Logo small

TAG: nieruchomościami

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81
1.    Administracja nieruchomości - kubimex.pl

Zarządzanie nieruchomościami jest główną osią działalności firmy Kubimex. Przedsiębiorstwo istnieje już od 1992 roku i niezmiennie oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, obsługi technicznej, księgowej, jak i obsługi najmu lokali. Kubimex zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Nie wahaj się i już teraz zaufaj Kubimex, a nie zawiedziesz się.

  kubimex.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 22055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.expert-nieruchomosci.eu

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Expert Nieruchomości, która swoją siedzibę posiada w Rybniku. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami a także pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i najmie domów, mieszkań, lokali użytkowych czy też gruntów. Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem budynkami mieszkalnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi. Zapewniamy weryfikację prawną ofertą i pomoc w fachowym ustaleniu ceny obiektu. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  expert-nieruchomosci.eu

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 16914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    www.wspolnota-luban.pl

Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy WSPÓLNOTA s.c., która swoją siedzibę posiada w Lubaniu (woj. śląskie). Od wielu lat zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi obsługa wspólnoty oraz jej członków, wykonywanie czynności związanych z prawidłowym technicznym utrzymaniem budynków a także obsługa rachunkowo-księgowa i egzekwowanie uprawnień właścicieli z tytułu gwarancji i rękojmi na budynek. Zapewniamy najwyższy poziom współpracy jak i konkurencyjne ceny usług. Więcej szczegółów umieściliśmy na stronie.

  wspolnota-luban.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 15304

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości

Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to jedna z najbardziej doświadczonych i jednocześnie najprężniej rozwijających się agencji nieruchomości w Beskidach. Jej założyciel - Józef Kufel, to licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z uprawnieniami państwowymi w zakresie wyceny nieruchomości. Misją agencji nieruchomości, którą stworzył i rozwija, jest pomoc w dobrym kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości swoich klientów. Specjalizacja agencji obejmuje teren miasta Bielsko-Biała oraz powiatów bielskiego i żywieckiego. W ramach świadczonych usług, agenci biura kompleksowo realizują transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości, pośredniczą w obrocie nieruchomościami, wyceniają je oraz poszukują nieruchomości według wytycznych otrzymanych od klientów. Osobom, które chciałyby wybudować dom lub garaż oferują możliwość zakupu gotowych projektów domów i garaży. W ramach współpracy ze sprawdzonymi partnerami, oferta agencji nieruchomości obejmuje również ubezpieczenia nieruchomości oraz doradztwo kredytowe.

  www.jkn.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 14899

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    zarzadca-pboczar.eu zarządzanie nieruchomościami szczecin

Mieszcząca się w Szczecinie firma Przemysława Boczara zajmuje się oceną energetyczną oraz zarządzaniem budynkami. Przedsiębiorstwo posiada uprawnienia do wystawiania świadectwa charakterystyki energetycznej, wykonywania inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej budynków czy lokali, przeprowadzania audytów remontowych oraz energetycznych a także zarządzania nieruchomościami (administrowania, obsługi księgowej oraz technicznej). Posiadamy licencje, uprawnienia a także wiele ukończonych kursów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, miłą współpracę i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  www.zarzadca-pboczar.eu

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 14089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    www.domestika.com.pl

DOMESTIKA to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Podejmujemy współpracę z w Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w obrębie administracji budynków. Posiadamy szeroką ofertę usług. Do zakresu naszej działalności należy wszechstronna obsługa księgowo bankowa. Prowadzimy księgowość wykorzystując nowoczesne i specjalistyczne programy komputerowe. Zajmujemy się też informowanie Klientów o bieżących kosztach związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej, mediów oraz kosztów renowacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

  domestika.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 18161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    administracja nieruchomościami Łódź

Jeżeli chcecie Państwo znacznie obniżyć koszty eksploatacji nieruchomości wspólnej, prosimy o kontakt z firmą BJ, która działa w Łodzi i okolicach. Jest to doświadczona firma, dla której zarządzanie i administrowanie nieruchomościami nie stanowi najmniejszego problemu. W bardzo profesjonalny i poważny sposób podchodzi do wszystkiego co związane z zarządzaniem nieruchomościami, dzięki czemu jest czysto i bezpiecznie.

  zarzadzanie-bj.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 11400

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    zarzadca.gorz.pl

SPLOT to Zarządca Nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, który zarządza budynkami wspólnot mieszkaniowych, spółdzielczych, prywatnych, zajmuje się także obsługą administracyjną budynków użyteczności publicznej. Wykonujemy plan, na podstawie którego dokonujemy prac na terenie budynku. A także proponujemy nadzór nad budową. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort, a Państwo możecie na nas liczyć w każdej sytuacji kryzysowej. Zapraszamy do współpracy, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.zarzadca.gorz.pl/

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 16110

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    smigielskigroup.pl

Śmigielski Group to firma funkcjonująca na rynku już od ponad dwudziestu lat. Z początku zajmowała się montażem okien i drzwi, natomiast rozwijając się poszerzyła swoją działalność o budowę domów. Aktualnie Śmigielski Group ma do zaoferowania Państwu domy w zabudowie jednorodzinnej, dwurodzinnej oraz szeregowej. Oprócz tego od sześciu lat firma zajmuje się również pomocą w sprzedaży lub zamianie mieszkania na dom. Śmigielski Group swoją ofertę adresuje zarówno do młodych, którzy szukają pierwszego domu jak i starszych, którzy pragną zamienić mieszkanie na dom. Dokładniejsze informacje na temat usług firmy znajdą Państwo na jej stronie internetowej.

  smigielskigroup.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 15723

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Wycena nieruchomości Toruń

Operat szacunkowy zostanie przeprowadzony według najnowszych standardów z dbałością o wszelkie szczegóły. Chcesz poznać prawdziwą wartość nieruchomości? Wejdź na naszą stronę i zamów usługę jeszcze dziś! www.rzeczoznawcatorun.com.pl Zapraszamy

  www.rzeczoznawcatorun.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> wycena nieruchomości >> 15488

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 81