepsze, to właśnie ona zagwarantuje okresowe szkolenia bhp, audyt bhp oraz nadzór bhp. To właśnie tutaj możecie mieć pewność, że traficie na znakomitej jakości szkolenia z bhp i opcje pod tytułem tanio bhp. Zapraszamy serdecznie już dzisiaj

  aktyw-bhp.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.imabudownictwo.pl

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszego biura I.M.A. BUDOWNICTWO zlokalizowanego w Lublinie. Oferujemy prace z obszaru budownictwa kubaturowego, wielorodzinnego (bloki mieszkalne), budowy domków jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych. Współpracujemy z deweloperami, instytucjami publicznymi i Klientami indywidualnymi. Zapewniamy profesjonalizm, obsługę w przyjaznej atmosferze i atrakcyjną ofertę cenową. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  www.imabudownictwo.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Nadzór bhp Skabat

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń okresowych w tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Jesteśmy w stanie opracować pełną dokumentację BHP, zapewniamy przeglądy sprzętu PPOŻ, reprezentujemy małe i duże przedsiębiorstwa przed Inspekcją Pracy. Rozumiemy wszystkie problemy BHP i zdobywamy na rynku doświadczenie od 2009 roku.

  www.bhpskabat.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 10627

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81