Logo small

TAG: nadzoru

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 42
1.    comex.com.pl

Firma COMEX S.A. w Gdańsku zajmuje się całościową obsługą klientów na rynku zasilania gwarantowanego. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki COVER, dostawcy systemów zasilania gwarantowanego. Nasze usługi obejmują projektowanie rozwiązań oraz produkcję w zakresie ochrony systemów komputerowych, wrażliwych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, instalacji przemysłowych, czy systemów nadzoru i kontroli. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  www.comex.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 20971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.pdib.pl

Profesjonalne doradztwo inwestycji budowlanych PDIB Construction Paweł Skrzypczak w Poznaniu to rzetelna pomoc, jaką oferujemy firmom i przedsiębiorstwom przy realizacji różnej wielkości inwestycji. Kompleksowo obsługujemy cały procedura w zakresie doradztwa inwestycyjno-budowlanego, doradztwa technicznego i ekonomicznego z uwzględnieniem nadzoru inwestorskiego. Zaplanujemy każdą fazą procesu budowlanego - od pomysłu i wyboru działki, przez projekt i zgody prawne, aż po obsługę gwarancyjną. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty oraz realizacjami, jakie przedstawiamy na naszej stronie.

  www.pdib.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.geoart.pl

Pełny zakres usług geodezyjnych, w tym również profesjonalna obsługa skomplikowanych obiektów inżynierskich, a także prace związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości to oferta firma GEO-ART Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca, która swoją działalność realizuje na terenie województwa małopolskiego. Wykonujemy projekty drogowe i mostowe, projekty zjazdu na działkę jak również, chodników, ścieżek rowerowych i przepustów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy najwyższą jakość usług, solidność i terminowość, a nasze umiejętności weryfikują wymagane uprawnienia geodezyjne.

  www.geoart.pl

katalog >> Budownictwo >> geodezja >> 17551

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.impact-pro.pl

Zarządzanie projektami i realizacja inwestycji, także projekty indywidualne oraz adaptacja ich do potrzeb prywatnych lub biznesowych - to propozycje gdyńskiej firmy IMPACT Sp. z o.o. Oferujemy kompleksową ofertę w zakresie budownictwa kubaturowego oraz indywidualne podejście do każdego z klienta, a ponadto wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji lub projektu. Nasza kadra inżynierska to doświadczeni projektanci, kierownicy budów i koordynatorzy projektów, którzy doświadczenie zdobywali w ramach największych inwestycji w Polsce. Zapraszamy do współpracy!

  www.impact-pro.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16015

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Wielobranżowy nadzór inwestorski katowice

Fachowy inspektor nadzoru inwestorskiego - przedsiębiorstwo Wojtyła - nasza firma pełni funkcje kierownika budowy oraz sprawuje wielobranżowy nadzór inwestorski we wszystkich specjalnościach dostępnych na rynku usług budowlanych. Inspektor nadzoru robót elektrycznych, drogowych i robót sanitarnych. Zapraszamy serdecznie - ekspertyzy budowlane, nadzory inwestorskie Katowice, Bielsko Biała i wszystkie inne miasta w Polsce.

  www.nadzorinwestorski.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 8256

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    API przyssawki próżniowe

Firma API Automatyka-Pneumatyka-Informatyka została założona w 2000 roku i ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem maszyn i sterowników maszyn oraz doborem zamienników w układach elektroniki i pneumatyki. Na dodatek sprzedajemy oraz wdrażamy programy informatyczne dla małych firm oraz świadczymy wiele usług informatycznych. W naszej pracy wykorzystujemy elementy i układy cenionych producentów, które wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

  www.api.bielsko.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> producenci >> 9663

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 2144

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Nadzór budowlany: Roboty i remonty | PBU Marbud z Łodzi

Przedsiębiorstwo budowlano-usługowe Marbud z Łodzi zajmuje się oceną stanu technicznego budynków, robót budowlanych, a także nadzorem inwestorskim.

  www.marbud-nadzorbudowlany.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 7422

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    JÓŹWIK PIOTR

Oferujemy Państwu pomoc doświadczonego kierownika budowy. Zajmujemy się nadzorem projektów budynków inwestorskich oraz konstrukcji stalowych. Zapraszamy!

  www.kierownikbudowyjozwik.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 6666

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Pracownia architektoniczna - meteorstudio.pl

Prowadzimy studio projektowe w Sopocie. Odpowiadamy za aranżację przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych w taki sposób, aby przyciągały uwagę grupy docelowej. Optymalizujemy układ instalacji elektrycznej. Czuwamy nad właściwą strategią wyburzania. Nasze studio projektowe Meteor świadczy usługi nadzoru autorskiego. Dbamy też o dopasowanie odpowiednich materiałów budowlanych, mebli.

  meteorstudio.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 20463

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 42