Logo small

TAG: nauka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 127
1.    Wiza turystyczna oraz pracownicza do Australii - studia

Marzysz o studiach medycznych w Australii? A może chciałbyś odwiedzić Australię jako turysta? Bez względu na cel podróży, firma KSM TRADERS ma dla Ciebie rozwiązanie - oferujemy profesjonalne usługi związane z wizami do Australii. Nasza firma specjalizuje się w pomocą przy otrzymywaniu wiz turystycznych, studenckich oraz pracowniczych. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, aby ułatwić Ci cały proces aplikacji i zapewnić Ci spokój umysłu. Nie trać czasu i energii na skomplikowane procedury - zaufaj firmie KSM TRADERS, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

  www.versatileeducation.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 23736

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prawo jazdy - kursant.wroclaw.pl

W naszej szkole Kursant nauka jazdy jest czymś profesjonalnym i przyjemnym. Posiadamy doświadczonych instruktorów jak i również nowe pojazdy samochody dostosowane do podstawienia do WORD-u. Bardzo ważne jest to, iż dajemy możliwość zdawania egzaminu państwowego na naszym samochodzie. Proponujemy również szybkie kursy, kursy dla osób niepełnosprawnych.

  kursant.wroclaw.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 15678

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    PZM nauka jazdy Lublin

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Szkoły Nauki Jazdy Polskiego Związku Motorowego, która działa w Chełmie, Lublinie i Białej Podlaskiej. Proponujemy kursy na prawo jazdy każdej kategorii, które odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów państwowych przez naszych Kursantów, co świadczy o wysokim poziomie nauczania. Zatrudniamy jedynie doświadczonych i cierpliwych instruktorów a oprócz tego wykwalifikowanych Ratowników Medycznych i psychologów. Szczegóły dostępne są na naszej witrynie internetowej.

  szkolyjazdypzm.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Nauka jazdy Warszawa - OSK Aurinko

Prawo jazdy jest bardzo przydatnym dokumentem. Jak okazuje się nie tylko dla osób mieszkających w małych miejscowościach, ale również i w wielkich aglomeracjach. Posiadając prawo jazdy Warszawa możemy nie tylko przemieszczać się sprawnie z punktu A do punktu B w mieście, ale również zabrać całą rodzinę na wspaniałe wakacje. Nie zastanawiaj się dłużej i jeśli nie masz jeszcze prawka zgłoś się do nas. My - szkoła nauki jazdy OSK Aurinko przeprowadzimy Cię przez gąszczu przepisów, nauczymy praktycznej sztuki prowadzenia auta. Z nami na pewno zdasz za pierwszym razem. Nie wpisuj więcej w Google nauka jazdy Warszawa, tylko chwyć za telefon i zadzwoń do nas - 880 848 850.

  www.oskaurinko.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Blog o skutecznej nauce angielskiego

Blog językowy dedykowany wszystkim osobom zainteresowanym samodzielną nauką angielskiego. Na blogu o języku angielskim znajduje się wiele ciekawych ćwiczeń i innych materiałów dydaktycznych przeznaczonych do użytku samodzielnego. Ideą bloga jest efektywna nauka języka angielskiego.

  blog-eangielski.pl/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 13920

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Nauka gry na gitarze Lublin - www.rockdiscipline.com

Szkoła nauki gry na gitarach a także na perkusji zapewnia prowadzenie nauki w ramach kursów indywidualnie dopasowanych do upodobań a także umiejętności posiadanych przez uczniów. W szkole prowadzone są między innymi kursy nauczania gry na gitarach elektrycznych, klasycznych czy basowych. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

  www.rockdiscipline.com/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka gry na gitarze >> 13631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Nauka przed maturą - kursymaturalne.pl

Jeżeli zależy Wam na tym, aby dobrze zdać maturę, na pewno nie zawiedziecie się na ofercie kursów maturalnych EDUKARIS. Jesteśmy nie tylko najlepsi w Warszawie, ale również i jednymi z najlepszych w całej Polsce. Każdy z naszych klientów może tu liczyć na dziesiątki godzin kursów i najlepsze przygotowanie do egzaminów maturalnych. Nie mamy wątpliwości, że po maturze będziesz nam wdzięczny.

  www.kursymaturalne.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 13595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Nauka programowania - akademia108.pl

Szkoła Akademia 108 obejmuje profesjonalne szkolenia z programowania, dzięki którym programiści zyskają nie tylko sporą wiedzę teoretyczną, ale również w znaczącym stopniu poprawią umiejętności praktyczne. Atutem tych szkoleń jest duża skuteczność nauczania prowadzonego przez doświadczonych specjalistów.

  akademia108.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 13472

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Intensywna nauka języka angielskiego

W trakcie nauki języka angielskiego cele mogą być różne przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zdobycie certyfikatu językowego, pewne porozumiewanie się w języku obcym w życiowych sytuacjach, przygotowanie do studiów filologicznych, korzystanie z języka angielskiego w pracy i wiele innych. Niezależnie od tego jaki masz cel, zapoznaj się z ofertą szkoły Speak Up i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie i swoich potrzeb.

  speak-up.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 13094

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2
1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 127