Logo small

TAG: nieruchomości

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 434
1.      Jurczak - Rzeczoznawca Majątkowy - Bielsko-Biała

Nasza firma zajmuje się profesjonalnie wyceną nieruchomości oraz doradztwem na rynku od ponad 10 lat. Wyceny przygotowuje rzeczoznawca majątkowy, posiadający stosowne uprawnienia. Wykonujemy wyceny nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalnym: wycena domu, wycena mieszkania, nieruchomości gruntowych: wycena działki, wycena gruntu usługowego lub przemysłowego oraz nieruchomości komercyjnych: wycena hotelu, wycena pensjonatu, wycena magazynu, wycena hali, wycena obiektów usługowych. Wykonujemy operaty dla potrzeb zabezpieczenia kredytowego, dla potrzeb podziału majątku, rozliczeń wewnętrznych, zniesienia współwłasności etc. Działamy głównie w m. Bielsko-Biała oraz okolicach (Szczyrk, Wilkowice, Jaworze, Jasienica, Buczkowice, Skoczów, Wisła, Ustroń). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  inwestycje-nieruchomosci.com

katalog >> Nieruchomości >> nieruchomosci >> 22823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


2.    sprzedam działkę

Nie wiesz gdzie ogłosić mieszkanie na wynajem, dom na sprzedaż, działkę, garaż w dodatku kompletnie za darmo? OOE.pl - Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości (sprzedam, kupię, zamienię) z całej Polski. Darmowe ogłoszenia nieruchomości - mieszkania, działki, pokoje do wynajęcia, lokale użytkowe, magazyny, domy. Kompletnie darmowe ogłoszenia nieruchomości bez dodatkowych opłat oraz z możliwością zamieszczenia zdjęć bez kosztów. Zapraszamy do współpracy agencje nieruchomości do dodawania swoich ofert oraz użytkowników prywatnych do ogłaszania się kompletnie za darmo.

  www.ooe.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 22812

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.      Biuro Nieruchomości Częstochowa - Atrium Duo

Biuro Nieruchomości Częstochowa - Atrium Duo Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie finansowym. Gwarantujemy Państwu korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji – Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pomoże Państwu w wyborze najkorzystniejszej oferty oraz pozwoli zaoszczędzić czas, a także ułatwi procedury związane z bezpieczną sprzedażą, zakupem, a także najmem oraz wynajmem nieruchomości. Przede wszystkim zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego staramy się, aby transakcje przebiegały w bezproblemowo. W tym celu pomagamy w negocjacjach najdogodniejszych dla Państwa warunków, organizowaniu formalności. Dzięki stałemu kształceniu się jesteśmy w stanie służyć fachowym doradztwem i pomocą merytoryczną. Posiadamy licencję zawodową nr 18794 nadaną przez Ministra Budownictwa oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  atriumduo.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Domy, działki i mieszkania Rzeszów - dkbrokers.pl

DK Brokers działa jako biuro nieruchomości nieprzerwanie od 2013 roku. Przez prawie dekadę udało nam się zebrać niezbędne w tej pracy doświadczenie. Nasza oferta to nie tylko domy czy mieszkania, ale znalazło się również miejsce dla działek inwestycyjnych, które są doskonałą lokatą pieniędzy. Pomagamy w negocjacjach oraz załatwieniu niezbędnych formalności.

  dkbrokers.pl/

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 22757

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Polski Portal ogólnotematyczny - polski-portal.com

Jeżeli interesują Cię informacje z zakresu zdrowia i medycyny, turystyki, hotelarstwa, domu i ogrodu, motoryzacji, przemysłu, budownictwa, nieruchomości, komputerów i technologii, prawa, żywności, usług i pracy lub sportu, to koniecznie odwiedź naszego bloga. Nie zwlekaj, wejdź na stronę internetową polski-portal.com i przekonaj się osobiście, jak bogatą bazę wiedzy tu znajdziesz.

  polski-portal.com/

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 22582

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Teneryfa nieruchomości na sprzedaż

