Logo small

TAG: nerwica

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    pomoc psychologiczna Dębica - psychiatradebica.pl

Specjalistyczny gabinet psychiatryczny lek. med. Andrzej Wilk w Dębicy zajmuje się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych. Udzielamy porad terapeutycznych, diagnozujemy nerwice, depresję, schizofrenię, uzależnienia oraz zaburzenia snu, a także przygotowujemy stosowne leczenie psychofarmakologiczne. Wykonujemy badania osób zatrudnionych przy produkcji specjalnej dla potrzeb wojska oraz osób ubiegających się o pozwolenia na broń. Oferta Gabinetu skierowana jest do osób indywidualnych i klientów biznesowych. Więcej informacji na temat działalności Gabinetu mieści się na stronie internetowej.

  https://www.psychiatradebica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 22521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dom Rozwoju - Psycholog Warszawa, Psychoterapia

Dom Rozwoju to mieszcząca się na warszawskim Mokotowie, powstała w 2017 roku poradnia psychologiczna. Poradnia oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w formie konsultacji psychologicznych, psychoterapii, konsultacji wychowawczych. Zespół poradni składa się z wykwalifikowanych specjalistów - doświadczonych psychologów i psychoterapeutów różnych nurtów.

  www.dom-rozwoju.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21035

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Gabinet psychoterapii Gestalt Rzeszów

Przy problemach życiowych pomoże nam dobry psychoterapeuta Rzeszów, dlatego warto się do niego zgłosić. Często w naszej głowie pojawiają się natrętne myśli i zachowania i co wtedy? To prowadzi do poważnych problemów, dlatego psychoterapia jest bardzo ważna. Pod okiem specjalisty dowiemy się, dlaczego takie problemy się pojawiły i znajdzie się ich rozwiązanie.

  gestalt.rzeszow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 20485

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Mandala - ośrodek leczenia uzależnień

Jeśli szukasz pomocy w leczeniu uzależnienia dla siebie lub bliskiej Ci osoby, koniecznie sprawdź ofertę Ośrodka leczenia uzależnień Mandala z Jordanowa Śląskiego - położonego w niedalekiej odległości od Wrocławia miasteczka. Ośrodek leczenia uzależnień Mandala to nowoczesna prywatna klinika leczenia uzależnień, zapewniająca swoim pacjentom wygodę pobytu, dyskrecję, anonimowość a także indywidualnie dobraną do potrzeb metodę leczenia, odwyku i terapii. W ośrodku poza uzależnieniami leczyć można także depresję i nerwicę.

  www.mandalawroc.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 15280

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    efarmaceuta.pl - leki opinie

1. Efarmaceuta to miejsce, gdzie znajdziesz opinie o lekach i suplementach diety. Baza posiada prawie 8 tysięcy opisów leków, z czego połowa zawiera informacje od pacjentów w postaci opinii na temat konkretnego leku. Efarmaceuta to portal, gdzie znajdziesz informacje o lekach na depresję, wątrobę, serce, alergie, nerwice, zatoki oraz wiele więcej chorób. Efarmaceuta dysponuje wiedzą praktyczną, ponieważ portal prowadzony jest przez farmaceutów, którzy w razie zadawania pytań przez pacjentów, są w stanie odpowiedzieć merytorycznie na zadawane pytania. Efarmaceuta to portal, który odpowiedzialny jest za dostarczanie rzeczowych informacji na temat leków, które znajdują się na polskim rynku farmaceutycznym. W naszej bazie znajdują się zarówno leki na receptę jak i bez. Jednak niezależnie jaki lek zażywamy, nawet te bez recepty warto kontrolować i zadać pytanie jeżeli mamy jakieś wątpliwości. Efarmaceuta posiada rownież informacje o lekach na ból głowy, na ból gardła oraz problemy układu trawienneg

  efarmaceuta.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 11879

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pomoc psychologiczna - Anna Krzysztofowicz-Wesołowska

Zlokalizowany w Krakowie Gabinet Psychoterapii prowadzi psychoterapeuta Anna Krzysztofowicz Wesołowska posiadająca duże doświadczenie kliniczne. W ofercie gabinetu znalazły się konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna, opinie psychologiczne. Psychoterapia indywidualna zawsze poprzedzona jest diagnozą, która ma na celu ustalenie problemu i wybranie sposobu jego leczenia. Wśród specjalności gabinetu znalazło się leczenie depresji, leczenie nerwicy i stanów lękowych, fobii, schizofrenii, bulimii, anoreksji. Terapia psychologiczna obejmuje również zaburzenia osobowości, kryzysy emocjonalne.

  gabinetypsychologiczne.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholodzy, gabinety prywatne >> 10613

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Nerwica, fobia społeczna

Nerwica - strona o chorobie jaka jest nerwica, fobia społeczna objawy, leczenie, porady, forum. Na naszej stronie dowiesz się jak skutecznie walczyć z nerwicą i jak wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

  www.nerwica.net

katalog >> Zdrowie i uroda >> nerwica >> 3539

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    PROGRES zaburzenia mowy świdnica

W Świdnicy funkcjonuje Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z pomocy psychologa. Jesteśmy świadomi jak ważna jest stosowna diagnoza w procesie leczenia każdej choroby, dlatego gwarantujemy indywidualne spotkania, które gwarantują dyskrecję oraz szczególne podejście do pacjenta i jego problemów. W gabinecie kierowana jest terapia osób z nerwicami, stanami lękowymi, chorych na depresję. W gabinecie oferowane są także zajęcia terapeutyczne dla grup: dzieci i młodzieży, a również par małżeńskich. Pod ich nadzorem podwyższa swoje kwalifikacje, na przykład na szkoleniach z zakresu przeróżnego typu terapii. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.

  psychologswidnica.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Maturitas.pl psychoterapia Warszawa

Zapraszam wszystkie osoby poszukujące porady psychologicznej. Prowadzę psychoterapię z zakresu rozwoju zawodowego oraz rozwoju osobistego. Jestem dyplomowanym psychologiem (tytuł magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim) oraz psychoterapeutą (ukończone 4-letnie szkolenie w centrum MABOR). Posiadam również certyfikat, który potwierdza wiedzę z zakresu coachingu. Zajmuję się nerwicami, lękiem, apatią, zmianami nastroju, syndromem DDA, nieśmiałością, problemami w relacjach osobistych oraz zawodowych. Specjalizuję się również w zagadnieniach związanych z problemami zawodowymi (brak motywacji, przeciążenie zadaniami, pracoholizm itd.).

  www.maturitas.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 5146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11