Logo small

TAG: niepublicznych

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    ABC Direct Contact doręczanie korespondencji

Jesteśmy pionierską firmą, która zajmuje się doręczaniem korespondencji oraz druków bezadresowych tj. katalogi, ulotki, cenniki, broszury, czy też czasopisma. zachęcamy do kooperacyj z firmą ABC Direct Contact. Jesteśmy jednym z najdłużej działających Niepublicznych Ogólnopolskich Operatorów Pocztowych, a ponadto Mamy rejestrację w Ogólnopolskim Rejestrze Operatorów Pocztowych prowadzonym przez Urząd Kontroli Elektronicznej. Zapewniamy najlepszą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Już dziś zachęcamy do współpracy! Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  www.abc-dc.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 5675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Placówki Niepubliczne

Strona internetowa placowki-niepubliczne.pl przeznaczona jest dla dyrektorów niepublicznych przedszkoli oraz szkół. Jest to bardzo przydatna baza wiedzy zawierająca porady oraz aktualności związane z prowadzeniem placówki niepublicznej. Bardzo przydatną częścią opisywanej strony jest baza dokumentów potrzebnych do prowadzenia takich szkół. Dokumenty te są dostępne w wersji elektronicznej i można je bez problemu pobrać na dysk twardy komputera.

  www.placowki-niepubliczne.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 5339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kursy projektowania wnętrz

STUDIO FORMA jest Placówką Oświatową posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych. STUDIO FORMA prowadzi profesjonalne kursy projektowania wnętrz, kurs 3D Max, ArchiCAD i PArtlantis. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę zawodową. Posiada ona zarówno doświadczenie zawodowe jak i dydaktyczne. Wśród nich wymienić można doktorantów i doktorów Wydziału architektury Politechniki Warszawskiej. Osoby te posiadają doświadczenie praktyczne w zdecydowanej większości biur projektowych usytuowanych w Polsce i poza granicami kraju.

  www.studioforma.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 4648

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Zielony Domek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przedszkola Zielony Domek. Przedszkole ZIELONY DOMEK Kielce działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta Kielce Nr 69 z dn. 17.09.2010r. Dzieci to nasza pasja - wiemy, czego im potrzeba, żeby były szczęśliwe i wesołe a także żeby dobrze się bawiły w Przedszkolu Zielony Domek. W Programie Wychowania i Nauczania wykorzystujemy elementy najnowszych metod światowych autorytetów w dziedzinie pedagogiki i psychologii przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej, a kreatywni i otwarci nauczyciele doskonale łączą wszelkie metody nauczania z inspiracjami i potencjałami dzieci. W Przedszkolu Zielony Domek dzieci nie tylko znajdą bezpieczeństwo i opiekę, ale także zawrą pierwsze przyjaźnie. Dzięki nie powtarzalnej atmosferze, którą tworzymy, każde dziecko z niecierpliwością wyczekuje powrotu do nas. Oferujemy szereg zajęć, które mają na celu kształtować umiejętności malców a także uczyć je przez zabawę. Przedszkole ma przygotować dziecko do zmierzenia się ze szkołą, wobec tego najmłodsi uzyskują u nas podstawy, które owocują następnie w szkole.

  www.przedszkole-zielony-domek.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 3871

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5