Logo small

TAG: nawadniania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24
1.    Podłogi obiektowe - budmech.pl

Jeżeli budujecie państwo obiekty komercyjne i poszukujecie rozwiązań, które wytrzymają wiele lat to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy między innymi systemy nawadniania, stawy ciśnieniowe jak i również instalacje przemysłowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  www.budmech.pl/

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 21089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.planta.info.pl

W Ostrowie Wielkopolskim swoją siedzibę posiada firma PLANTA. Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i całoroczną pielęgnacją terenów zielonych. Można nam powierzyć zakładanie trawników i systemów automatycznego nawadniania a ponadto deratyzację i usuwanie owadów i szkodników. Prowadzimy sprzedaż i wynajem maszyn takich jak traktory ogrodowe, wertykulatory, aeratory i odkurzacze ogrodowe. W naszym asortymencie można również znaleźć środki ochrony roślin, nawozy oraz materiał siewny. Gwarantujemy fachową obsługę i korzystne ceny. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.

  www.planta.info.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20845

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Mp rotator 1000 - system-nawadniania.pl

Interesuje Państwa niezawodny system nawadniania? Zapraszamy do nas. W jednym miejscu znajdziecie takie produkty jak sterownik Hunter X Core, dysze MP Rotator czy czujnik deszczu Hunter. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz niezawodność naszych produktów. Zajmiemy się także ich montażem. Pełna oferta znajdujących się tutaj produktów dostępna jest na system-nawadniania.pl.

  www.system-nawadniania.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 15567

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Nawadnianie ogrodu RainBird Hunter Lublin

Profesjonalne instalowanie automatycznego systemu nawadniania w ogrodach. Nasz firma świadczy z zakresu budowy systemów nawadniających poza ogrodami również boiska piłkarskie, murawy sportowe i przestrzenie publiczne. Układamy nawadnianie kropelkowe. W inwestycjach wykorzystujemy tylko sprawdzony i renomowany sprzęt marek Hunter i RaiBird, których jesteśmy regionalnym partnerem. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetowa materiałów do zakładnia systemów nawadniających.Doradzamy przy wyborze i instalacji sprzętu nawodnieniowego. Ofertę kierujemy głównie do miast: Lublin, Rzeszów, Kielce, Warszawa.

  nawadnianietrawnikow.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> nawadnianie ogrodów >> 14886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    hydroinstalacja.pl wodociągi Opole

W Opolu swoją siedzibę ma firma Hydroinstalacja. Jest to profesjonalne, działające od 1991 roku przedsiębiorstwo świadczące szeroki zakres usług w branży wodociągowej i kanalizacyjnej. Proponuje wykonywanie przyłączy, rozbudowę istniejących siedzi jak też wykonywanie instalacji odprowadzenia i rozsączania wód opadowych. W zakres świadczonych usług wchodzi ponadto nawadnianie ogrodów i usługi koparkoładowarką i minikoparką. Gwarantujemy profesjonalizm, dyspozycyjność i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  https://hydroinstalacja.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18198

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Systemy nawadniania Wrocław

Polecamy też oświetlenie ogrodów. Jest szereg systemów związanych ze sterowaniem oświetleniem. Od najprostszego na klawisz do włączania na pilota, czujnikiem zmierzchu, lub sterownikiem o określonej porze dnia. Instalacja może zostać przygotowana w wersji 230 V albo 12V. Świetnym uzupełnieniem wieczorowej scenerii jest tak zwane światło magiczne. Źródłem tego światła lampy unoszące się po wodzie, reflektor oświetlający fontannę albo żaróweczki na długich przewodach oplatające gałęzie. Wykonujemy również drenaże w terenach zieleni od małych ogrodów aż po boiska. Ogrody warto chronić gdy wiosną jesteśmy narażeni na podnoszenie się wód gruntowych. prócz tego gdy grunt na którym znajduje się teren zielony jest nieprzepuszczalny i deszczówka nie wsiąka w głąb ziemi zalegając na powierzchni. Nasze systemy ogrodowe służą do magazynowania, a następnie wykorzystania deszczówki do podlewania roślin w okresie jesiennym i wiosennym. Prócz tego zmagazynowana woda może zostać użyta do innych celów, przykładowo mycie samochodu lub prace porządkowe w ogrodzie. Do dyspozycji klientów posiadamy kilka aut serwisowych, które wyposażone są w kompletny sprzęt do nawadniania. To zapewnia, że serwis odbywa się sprawnie. Pracownicy firmy to doświadczeni instalatorzy z wieloletnią praktyką.

  www.migrod.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 12492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    AAT RENKAR spryskiwacze karcher kraków

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę przygotowaną przez Karcher Center AATRenKar. Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 1992 roku a siedziba biura mieści się w Krakowie. W naszej propozycji znajdą Państwo między innymi urządzenia piorące, szorowarki, zamiatarki, wysokociśnieniowe urządzenia myjące, parownice, myjki do okien oraz systemy nawadniania. Naszym Klientom gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń kupionych w Polsce lub za granicą, fachowe doradztwo techniczne oraz atrakcyjne ceny. Dodatkowe wiadomości i dane teleadresowe dostępne są na witrynie www.

  aatrenkar-karcher.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 10273

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24