Mnóstwo osób marzy o możliwości posiadania nieruchomości na Teneryfie, co z pomocą Biura obrotu nieruchomościami Tenerife24h.com może stać się rzeczywistością. Firma oferuje kompleksowe doradztwo w wyborze, prezentację nieruchomości i pomoc w załatwianiu wszystkich formalności powiązanych z kupnem lub wynajmem stosownego apartamentu, mieszkania, biura, domu czy lokalu na malowniczej wyspie jaką jest Teneryfa. Zespół Tenerife24h.com to kompetentni specjaliści, którzy do każdego zlecenia przystępują indywidualnie, służąc pomocą i doradztwem odnośnie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania.

  tenerife24h.com/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22446

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


7.    ADWOKAT dr Aneta Sośnicka Adwokat Lublin

Jeżeli znaleźliście się Państwo w nieprostej sytuacji życiowej i życzycie sobie wsparcia doświadczonego prawnika zachęcamy do skorzystania z usług adwokat dr Anety Sośnickiej. Pani adwokat, którą polecamy prowadzi Kancelarię Adwokacką już od początku 2009 roku. Praktykę zawodową Pani dr Aneta Sośnicka zdobywała dużo wcześniej, odbywając w latach 2004-2007 aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, współpracując jednocześnie z kilkoma Kancelariami Prawniczymi w Lublinie. Dodatkowo kilkuletnia praca dydaktyczna w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii UMCS w Lublinie, zaprocentowała uzyskaniem, przez Panią adwokat, stopnia naukowego – doktora nauk prawnych. Wirtuozostwo, z jakim Pani dr Sośnicka włada znajomością wielu gałęzi prawa, a zwłaszcza prawem karnym, w tym prawem karnym skarbowym oraz prawem wykroczeń, zapewni Państwu najwyższą jakość na etapie porad prawnych, jak również postępowania przygotowawczego oraz postępowania sądowego. Korzystając z jej pomocy, uzyskacie doświadczonego obrońcę, jak również pełnomocnika pokrzywdzonego. W prowadzonej przez Panią doktor Kancelarii Adwokackiej, otrzymacie również kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, nieruchomości, rodzinnego. Każdy z Państwa otrzyma pomoc przy rozwodzie, podziale majątku, alimentach, ustaleniu ojcostwa. Znajdziecie również wsparcie w przypadku: zasiedzenia, w sprawach spadkowych, odszkodowań, zniesienia współwłasności. To nic innego jak dewiza, którą zawsze kieruje się Pani doktor, że nie ma spraw, dla których nie znalazłoby się pozytywne rozwiązanie, Pani Aneta Sośnicka dokłada wszelkich starań, oferując Państwu czas i zaangażowanie, by zapewnić Państwu zwycięstwo.

  www.anetasosnicka.pl/

katalog >> Usługi >> usługi prawne >> 22337

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    agencja-fima.com

Agencja Fima w Lęborku świadczy usługi z obszaru rynku nieruchomości oraz ubezpieczeń. Prowadzimy sprzedaż domów, posiadamy mieszkania do wynajęcia, działki budowlane i lokale handlowo-usługowe na sprzedaż, a także hale magazynowe. Oferujemy też pośrednictwo w pozyskaniu kredytów hipotecznych. W stałej sprzedaży mamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia majątkowe oraz ubezpieczenia na życie. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.

  www.agencja-fima.com

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 22203

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    agencja-domena.pl

Profesjonalną obsługę nieruchomości proponuje firma DOMENA Nieruchomości w Chorzowie. Gwarantujemy fachowe i kompleksowe wsparcie w obrocie nieruchomości związanym z zakupem, sprzedażą czy wynajmem. Proponujemy także usługi zarządzania nieruchomościami oraz wsparcie formalne m.in. w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do przygotowania i przeprowadzenia określonej transakcji, w ubezpieczeniu nieruchomości czy obsłudze notarialnej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia. Działamy na obszarze Katowic, Chorzowa, całego Górnego Śląska oraz Podbeskidzia.

  www.agencja-domena.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 22202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    Administracja nieruchomości - kubimex.pl

Zarządzanie nieruchomościami jest główną osią działalności firmy Kubimex. Przedsiębiorstwo istnieje już od 1992 roku i niezmiennie oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, obsługi technicznej, księgowej, jak i obsługi najmu lokali. Kubimex zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Nie wahaj się i już teraz zaufaj Kubimex, a nie zawiedziesz się.

  kubimex.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 434