Logo small

TAG: nieruchomości

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 347
1.    PrzetargWeb ogłoszenia o przetargach na nieruchomości

Na naszym portalu ogłoszeniowym publikowane są informacje dotyczące nieruchomości oferowanych do zbycia przez jednostki samorządu terytorialnego. Są one z pewnością warte uwagi inwestorów, choć najczęściej słabo rozpowszechnione. Dlatego też na naszej stronie budujemy bazę ogłoszeń o przetargach na nieruchomości oraz ofert inwestycyjnych. Staramy się, by każdy, kto szuka nieruchomości na sprzedaż mógł zapoznać się z ofertą terenów inwestycyjnych, które mogą okazać się bardzo atrakcyjne dla przedsiębiorców. Tereny oferowane na sprzedaż przez gminy oraz inne jednostki są często bardzo dobrze skomunikowane i posiadają potrzebne media. Dzięki temu stają się jeszcze bardziej interesujące dla przedsiębiorców. Na naszej stronie posiadamy dużą bazę takich ogłoszeń. Udostępniamy również porady oraz aktualności z rynku nieruchomości, które mogą okazać się wartościowym zapleczem merytorycznym.

  przetargweb.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 16634

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    asuma.pl

Wymagają Państwo operatu szacunkowego dla banku pod kredyt hipoteczny czy też negocjujecie cenę kupna lub sprzedaży nieruchomości? Zachęcamy do współpracy z Martą Wojciechowską, która w ramach swojej firmy Asuma zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości. Oferta obejmuje obiekty niezabudowane o różnym przeznaczeniu planistycznym, budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne, obiekty handlowe, magazynowe, jak również projekty deweloperskie. Zapraszam do zapoznania z ofertą klientów indywidualnych, inwestorów i przedsiębiorców, a także banki. Swoje usługi świadczę we Wrocławiu.

  asuma.pl

katalog >> Nieruchomości >> wycena nieruchomości >> 16401

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    kuznianieruchomosci.pl

Jeżeli chcą Państwo sprzedać nieruchomość lub wynająć mieszkanie, zapraszamy do współpracy z Kuźnia Nieruchomości sp. z o.o. w Warszawie. Od ponad 11 lat zajmujemy się obrotem nieruchomości oraz doradztwem w zakresie zakupu czy też wynajmu, jak również obsługi podatkowo-administracyjnej nieruchomości. Do współpracy zapraszamy mieszkańców Bielan, Bemowa, Żoliborza, Ochoty, Mokotowa, Woli, Ursynowa, Wilanowa, Włoch i Ursusa. Obsługujemy także powiaty wokół Warszawy, dlatego w celu umówienia spotkania sugerujemy kontakt telefoniczny!

  www.kuznianieruchomosci.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> nieruchomości >> 16383

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.mfoptima.pl agencja nieruchomości optima

Kompleksową obsługę nieruchomości zapewnia firma OPTIMA Nieruchomości i Finanse w Knurowie. Proponujemy pośrednictwo przy kupnie/sprzedaży działki, domu czy mieszkania, pośrednictwo finansowe w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych, zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dzięki współpracy z rzeczoznawcami także prawnikami umożliwiamy wycenę nieruchomości oraz doradztwo prawne. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania z pełną ofertą. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji - prosimy o kontakt.

  www.mfoptima.pl

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 16256

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


5.    zarzadca.gorz.pl

SPLOT to Zarządca Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, który zarządza budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych, zajmuje się także obsługą administracyjną budynków użyteczności publicznej. Wykonujemy plan, na podstawie którego dokonujemy prac na terenie budynku. A także proponujemy nadzór nad budową. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort, a Państwo możecie na nas liczyć w każdej sytuacji kryzysowej. Zapraszamy do współpracy, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.zarzadca.gorz.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 16110

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.wycenanieruchomosci-grudziadz.com.pl wycena

Biuro Obsługi i Wycen Nieruchomości BON sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę i fachowe doradztwo z obszaru wycen, opracowań oraz ekspertyz nieruchomości. Naszymi Petentami są przeważnie osoby fizyczne, firmy oraz instytucje, które oczekują indywidualnego podejścia i profesjonalnej obsługi. Oferujemy m.in. wycenę nieruchomości gruntowych i lokalowych, szacowanie wartości odszkodowań tudzież opłat związanych z nieruchomościami, a także świadczymy usługi doradztwa inwestycyjnego i budowlanego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na temat oferty biura.

  wycenanieruchomosci-grudziadz.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 16080

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.wronarentals.com

Mieszkania, domy, działki, lokale, hale, obiekty na wynajem lub sprzedaż stanowią ofertę Biura nieruchomości Wrona Rentals Jakub Wrona z Lublina. Oferujemy lokale o wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone. Obsługujemy klientów krajowych - osoby prywatne oraz firmy - jak i zagranicznych, od lat współpracując ze studentami z całego świata. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze nieruchomości, jako nieliczni oferując m. in. sposobność zarządzania nieruchomościami osobom przebywającym poza Lublinem bądź zagranicznym właścicielom.

  www.wronarentals.com

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 16011

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.biurowycenynieruchomosci.com.pl audyt energetyczny

Biuro Wyceny Nieruchomości DANUTA GOLNIK ma swoją siedzibę w Gliwicach. Zajmuje się przede wszystkim świadczeniem usług z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego. W ofercie dostępne są między innymi następujące usługi: wycena budynków oraz lokali mieszkalnych, wycena obiektów przemysłowych i magazynowych, wykonywanie audytów energetycznych, opracowywanie świadectw energetycznych budynków. Wyceny nieruchomości Biura, pomogą Klientowi między innymi w pomyślnym przeprowadzeniu transakcji kupna czy sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  biurowycenynieruchomosci.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.investment-magnet.com Nieruchomości komercyjne

Firma Investment Magnet zapewnia fachową obsługę projektów inwestycyjnych. W ramach trwałej współpracy lub jednorazowych zleceń, kooperującym z nami Inwestorom prezentujemy atrakcyjne inwestycje kapitałowe w nieruchomościach oraz przedsiębiorstwach. Co więcej ustalamy adekwatne strategie oraz przeprowadzamy negocjacje do momentu zatwierdzenia umowy inwestycyjnej. Zapewniamy profesjonalizm, niezawodność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zachęcamy do zgłaszania swoich preferencji inwestycyjnych za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

  www.investment-magnet.com

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 15884

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 347