Logo small

TAG: niemiecki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 166
1.    Kursy językowe za granicą -rezerwacja online | Langart.net

Serwis dedykowany nauce języka za granicą. Prezentuje renomowane szkoły językowe w za granicą. Kursy językowe prowadzone są w kilkudziesięciu miastach na całym świecie. Zainteresowani nauką języka za granicą mogą wyjechać, np., na kurs angielskiego do Londynu, niemieckiego do Berlina, francuskiego do Nicei, hiszpańskiego do Barcelony, włoskiego do Florencji. Kursy prowadzone są zwykle na wszystkich poziomach zaawansowania i są adresowane do osób w różnym wieku. Do wyboru kursy językowe o różnym profilu: ogólne, dla biznesu, przygotowujące do egzaminów językowych, w tym do FCE, CAE, CPE, ZD, CELI, DELF, LCCI, DALF, DELE. Testy językowe online. Zapisy online, po cenach oficjalnych szkół i bez dodatkowych opłat za pośrednictwo, z dodatkowym rabatem za dokonanie zapisu na naszej platformie.

  pl.langart.net

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    tlumaczniemieckiwalbrzych.pl

W Wałbrzychu znajduje się Biuro tłumaczeń. Jako tłumacz przysięgły języka niemieckiego tłumaczę teksty, wymagające uwierzytelnienia. Najczęściej jest to dokumentacja samochodowa, szkolna, medyczna, a także dokumenty firmowe, umowy, kontrakty, dokumenty kościelne, pisma urzędowe oraz sądowe, te związane z zatrudnieniem, w tym umowy o prace oraz wiele innych. Posiadam duże doświadczenie i podejmuję się też tłumaczeń ustnych przysięgłych, a także zwykłych. Gwarantuję szybką realizację każdego zlecenia oraz profesjonalne podejście do Klienta. Więcej informacji o mnie oraz świadczonych usługach znajduje się na stronie internetowej.

  www.tlumaczniemieckiwalbrzych.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Virtua Lingua - Kursy Językowe Online

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi lektorkami i lektorami online. Do wyboru jest szereg rodzajów kursów z sześciu najpopularniejszych języków europejskich czyli angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online oraz rosyjski online.

  www.virtualingua.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.euro-drogeria.pl

Niemieckie środki, preparaty do zmywarek domowych, niemiecka chemia gospodarcza to oferta sklepu Euro-Drogeria z Jastrzębia-Zdroju. Szukasz oryginalnych produktów? Zapraszamy do zaznajomienia się z asortymentem naszego sklepu. Zajmujemy się dystrybucją produktów z Europy Zachodniej na rynek polski, realizując sprzedaż hurtową i detaliczną wysokiej jakości chemii gospodarstwa domowego, kosmetyków oraz produktów spożywczych. Zapraszamy!

  www.euro-drogeria.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sklepy i hurtownie >> 18915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Czekolateria - ekskluzywne słodycze

Słodycze potrafią zapaść w pamięci na wiele lat. Wiele osób poszukuje smaków z dzieciństwa. My wiemy gdzie je znaleźć. W naszym sklepie znajdziecie Państwo praliny, bombonierki jak i czekolady niemieckie, które nie zmieniają smaku od wielu dekad. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu ze słodyczami!

  czekolateria.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> spożywczy >> 18412

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Speakin.pl - języki obce online

W dzisiejszych czasach trudno jest planować swoją karierę na ciekawym stanowisku bez znajomości języka obcego. Z tego powodu warto jest poznać angielski czy też niemiecki. Czasami nauka jeżyków idzie nam bardzo mozolnie. Warto odwiedzić stronę Speakin.pl, opisane tam sposoby nauki oraz wiele przydatnych materiałów znacząco ułatwią nam naukę a w przyszłości biegłe porozumiewanie się po angielsku. Wejdź na stronę i poznaj skuteczne metody na naukę jeżyka i poznawanie nowych słówek.

  speakin.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 17834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Hodowla Owczarków Niemieckich, Pajęcze sieci FCI, Kraków

Witamy na naszej stronie hodowli owczarków niemieckich Pajęcze sieci zajmującej się niedaleko Krakowa, w Będkowicach. Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o naszej hodowli, miotach itp. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  pajeczesieci.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogłoszenia zwierząt >> 17763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.yes-school.pl

Szkoła Języków Obcych YES Your English School w Pruszczu Gdańskim to oferta skierowana do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania dla dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych oraz realizujemy kursy specjalistyczne dla firm z języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Proponujemy ponadto kursy General English dla dzieci, młodzieży, dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego oraz do matury i wiele innych. Zapraszamy!

  www.yes-school.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Hodowla psów - hodowlapsowrasowych.pl

Szukasz sprawdzonej hodowli psów rasowych? Sprawdź na hodowlapsowrasowych.pl i zyskaj pewność współpracy z najlepszą hodowlą psów. Oferowana przez nas hodowla owczarków niemieckich zapewni Państwu najwyższą jakość i pełne zadowolenie z psiaków którymi dysponujemy. Zapraszamy do kontaktu na naszej stronie!

  www.hodowlapsowrasowych.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> psy i koty >> 17202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Po niemiecku - język niemiecki dla każdego

Strona www.poniemiecku.com przybliża język niemiecki w każdej możliwej formie od krótkich i prostych tekstów ogłoszeń po dłuższe formy wypowiedzi i oficjalne dokumenty. Autorzy systematyzują wiedzę, uczą, a także podają przykłady, przez co pokazują, że nauka niemieckiego nie jest trudna, wystarczy tylko chcieć.

  poniemiecku.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16878

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 166