Logo small

TAG: nekologi

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 72
1.    drboron.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia z Pisza. Działalność Gabinetu polega na świadczeniu usług ginekologicznych. Dostępnych jest tutaj ich bardzo wiele, a wśród nich m.in.: diagnostyka oraz leczenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego, operacje plastyczne szyjki macicy, diagnostyka oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz patologii. Doktor Robert Broń specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał już w 1990 roku. Z pełną ofertą Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.drboron.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22266

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Dobry ginekolog w krakowie - ginekologjaworowski.pl

Prowadzimy gabinet ginekologiczny w Krakowie doceniany przez dotychczasowe pacjentki ze względu na profesjonalne podejście do prowadzenia ciąży, czy do dopasowania antykoncepcji. Proponujemy testy ciążowe. Przyjmujemy w gabinecie kobiety w każdym wieku. Zapewniamy przy tym maksymalnie komfortową atmosferę. Dodatkowe plusy to poród w wodzie, profilaktyka osteoporozy i wiele innych rozwiązań.

  ginekologjaworowski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> ciąża >> 19157

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    optimamed.eu Choroby serca Lublin

OPTIMAMED to profesjonalna klinika mieszcząca się w Lublinie. Oferujemy kompleksową pomoc i konsultacje z wykwalifikowanymi lekarzami wielu specjalności. Świadczymy usługi z zakresu kardiologii, ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, dietetyki, urologii oraz rehabilitacji. Wykonujemy również badania USG na nowoczesnym sprzęcie, leczymy migreny przy pomocy botoxu a oprócz tego wykonujemy korekcję zmarszczek. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnią praktyką zawodową i ogromną wiedzą medyczną. Zapewniamy najwyższą jakość usług i sympatyczną obsługę. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

  optimamed.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    VITA LONGA Pediatra katowice

W Katowicach znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „VITA LONGA”, który proponuje pełen zakres usług medycznych. W naszej placówce skorzystać można z porady lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak również konsultacji specjalistycznych z zakresu neurologii, ginekologii, kardiologii, ortopedii czy też psychiatrii. Świadczymy także usługi stomatologiczne i fizykoterapeutyczne. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze diagnostyczne - wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, EKG oraz USG dorosłych, dzieci i niemowląt. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.vitalonga-nzoz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    MEDI LUX CLINIC Anita Chudecka-Głaz

Gabinety Lekarskie MediLuxClinic mieszczące się w Szczecinie, świadczą usługi medyczne z zakresu ginekologii, położnictwa oraz dermatologii. W placówce zatrudnieni są lekarze specjaliści, którzy wykonują między innymi punktowe testy skórne, szczepienia przeciw HPV,badania cytologiczne, prenatalne, alergologiczne, wirusologiczne czy molekularne, a także prowadzą ciążę i leczą niepłodność. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, a zapisy na wizyty umawiane są drogą telefoniczną. Dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

  www.mediluxclinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Ogłoszenia z Zambrowa i okolic - zambrow.org

Zaangażowana w swoją pracę redakcja prowadzi w Zambrowie portal miejski. Jesteśmy na każdym ważnym wydarzeniu w regionie oraz reagujemy na nagłe zdarzenia. W naszym katalogu firm swoje wpisy mają wszystkie działające firmy w powiecie zambrowskim. Publikujemy także nekrologi, które można nam przesłać drogą internetową. Zachęcamy do sprawdzenia opublikowanych niedawno newsów.

  zambrow.org

katalog >> Sport i rekreacja >> serwisy informacyjne >> 22684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.florjanski-ginekolog.pl

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr hab. n. med. Jerzy Florjański we Wrocławiu oferuje opiekę nad kobietami ciężarnymi, zapewniając kontrolę rozwoju płodu przy użyciu nowoczesnego sprzętu USG. Dodatkowo umożliwiam kwalifikacje do zabiegów inwazyjnych pod kontrolą USG, w tym zabiegów wewnątrzmacicznych na płodach. Współpracuję m. in. z Zakładem Genetyki AM we Wrocławiu. Prowadzę 32 łóżkowy Oddział Patologii Ciąży w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa U.M. we Wrocławiu. Zapraszam do zaznajomienia się z ofertą usług oraz na konsultacje.

  www.florjanski-ginekolog.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.klinikiziemlewski.pl

Szukasz miejsca na mapie Polski, w którym skorzystasz z profesjonalnych i skutecznych zabiegów medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała? Zapraszamy do Klinik Ziemlewski, które funkcjonują na terenie Wrocławia, Warszawy, Łodzi i Poznania. To, co łączy te miejsca to nowoczesne procedury, zaawansowane technologie i wysoka jakość oferowanych usług. W naszej ofercie znajdziecie innowacyjne zabiegi zamykania naczynek laserem Cutera Excel V, laserową terapię NTM (nietrzymania moczu), bądź usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki Icoone Laser. Zapraszamy na konsultacje i do rezerwacji wizyty!

  www.klinikiziemlewski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> ginekologia estetyczna >> 17115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Klinika Ginekologiczna Słowacja - aborcja.cz

Prowadzona przez nas klinika z Czech jest miejscem, w jakim pacjentki z Polski mogą poddać się legalnej aborcji do 12. tygodnia ciąży. Pacjentka przyjeżdża do nas rano i z reguły może opuścić klinikę już po południu. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów pozostajemy do dyspozycji telefonicznej przez 24 godziny na dobę. Nie interesują nas dane osobowe, powody. Przeprowadzamy u siebie zawsze niezbędne badania przed zabiegiem.

  www.aborcja.cz/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.ulmanwlodarz.pl

Specjalistyczny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny znajduje się w Tychach. Placówka świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu diagnostyki położniczej i ginekologicznej a także profilaktyki nowotworowej. Oferujemy leczenie nietrzymania moczu, poradnictwo antykoncepcyjne, okresu okołomenopauzalnego, szeroki zakres badań i zabiegów a ponadto leczenie laserowe oraz wiele innych. Dysponujemy innowacyjnym sprzętem diagnostycznym i obrazowym i oferujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia. Żeby dowiedzieć się więcej na temat pełnej oferty, wystarczy wejść na stronę.

  ulmanwlodarz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 72